DWB Happy schreef op 10 oktober 2017 21:58:
[...]
Koers kan nu wel eens met rasse schreden omhoog gaan, alle stukken zijn nu op zijn plaats gevallen, en zoals het er nu uit ziet zullen er mogelijk geen meer bij komen.
IBers weten ook heel goed dat koers hoger moet, dit alleen al om een hoger bod
te kunnen ontvangen bij partnership of overname.
Nu krijg ik weer veel mensen over me heen omdat dit een vorm van hypen zou kunnen zijn..
Kiadis heeft een uniek medicijn een blockbuster in huis, grote farmaceutische bedrijven stropen de hele wereld af om juist dit soort medicijnen cq biotech bedrijfjes te kunnen binnenhalen, en daar ontkomt Kiadis echt niet aan.
Deze maand, of ergens volgend jaar het zal ook met Kiadis gewoon gaan gebeuren.
En daarbij proberen de grootaandeelhouders zoveel mogelijk te scoren, zal dan toch echt moeilijk zijn als ze de koers dan nog steeds onder de IPO prijs hebben staan.
Opwaarderen van dit bedrijf, dat is het eerste waar ze nu aan gaan werken, nee het zal niet in een rechte lijn gaan, aandeel zal nog flink op en neer geschut worden, maar uiteindelijk toch daar belanden waar hun het graag willen hebben.
PS,
bij beursintroductie in 2015 werd dit bedrijf al getipt als een potentiële overnameprooi.
Hoe dichter tegen goedkeuring aan des te groter de kans gaat worden.