Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Pharming februari 2018

16.048 Posts
Pagina: «« 1 ... 667 668 669 670 671 ... 803 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 23 februari 2018 20:40
    Sorry, ik weet het, het is vrijdagavond.

    Uit de oude doos (zal ondertussen wel achterhaald zijn, de kemphanen zijn er nog steeds):

    kort geding Sanquin vs Staat der Nederlanden dd 17.10.2013 ivm Geschil over plaatsing geneesmiddelen op bijlage 1A van de Regeling zorgverzekering.

    Hoofdrol: ruconest

    Sanquin c.s. vorderen, na wijziging van eis, zakelijk weergegeven:
    primair: binnen vijf werkdagen het besluit om de geneesmiddelen Cetor en Cinryze te plaatsen op bijlage 1A van de Regeling (hierna: het besluit) te herroepen en Z-index B.V. te bevelen een Taxebrief te doen uitgaan, die vermeldt dat Cetor en Cinryze weer worden opgenomen in bijlage 1B van de Regeling;
    subsidiar: het besluit te heroverwegen en te herroepen en een nieuw besluit te nemen inhoudende dat uitsluitend Ruconest en Cetor blijven opgenomen in bijlage 1A van de Regeling en dat Cinryze weer in bijlage 1B wordt opgenomen;
    meer subsidiair: de vergoedingslimiet van het cluster waarin Cinryze en Cetor zijn opgenomen vast te stellen op € 147,00 per milliliter.

    Uitspraak: alles afgewezen

    Zo blijft de vergoeding per mililiter: € 113,09524 per milliliter (voor cinryze en ruconest)

    Uit het pleidooi (3.2) van Sanquin:
    De indicatie routinepreventie is verreweg de meest belangrijke voor Cinryze. Sinds februari 2013 heeft Sanquin 1.634 verpakkingen van Cinryze verkocht. Van 1.086 stuks daarvan is bekend voor welke indicatie de verpakking is toegediend. Van die 1.086 stuks zijn er 879 gebruikt ten behoeve van routinepreventie.

    Verweer (4.6);
    Volgens Sanquin c.s. is uit verkoopcijfers af te leiden dat het gebruik van Cinryze in het kader van preventie van aanvallen van HAE vele malen hoger is dan het gebruik van Cinryze bij acute aanvallen.

    En nog veel meer wetenswaardigheden over hae, cinryze en ruconest:
    uitspraken.rechtspraak.nl/inziendocum...
  2. [verwijderd] 23 februari 2018 20:42
    quote:

    Jager63 schreef op 23 februari 2018 20:02:

    [...]
    Beurswaarde is aantal uitstaande aandelen x de beurskoers.
    Ja en? Dat is dan nu 417M x €1,30. En dat is geen 850M.
  3. alles-niks 23 februari 2018 20:52
    Laten we ons maar niet gek maken, velen zullen berichten wel goed doorgenomen hebben wat Pharming voor een toekomst heeft.
    7 Maart is de dag van de waarheid....
    Ik blijf lekker zitten
  4. RobertD 23 februari 2018 20:55
    quote:

    Topperke schreef op 23 februari 2018 19:02:

    Spijtig nieuws vandaag. Ik vind de koersreactie hierop zeker niet overdreven.
    Als een groot bedrijf als Shire zelf aangeeft dat het met dit middel 2miljard omzet wilt halen, kan je er wel van uitgaan dat de (snellere) toelating een niet te onderschatten impact op de toekomstige omzet van Pharming zal hebben. Ik vind de koersreactie vandaag zeker niet overdreven!
    Lanadelumab zal (normaal) 1 maand voor Ruconest profylaxis op de markt komen. De strijd in de profylaxis markt zal zeer interessant worden. De voorsprong van Shire is echter minimaal + het salesteam van Pharming is navenant groter geworden de komende jaren.

    Ikzelf hou de aandelen gewoon rustig aan. Pharming zal het zeker wel moeilijker hebben om te concurreren in de HAE-markt, maar zelfs met dit feit in het achterhoofd is Pharming nog steeds enorm ondergewaardeerd.
    Ik zie rond 2020 de HAE-markt als volgt verdeeld:
    Shire: 60%
    CSL behring: 25%
    Pharming: 15%

    Als je uitgaat van een totale markt van €2,5miljard, dan schat ik de jaaromzet van Ruconest dus op €400mil. Daarop kan een netto-winst van €250mil gehaald worden!

    ps: Ik vind het enorm spijtig dat er ook vandaag weer zoveel nutteloze berichten zijn verstuurd, get a life!

    Hoi Topperke,

    Het was voor jou toch niet echt een verrassing dit nieuws?

    We wisten dat dit eraan zat te komen. Of in iedergeval dat Shire alles uit de kast zou halen om terug te vechten om van Lana een succes te maken. Wel nu, met hun macht hebben ze een maand voorsprong bij de FDA weten te krijgen. Aangenomen dat beide medicijnen worden goedgekeurd voor preventief gebruik. Zeer waarschijnlijk gaat dat ook gebeuren.

    Maar vergeet niet dat Ruconest inmiddels gewoon gebruikt wordt voor preventief gebruik. Reden ondermeer dat ik denk dat Q4 resultaat gewoon heel goed wordt. Dus wie heeft er nu voorsprong? September 2018 is ruim voldoende om de verzekeraars mee te krijgen voor 2019. Gaat Shire ook aan werken, echter Ruconest werkt voor accuut en preventief! Lana niet.

    Voor het LT plaatje maakt het volgens mij echt niks uit.

  5. forum rang 4 Vriendelijke 23 februari 2018 21:05
    Jongens waar hebben we het over,een medicijn dat mogelijk pas aan het einde van het jaar goedkeuring krijgt.

    Dan zijn ze zeker nog 6 maanden bezig,voordat echt alles goedgekeurd is.
    En dan samenstellen van een team,alle artsen bezoeken,gesprekken over vergoeding etc etc.

    Dan heb ik het nog niet eens over de slechte naam die shire momenteel heeft
    Ze zijn vanaf nu zeker 2jaar verder,voordat ze de eerste hae patiënt binnen
    Hebben.

    Ondertussen is pharming lekker druk bezig met een hun 50 salesmanagers om patiënten te winnen.
    Dus moeten we ons druk maken over iets wat nog 2 jaar gaat duren!!!!

    We moeten ons niet gek laten maken,door al dat onzinnig nieuws.

    Shorters die de boel laten klappen,de beurs ploft,rente,dollarkoers,ontwikkeling van nieuwe medicijnen,en ik zal nog wel wat vergeten,als we daar allemaal op gaan reageren,zet dan je geld maar op de bank, krijg je rente en heb je rust.

    Ondertussen is er niks veranderd aan pharming, alleen door dat we ons gek laten maken is de koers flink gezakt.

    Ik verwacht gewoon mooie cijfers,en ik geloof nog steeds in pharming zeker voor de toekomst.

    Fijn weekend iedereen.
  6. [verwijderd] 23 februari 2018 21:11
    quote:

    Deneus schreef op 23 februari 2018 21:05:

    Jongens waar hebben we het over,een medicijn dat mogelijk pas aan het einde van het jaar goedkeuring krijgt.

    Dan zijn ze zeker nog 6 maanden bezig,voordat echt alles goedgekeurd is.
    En dan samenstellen van een team,alle artsen bezoeken,gesprekken over vergoeding etc etc.

    Dan heb ik het nog niet eens over de slechte naam die shire momenteel heeft
    Ze zijn vanaf nu zeker 2jaar verder,voordat ze de eerste hae patiënt binnen
    Hebben.

    Ondertussen is pharming lekker druk bezig met een hun 50 salesmanagers om patiënten te winnen.
    Dus moeten we ons druk maken over iets wat nog 2 jaar gaat duren!!!!

    We moeten ons niet gek laten maken,door al dat onzinnig nieuws.

    Shorters die de boel laten klappen,de beurs ploft,rente,dollarkoers,ontwikkeling van nieuwe medicijnen,en ik zal nog wel wat vergeten,als we daar allemaal op gaan reageren,zet dan je geld maar op de bank, krijg je rente en heb je rust.

    Ondertussen is er niks veranderd aan pharming, alleen door dat we ons gek laten maken is de koers flink gezakt.

    Ik verwacht gewoon mooie cijfers,en ik geloof nog steeds in pharming zeker voor de toekomst.

    Fijn weekend iedereen.

    Beste Deneus,

    je schreef het eerder vandaag ook al. Waarom zou het nog eens 6 maanden duren? Is dat omdat de/een productielocatie nog moet worden goed gekeurd oid?
  7. [verwijderd] 23 februari 2018 21:12
    Als het erg druk is op dit forum met allemaal gasten die je nooit hoort en nu ineens zijn en het helemaal weten....dan staan we kort voor een flinke up
  8. forum rang 4 Vriendelijke 23 februari 2018 21:16
    quote:

    snuf13 schreef op 23 februari 2018 21:09:

    Mijn vertrouwen in Pharming is supersterk gedaald.
    Denk dat we nog verder gaan dalen, maar dat is MIJN vermoeden.
    Zelfs jij gelooft in Pharming,als je geen vertrouwen hebt ga je ook niet in dit aandeel beleggen.
  9. Nixel 23 februari 2018 21:23
    quote:

    P1_2015 schreef op 23 februari 2018 20:47:

    Pharming zal medio maart in de ASCx worden geplaatst. Vandaag behaald het positie 52 en daarmee zal het een zwaar gewicht worden in de ASCx.

    www.behr.nl/koersen/indices
    tab 2018

    Kunnen we volgend jaar naar de AMX en jaar erop naar de AEX ;)

    Ter introductie: ben een middelkleine belegger die sinds 2014 belegd en dit forum al een tijdje volgt. Lees liever dan dat dat ik post, maar wil een tegen geluid laten horen vandaag. Ben eind vorig jaar naar de roadshow in Zwolle geweest en heb daar een enorm vertrouwen gekregen in Pharming. De enige teleurstelling die mij zou kunnen raken is een overname op korte termijn (2018 tot 2020).
  10. [verwijderd] 23 februari 2018 21:29
    Dow en Nasdaq gaan nu als een malle, VIX gaat ook de goede kant op. Dat icm de cijfers op 7 maart kan volgende week voor flink wat positieve vibes zorgen :) Hosana!
  11. Steenbok1972 23 februari 2018 21:30
    Shire laat een berichtje plaatsen...Iedereen in paniek....Koers flink omlaag...En op korte termijn een bod op Pharming vanuit.....Shire
  12. forum rang 4 Vriendelijke 23 februari 2018 21:31
    quote:

    monitor53 schreef op 23 februari 2018 21:11:

    [...]

    Beste Deneus,

    je schreef het eerder vandaag ook al. Waarom zou het nog eens 6 maanden duren? Is dat omdat de/een productielocatie nog moet worden goed gekeurd oid?
    Alles moet behandeld worden, doosje,flesje, etiketten, gebruiksaanwijzingen echt alles.
    Zit zelf ook op een nieuw medicijn te wachten, waar 4 maanden geleden goedkeuring voor is gegeven door de ema,dit kreeg ik te horen van de producent van dit medicijn.
    Volgens mij heeft zelfs dhr de Vries aangegeven, als de goedkeuring er is voor profilactisch ruconest dat dit nog 6 maanden zou duren.
  13. [verwijderd] 23 februari 2018 21:36
    25 Augustus weten we dus of Lanadelumab wordt afgekeurd, of er meer data nodig is, of dat het wordt goedgekeurd.

    En daarna mogen ze in een competitieve markt patienten gaan zoeken die over willen stappen.

    Doelgroep 800 patienten die allemaal weten hoe fijn het is om op Cinryze te zitten, af en toe niet leverbaar, ja, gaat moeilijk worden voor Shire.

    Wat mij voornamelijk benieuwd is of ze met die lichte patienten van ze, een middel erdoor gaan krijgen wat in principe voor zware patienten bedoeld is.

    Gelukkig zijn patienten stees meer informed patients.

    Ik houdt ze nog even vast allemaal tot de 7e, verwacht niet dat de cijfers dermate teleurstellend zijn dat dit koersniveau gerechtvaardigd is.
  14. RW1963 23 februari 2018 21:37
    Natuurlijk vind ik positieve posts fijn en hoop ik ook dat de koers stijgt, maar kunnen we alsjeblieft stoppen met; de koers staat eind van de dag op groen, het komt niet meer beneden de € 40,-, pas op dat je de boot niet mist etc. etc. Dit heb ik al zo vaak gelezen, terwijl de koers toch regelmatig weer gedaald is.
16.048 Posts
Pagina: «« 1 ... 667 668 669 670 671 ... 803 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.161
AB InBev 2 5.544
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.502
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.931
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 193
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.892
Aedifica 3 927
Aegon 3.258 323.212
AFC Ajax 538 7.093
Affimed NV 2 6.306
ageas 5.844 109.909
Agfa-Gevaert 14 2.074
Ahold 3.538 74.361
Air France - KLM 1.025 35.329
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.068
Alfen 16 25.502
Allfunds Group 4 1.525
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 426
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 244.249
AMG 972 134.754
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.754
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 501
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.106
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 387
Arcadis 252 8.808
Arcelor Mittal 2.035 321.095
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.379
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.758
Ascencio 1 30
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.697
ASML 1.767 112.200
ASR Nederland 21 4.522
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 523
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 14.344
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.463

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 14 april

    1. Theon jaarcijfers
    2. Kendrion jaarvergadering
    3. Internationale handel februari (NL)
    4. Aalberts ex-dividend
    5. Goldman Sachs Q1-cijfers (VS)
    6. OPEC maandrapport (Oos)
  2. 15 april

    1. Ctac jaarvergadering
    2. PostNL jaarvergadering
    3. TomTom Q1-cijfers
    4. Beiersdorf Q1-cijfers (Dld)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht