Ponylover69 schreef op 21 maart 2020 11:43:
[...]
Ook corona kan omslaan en dan zal de economie snel herstellen. Een vaccin ontwikkelen kan verschrikkelijk lang duren en dat komt door de laatste fase van een jaar (controle en monitoren) voor bijwerkingen op de lange termijn. Verschillende overheden hebben al ingestemd om deze periode te verkorten naar zelfs drie maanden.
Veel aandelen zitten nu al onder het niveau van 2009. Ik heb o.a. een aandeel met een yield van 22% in mijn portofeuille en genoeg reserves. Deze koersen zullen op den duur herstellen. Maar iedereen is natuurlijk vrij om (waarschijnlijk met verlies) 100% cash aan te houden.
Iedereen heeft een eigen situatie . In mijn geval heb ik 3 pct verlies genomen om cash te gaan. 99,9 pct zeker dat ik flink ga scoren want met ca. 100 pct benodigde stijging
Wacht ik rustig af. Ook al zou ik een 50 pct stijging vanaf nu aan me voorbij laten gaan, scoor ik nog steeds 50 pct .
PS.dit is ook mijn daadwerkelijk situatie en heb netjes mijn doen en laten gemeld in diverse postings mid/eind feb en met redenen omkleed.