Dollie¥ schreef op 30 april 2020 14:12:
[...]
Beste kenner, U bent niet serieus te nemen want dan zou u weten dat C1 zich NIET stapelt in t lichaam maar volgens natuurlijke weg wordt afgevoerd.
Een MAB als Takhzyro doet dat helaas WEL en daarvan is niet te overzien wat dat na jaren gebruik aanricht in het lichaam.
Ruconest heeft in de kleine proef geweldige resultaten laten zien en direct de verergering naar zware longontstekingen en andere complicaties voorkomen door z’n remmende werking op de cytokine storm veroorzaakt door t immuunsysteem
U begrijpt vast wel dat als er een medicatie komt die deze complicaties kan tegengaan dat de intensieve cares daar grotendeels mee worden ontlast en dat er minder mensen langdurig ziek zijn en sterven of blijvend invalide worden.
U zou juist moeten toejuichen dat dergelijke trials plaatsvinden, (niet alleen van pharming) in t belang van de Wereldgezondheid.
Maar uw negatieve geleuter verraadt dat uw belangen puur uit opportunisme voortkomen.