Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

AEGON OKTOBER 2017

1.660 Posts
Pagina: «« 1 ... 42 43 44 45 46 ... 83 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. 2012 dewegomhoog 17 oktober 2017 15:23
    quote:

    appiehappie schreef op 17 oktober 2017 13:07:

    De analist noemt ASR aanzienlijk aantrekkelijker dan NN, waar de markt te optimistisch over zou zijn, en ook dan Aegon, waar het volgens hem zeker drie tot vier jaar zal duren voordat er eventueel vruchten kunnen worden geplukt van recente stappen van het management.

    Oei oei, zo denken professionals over Aegon.. drie tot vier jaar... hahaha, ondertussen trekt Wijneandts de kas leeg.. wat een bedrijf!..
    Neemt u die gasten serieus ze hadden ook gemiddeld 3 miljoen netto winst voorspelt.
    Het werd 500 miljoen idem de kwartalen daarvoor , en dan zo,n belachelijke opmerking over Wynands.
    Ik vraag me nu af hoe oud u bent?
  2. appiehappie 17 oktober 2017 15:41
    quote:

    2012 dewegomhoog schreef op 17 oktober 2017 15:23:

    [...]

    Neemt u die gasten serieus ze hadden ook gemiddeld 3 miljoen netto winst voorspelt.
    Het werd 500 miljoen idem de kwartalen daarvoor , en dan zo,n belachelijke opmerking over Wynands.
    Ik vraag me nu af hoe oud u bent?
    Beheerders en woordvoerders van grootkapitaal neem ik serieus. Zij bepalen de markt en haar fluctuaties. Dus,...!
  3. [verwijderd] 17 oktober 2017 15:50
    Capaciteitsbenutting ook licht gestegen.

    (ABM FN-Dow Jones) De productie in de Amerikaanse industrie lag in september licht hoger. Dit bleek dinsdag uit cijfers van de Federal Reserve.

    De productie steeg conform de verwachting met 0,3 procent, na een daling van 0,7 procent in augustus. Voor die maand werd aanvankelijk een daling van 0,9 procent gemeld.

    De capaciteitsbenutting steeg van 75,8 procent in augustus naar 76,0 procent in september. Dit was onder de verwachting van 76,3 procent.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    Copyright ABM Financial News. All rights reserved

    (END) Dow Jones Newswires

    October 17, 2017 09:20 ET (13:20 GMT)
  4. turboturbo33 17 oktober 2017 16:05
    Deutsche Bank wijst op lage 'kale' solvabiliteit verzekeraar.

    (ABM FN-Dow Jones) Van de bejubelde solvabiliteit van NN Group blijft weinig over, als die gestript wordt van stabilisatoren die de de impact van de volatiele markten opvangen, zoals de UFR-rekenrente en de Volatility Adjustment (VA). Dat bleek dinsdag uit een rapport van Deutsche Bank over de Nederlandse beursgenoteerde verzekeraars.

    Vorige maand stelde toezichthouder De Nederlandsche Bank met verzekeraars te hebben afgesproken dat zij rekening houden met de flatterende werking van deze twee rekenfactoren - de UFR en de VA - bij de vraag, hoe veel kapitaal zij aan aandeelhouders kunnen uitkeren middels dividenden of aandeleninkopen.

    In een dinsdag gepubliceerd rapport van Deutsche Bank bleek dat de kapitaalbuffers van Aegon en in minder mate ASR Nederland een stuk dunner uitvallen in de 'uitgeklede' variant, terwijl die van het moederbedrijf van Nationale-Nederlanden zelfs grotendeels verdwijnt.

    De vraag is dan, in hoeverre NN Group bij de aankomende beleggersdag meer dividenden en aandeleninkopen zal kunnen beloven.

    Zelfs als de UFR-rekenrente alleen wordt verlaagd van 4,2 procent tot 2,7 procent (en dus niet geheel vervalt), daalt de solvabiliteit van NN Group, per eind vorig jaar, van 241 tot 90 procent. Daarmee zakt de buffer onder het door DNB verlangde niveau van 100 procent. Voor Delta Lloyd, dat inmiddels is overgenomen door NN Group en wordt geintegreerd, zou de solvabiliteit zelfs kelderen van 143 tot slechts 40 procent.

    Hoewel hij geen goed berekening kan maken voor het fusiebedrijf NN-Delta Lloyd, zal ook dit gecombineerde 'pro forma'-cijfer waarschijnlijk ook onder 100 procent liggen, als de twee bedrijven apart ook onder die grens zitten, schreef Deutsche Bank-analist Hadley Cohen in het rapport.

    Rivalen sterker

    NN, dat voor de overname van Delta Lloyd bekendstond bij beleggers om zijn uitzonderlijk sterke kapitaalbuffer zou in de "uitgeklede toestand" dus juist lagere buffers hebben dan rivalen Aegon en ASR Nederland.

    ASR Nederland ziet in deze berekening de solvabiliteit namelijk slechts van 189 naar 140 procent dalen.

    Ook Aegon, dat de afgelopen jaren net als Delta Lloyd onder druk stond vanwege zijn relatief zwakke kapitaalbuffer, komt beter uit de bus, met een daling van van de solvabiliteit 157 tot 117 procent. Op basis van de halfjaarcijfers over 2017 lijkt de som voor Aegon nog wat gunstiger uit te kunnen vallen, omdat de verzekeraar een dot contanten in zijn Nederlandse levenbedrijf injecteerde en daarna ook gunstiger afspraken met toezichthouder DNB kon maken.

    Het geschatte 'kale' solvabiliteitspercentage van minder dan 100 procent voor NN is volgens Cohen van Deutsche Bank "een extra reden waarom NN geen overtollig kapitaal voortijdig kan uitkeren aan aandeelhouders, zoals sommige optimistische beleggers over dit aandeel wel beweren."

    Gedecimeerd

    Het rapport zoomt ook in op de onderdelen waar de meeste pijn zit: de Nederlandse levensverzekeringenbedrijven van NN Group. Als de flatterende impact van de UFR en VA hier geheel wordt geschrapt, blijft er van de buffers van deze onderdelen erg weinig over, laat het rapport zien. De buffer van NN Leven wordt dan gedecimeerd van meer dan 250 tot slechts 31 procent en die van Delta Lloyd Leven zou zelfs dalen tot nul.

    Cohen denkt daarom dat de markt te optimistisch is over hogere dividenduitkeringen en hernieuwde aandeleninkopen die NN Group zou kunnen aankondigen in november. Hij rekent zelf nog wel op 1,81 euro dividend per aandeel in 2018, waar de analistenconsensus inmiddels omhoog kruipt naar 1,90 euro.

    Voor nieuwe aandeleninkopen is het volgens Cohen in 2018 nog te vroeg, zo lang de integratie van Delta Lloyd nog niet achter de rug is. Ook rekent de analist niet op significant hogere synergievoordelen van de fusie.

    Deutsche Bank voorspelt voor het derde kwartaal van NN Group een stijging van het operationeel resultaat naar 432 miljoen euro, terwijl de solvabiliteit naar verwachting iets aandikt tot 200 procent.

    De bank hanteert voor zowel Aegon als NN Group een Houden advies en verhoogde het koersdoel van NN Group van 31,50 tot 36,00 euro. Voor ASR Nederland werd het advies verhoogd van Houden naar Kopen en het koersdoel van 31,70 tot 36,90 euro.

    Het aandeel NN Group noteerde dinsdag 0,7 procent hoger op 36,10 euro, Aegon won 0,7 procent en ASR Nederland won 2,9 procent.

    Door: ABM Financial News.
  5. [verwijderd] 17 oktober 2017 16:28
    quote:

    appiehappie schreef op 17 oktober 2017 13:07:

    De analist noemt ASR aanzienlijk aantrekkelijker dan NN, waar de markt te optimistisch over zou zijn, en ook dan Aegon, waar het volgens hem zeker drie tot vier jaar zal duren voordat er eventueel vruchten kunnen worden geplukt van recente stappen van het management.

    Oei oei, zo denken professionals over Aegon.. drie tot vier jaar... hahaha, ondertussen trekt Wijneandts de kas leeg.. wat een bedrijf!..
    Allemaal verzinsels met je "oei oei", er is NIETS van waar en uit je grote duim gezogen. Maar ja, jij loopt altijd te klagen over de directie,waarvan ik het intellect toch een stuk hoger inschat dan de ongeloofwaardige verhaaltjes die uit jou mond komen !! We gaan ieder geval weer richting 5 en dat is gezien de prestaties van Aegon volkomen terecht !
  6. homesecuur 17 oktober 2017 16:44
    Die Ruud 45 zeker zwarwater gezien de reactie,s wat een overdreven gelul om we gaan iedere keer richting 5 en 4 leuk voor de traders voor beleggers een vette 0
    Het is gewoon een bedriegers tent.
  7. 2012 dewegomhoog 17 oktober 2017 17:10
    Ook Aegon, dat de afgelopen jaren net als Delta Lloyd onder druk stond vanwege zijn relatief zwakke kapitaalbuffer, komt beter uit de bus, met een daling van van de solvabiliteit 157 tot 117 procent. Op basis van de halfjaarcijfers over 2017 lijkt de som voor Aegon nog wat gunstiger uit te kunnen vallen, omdat de verzekeraar een dot contanten in zijn Nederlandse levenbedrijf injecteerde en daarna ook gunstiger afspraken met toezichthouder DNB kon maken.

    DB heeft zijn huiswerk ook niet goed gedaan de sol voor Aegon Nederland is 175% sinds de kapitaalinjectie van ongeveer 1 miljard.
  8. [verwijderd] 17 oktober 2017 17:46
    quote:

    ruud45 schreef op 17 oktober 2017 16:28:

    [...]Allemaal verzinsels met je "oei oei", er is NIETS van waar en uit je grote duim gezogen. Maar ja, jij loopt altijd te klagen over de directie,waarvan ik het intellect toch een stuk hoger inschat dan de ongeloofwaardige verhaaltjes die uit jou mond komen !! We gaan ieder geval weer richting 5 en dat is gezien de prestaties van Aegon volkomen terecht !
    Doe eens (begrijpend) lezen.
  9. [verwijderd] 17 oktober 2017 17:50
    quote:

    homesecuur schreef op 17 oktober 2017 16:44:

    Die Ruud 45 zeker zwarwater gezien de reactie,s wat een overdreven gelul om we gaan iedere keer richting 5 en 4 leuk voor de traders voor beleggers een vette 0
    Het is gewoon een bedriegers tent.
    je hebt zeker de boot gemist zo te zien, AppieHappie (alleen de naam al..)is op dit forum al jaren negatief omtrent Aegon, zonder zich te verdiepen in het bedrijf.De "schuldigen"zijn bij hem altijd de directie (zakkenvullers..), maar hij verdraaid gewoon alles en en verteld leugens ! Lees hierboven het verhaal van N N en dan weet je genoeg en zie je gelijk, dat het verhaal van A. van geen kant klopt en volkomen verzonnen is. !
  10. [verwijderd] 17 oktober 2017 17:54
    quote:

    Bijgeloof schreef op 17 oktober 2017 17:44:

    Werd het nog even flink weggedrukt op het laatst...
    en ik ben er blij mee, elke dag groen, prima zo !
  11. forum rang 4 manuss 17 oktober 2017 18:09
    De Amsterdamse beursgraadmeter AEX leek dinsdag een nieuw record neer te gaan zetten, maar eindigde vlak. Ahold en de meeste financials zaten in de kopgroep.

    Op het macro-economische front werd bekend dat de Amerikaanse importprijzen vorige maand met 0,7% zijn gestegen. Dat is meer dan verwacht en de grootste stijging sinds juni 2016. Vooral de brandstofprijzen gingen sterk omhoog. „Dat ga je op den duur zien in de inflatie”, stelde Stan Westerterp van JNVB.

    De hogere inflatiekans vergroot de kans op een renteverhoging door de Federal Reserve in december. Mede daarom won de dollar dinsdag terrein op de euro.

    Ook was dit goed voor het sentiment over financiële fondsen
  12. forum rang 4 manuss 17 oktober 2017 18:12
    Dagen achtereen elke dag iets hoger gesloten. Morgen boven de 5 euro; wat zou dat mooi zijn. Ik heb daar een goed gevoel over!
  13. [verwijderd] 17 oktober 2017 18:37
    quote:

    ruud45 schreef op 17 oktober 2017 17:50:

    [...]je hebt zeker de boot gemist zo te zien, AppieHappie (alleen de naam al..)is op dit forum al jaren negatief omtrent Aegon, zonder zich te verdiepen in het bedrijf.De "schuldigen"zijn bij hem altijd de directie (zakkenvullers..), maar hij verdraaid gewoon alles en en verteld leugens ! Lees hierboven het verhaal van N N en dan weet je genoeg en zie je gelijk, dat het verhaal van A. van geen kant klopt en volkomen verzonnen is. !
    * verdraait
    * vertelt
    * over

    Man, man, man, en dat heeft dan altijd de mond vol over ‘opleiding’ .
  14. toontjeavanti 17 oktober 2017 19:12
    quote:

    Peentje, vriend van ..... schreef op 16 oktober 2017 21:17:

    [...]
    Er wordt op dit forum een hoop nepnieuws geplaatst, met de bedoeling de ‘believers’ moed in te raten.
    Moed in te raten? Is dat Rotjeknors?

    Maar ben het in dit punt wel met je eens dat de Nederlandse taal misbruikt wordt.
  15. forum rang 6 Daan 008 17 oktober 2017 19:29

    Diegene die ooit 100/100 heeft behaald op het Nederlandse dictee mag de eerste steen werpen.

    Wel, ik denk dat er zeer weinig stenen mogen geworpen worden.

    Of was dat stenen werpen om een andere reden te doen. (Sorry, ik was vroeger een niet een al te goede student)

    LOLletje
  16. [verwijderd] 17 oktober 2017 19:34
    quote:

    Peentje, vriend van ..... schreef op 17 oktober 2017 18:37:

    [...]
    * verdraait
    * vertelt
    * over

    Man, man, man, en dat heeft dan altijd de mond vol over ‘opleiding’ .
    sorry ik was even niet bij de les, maar ik zal voortaan beter opletten !
1.660 Posts
Pagina: «« 1 ... 42 43 44 45 46 ... 83 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.106
AB InBev 2 5.531
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.078
ABO-Group 1 23
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.829
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.804
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.045
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.901
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.349
Air France - KLM 1.025 35.265
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.049
Alfen 16 25.180
Allfunds Group 4 1.516
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 418
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.748
AMG 971 134.235
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.744
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 495
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.047
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.798
Arcelor Mittal 2.034 320.943
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.350
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.597
ASML 1.766 109.813
ASR Nederland 21 4.507
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.834
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.447

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 24 maart

    1. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (Jap)
    2. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (Fra)
    3. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (Dld)
    4. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (eur)
    5. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (VK)
    6. Chicago Fed index februari (VS)
    7. Samengestelde inkoopmanagersindex maart (VS)
  2. 25 maart

    1. Ifo ondernemersvertrouwen maart (Dld)
    2. Case Shiller huizenprijzen januari (VS)
    3. Shell beleggersdag
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht