Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Unibail-Rodamco-Westfield - 2020

17.525 Posts
Pagina: «« 1 ... 389 390 391 392 393 ... 877 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 keffertje 5 augustus 2020 06:54
    quote:

    Namy schreef op 4 augustus 2020 23:36:

    Haha een aandelenemissie. Kunnen we stoppen met deze onzin?

    Wat gaan een aandelenemissie opleveren tegen een koers van misschien 30 euro? Stel, er worden 100 mio shares uitgegeven. Dan is er totaal 3 mrd opgehaald., puik werk zeg, de LTV is met 5% verbeterd en de waarde voor aandeelhouders met bijna 50% verwaterd. Wie gaat er 100 mio shares kopen? Helemaal niemand.

    URW heeft in 2020 twee bonds geplaatst en daarvoor is op 3.3 mrd ingeschreven. Dat is genoeg om alle schulden te herfinancieren voor heel 2021... De cashflow blijft positief als er geen dividend wordt uitgekeerd. Ik zie het niet gebeuren. In het ergste geval nemen de financieringslasten voor nieuwe bonds toe.

    URW is een REIT en verplicht dividend uit te keren. Een aandelenemissie gaat het onmogelijk maken om toekomstige winst te gebruiken voor investeringen/schuldverlaging en een respectievelijk dividend uit te keren. Het aandeel URW is niet in trek bij beleggers. Een verwaterd aandeel URW zal al helemaal niet in trek zijn. Als URW aandelen kon plaatsen voor 120 euro, dan zou het logisch zijn.

    Een aandelenemissie is een laatste kaart die nieuw opnieuw ingezet kan worden. Obligatiehouders gaan dat niet in dank afnemen en potentiële obligatiehouders slaan liever over.

    Beste,

    De aandelenemissie is geen eigen idee van mij, maar af te leiden uit de transcript van de conference call en die hier ook ergens geciteerd is.

    Ik heb geen diepgaande studie gemaakt van URW, maar verbaas me net als zovelen hier op het forum, over de koersontwikkeling, en omdat 'shorters' ook hier vaak de schuld van krijgen, zit ik vanachter mijn bureau te bedenken wat de reden is van hun positie.

    Hoewel ik geen shorter ben (of ken), hebben ze het tot nu toe bij het rechte eind gehad dus is het zinvol om hun beweegredenen te achterhalen. Ik denk/hoop dat ze met vuur spelen en zeker als je nu de partijen ziet met long posities, dan zou ik me als shorter niet comfortabel voelen, maar vooralsnog heb ik daarin dus ook ongelijk.
  2. forum rang 6 Eagle1959 5 augustus 2020 07:48
    Dat is ook wat mij bezig houdt Keffertje. 8,77% short Maandag dus een toename van 0,56%. De slotorder gaf toen een daling van 0,50 geloof ik, zie eerdere posts. Gisteren ook een forse slotorder maar geen verlies meer daardoor. Er is dus onrust of onzekerheid anders gaan die hedgefonds niet shorten. Maar er is dan ook voor hun op deze niveaus koerspotentieel richting toekomst anders zijn er geen argumenten om dit te doen. Men staat scheef na gisteren. Waarschijnlijk betekent dat koersdruk de komende weken.
  3. forum rang 6 keffertje 5 augustus 2020 07:53
    quote:

    Eagle1959 schreef op 5 augustus 2020 07:48:

    Dat is ook wat mij bezig houdt Keffertje. 8,77% short Maandag dus een toename van 0,56%. De slotorder gaf toen een daling van 0,50 geloof ik, zie eerdere posts. Gisteren ook een forse slotorder maar geen verlies meer daardoor. Er is dus onrust of onzekerheid anders gaan die hedgefonds niet shorten. Maar er is dan ook voor hun op deze niveaus koerspotentieel richting toekomst anders zijn er geen argumenten om dit te doen. Men staat scheef na gisteren. Waarschijnlijk betekent dat koersdruk de komende weken.
    Ik ken de spelletjes van GS en Citigroup onvoldoende, maar als die een echte longpositie op dit niveau opbouwen, zou ik niet meer short durven gaan.

    Na de teleurstellende reactie op de HJ1 cijfers, is het aan het management om het vertrouwen terug te winnen door bijvoorbeeld de effectuering van de voorgenomen verkoop van activa aan te kondigen. Dat is voor de zittende aandeelhouders een comfortabele mededeling. Als ik het mij goed herinner zei de CEO ook in de confrence call, dat URW in het verleden heeft laten zien, daar goed in te zijn ('disposal of assets') dus laat ze het dan ook maar waarmaken.
  4. zalwel 5 augustus 2020 08:27
    Hoe kan je nu zeggen dat de shorts gelijk hebben. Ze hebben niets anders gedaan dan steeds meer aandelen te verkopen om de korts naar beneden te krijgen. Ze hebben pas gelijk als ze alles hebben teruggekocht en winst hebben gerealiseerd. Tot nu is het niets anders dan steeds meer aandelen verkopen om de koers zo laag mogelijk te krijgen. Laten we maar eens kijken er gebeurd als er iets teruggekocht moet gaan worden. Ook het spel na de cijfers om de koers flink te drukken hebben ze goed gespeeld . Maar het spel is nog niet over.
  5. [verwijderd] 5 augustus 2020 08:32
    Even realistische berekening..
    Huurinkomsten netto : 2500 milj
    Rente (20 milj. A1,7%) : 340 milj
    Huurderving: 370 milj
    Extra leegstand: 100 milj
    Personeel: 60milj
    Kosten 2020 : 870 milj ( geen afschr gerekend )
    2500 milj minus 870 milj = 1630 mil
    Resultaat !
    Wat is hier mis mee ?
  6. forum rang 7 Branco P 5 augustus 2020 08:59
    quote:

    Harry bulisch schreef op 5 augustus 2020 05:59:

    Waar Citygroup op 20 Juli nog een verkoopadvies gaf met koersdoel €43,30.

    Kennelijk mogen dit soort praktijken dus gewoon
  7. Vice 5 augustus 2020 09:17
    Als ik het bericht van Citigroup goed lees hebben ze ook openstaande opties die een positie van 126752 + 1130473 long zijn via short puts.

    deze puts lopen tot in 2025.
    ziet er dus wel naar uit dat ze vertrouwen hebben.

    waarschijnlijk volgt er dan nog een koersdoel verlaging ;)
  8. MartijnN1932 5 augustus 2020 10:06
    quote:

    hvb schreef op 5 augustus 2020 01:02:

    [...]

    Een (claim)emissie lijkt inderdaad geen goed idee.

    Gelukkig bezit URW nog office retail. Daar lijkt me wel iets van verkoopbaar zonder erg veel op de boekwaarde toe te geven.

    Ik heb ooit het volgende artikel gevonden, en op dit forum gepost in juni:

    reactnews.com/article/unibails-e700m-...

    Een voorteken? Ik kan het artikel niet volledig lezen, en heb er verder ook niets meer van gezien. Maar waar rook is moet vuur zijn?

    Retail als in kantoorpanden zal eveens afgewaardeerd moeten worden, nu bedrijven het thuiswerken hebben ondekt en de medewerkers idem dito.
    zullen grote kantoren minder in trek zijn.

    er zal meer gericht worden op kleinere lokale kantoren waarbij mensen wel samen kunnen komen om te werken maar dan niet als doel om daar dag in dag uit te zitten maar samen te komen wanneer dat nodig is.

    de enorme kantoorpanden zie ik dan ook niet echt als assets naar de toekomst maar meer als liabilities. tenzij ze de kantoren zo kunnen omvormen dat er meerdere kleine partijen in 1 kantoor kunnen.

    daar was overigens gisteren nog een rapportage over.
    (die ging echter voornamelijk over het overdreven grote kantoorpand van Booking.com wat nu in aanbouw is)

    We zullen zien hoe URW hiermee omgaat, ik hoop dat ze voldoende visie hebben
    (daar ik ook sinds dit jaar een positie in URW heb genomen)

    Ik alweer dat URW al weer aan het dalen is van 1,78% plus naar 0,8%.
    Ik had goede hoop voor vandaag..
  9. dree53 5 augustus 2020 10:37
    Technisch gezien is de weerstand aex weer opgezocht en wordt de daling nu weer opgepakt URW loopt voorop maar heb voor 100 aandelen de call geschreven 552
  10. [verwijderd] 5 augustus 2020 10:37
    Als ik het zo lees en begrijp is mijn logische gedachte dat het nog best wat kan dalen voor we weer omhoog gaan. De grote spelers bepalen de prijs op het moment. Als je geluk hebt en op tijd bent kan je goed geld verdienen. Maar het is en blijft een gok in deze bijzondere tijd. Maar voor de toekomst staat dit aandeel nu veel te laag.
  11. PVermeer 5 augustus 2020 10:38
    quote:

    hvb schreef op 5 augustus 2020 02:41:

    Weer een grote bank met een positie in URW!

    Bij de Franse AMF is het volgende gemeld volgens het document in de bijlage:

    Citigroup heeft sinds 31 juli een belang van 5,18% in URW.

    Via welke link vind je deze interessante informatie bij de AMF? Weet iemand waarom ik via deze link bij de AFM www.afm.nl/nl-nl/professionals/regist... niet de volledige gegevens kan terug vinden betreft URW?
  12. Peter2meter 5 augustus 2020 10:47
    Ik hen aandelen geen opties dus wellicht daarom niet kort op de bal
    Tegen de markt in handelen dat geld voor de lange termijn
    Nu kopen is goud
    Welk aandeel spuit omhoog als er straks, oktober, december, wie zal het zeggen, een vaccin is?
    Dan koop je ze nooit meer voor deze koers.
    Kijk eens goed waar we vandaan komen
    Misschien kan het nog 10% omlaag, true, maar het opwaartse potentieel is 100%
    Wake up!
  13. [verwijderd] 5 augustus 2020 11:00
    quote:

    HogerOfLager schreef op 5 augustus 2020 03:39:

    [...]
    Ik vind het anders wel fijn te horen wat anderen doen. Beetje tendens uit aflezen.
    Gelijk als koersen raden aan eind van de maand.
    Als jij het niet als info ziet, dan negeer je het toch gewoon.

    Er is een hoop geroeptoeter maar dit betekend nog niet dat deze handelingen ook uitgevoerd zijn. Als ik jou was zou ik niet de tendens aflezen van roeptoeters. Aantal voorbeelden:

    'Nu kopen want onwijs lage prijs voor urw en je hebt 20% rendement'. Tendens positief maar feitelijk onwaar. Rendement urw nu en in de toekomst (op basis van dividend en tot wijziging in dividend) is 0%. Er is namelijk geen dividend en dus geen rendement.

    'We gaan naar beneden. Shorters zijn nog bezig. Bodem nog lang niet gezien. Pas op 39 of 32.' Shorters zijn nog bezig inderdaad maar dat is ook het enige correcte. Shorters zijn bezig met verkopen én aankopen. Handelen heet dat en dat zorgt (onder andere) voor de hoge volitaliteit in dit aandeel.

    Waar ik wel de tendens van zou aflezen zijn berichten met (correcte) onderbouwing die wel toegevoegde waarde hebben. Meest recente voorbeeld (wat nu on top of mind is bij mij) is die van Namy ben de claimemissie. (Claimemissie onzin aangezien er net bonds zijn overschreven). Of je het er mee eens bent of niet, met dit soort bijdrages wordt het forum beter en informatiever.

    Mocht je toch je gak etc willen delen zet er een koffietafeltje voor op met als titel 'gak, persoonlijke aankoop momenten & onzinnige bijdrages'. Al deze dingen hebben als doel het sentiment omhoog te praten ten behoeve van het eigen doel: long urw & stijgende koers.
  14. dree53 5 augustus 2020 11:21
    we gaan naar beneden naar 38 is net zo onderbouwd als naar de 50. wel lijkt het me handig om een call te schrijven. nu premie 650 ontvangen dec 48 en 52. beperk je wel de winst maar ook het verlies

  15. [verwijderd] 5 augustus 2020 11:24
    quote:

    dree53 schreef op 5 augustus 2020 11:21:

    we gaan naar beneden naar 38 is net zo onderbouwd als naar de 50. wel lijkt het me handig om een call te schrijven. nu premie 650 ontvangen dec 48 en 52. beperk je wel de winst maar ook het verlies

    Als je nu een call schrijft is je winst beperkt en je verlies onbeperkt. Als je 100 aandelen koopt en dan een call schrijft is je verlies (en winst) beperkt.
  16. chris123 5 augustus 2020 12:19
    LUXEMBURG (AFN) - De winkelverkopen in de eurozone zijn in juni verder aangetrokken na een krachtig herstel in mei en forse afnames in de voorgaande maanden als gevolg van de coronacrisis. Met name bij de kledingwinkels en schoenenzaken gingen de verkopen weer flink omhoog. Op gebied van eten, drinken en tabak werd in juni wel iets minder gekocht.

    De verkopen in de detailhandel van de negentien eurolanden zaten vergeleken met een maand eerder met 5,7 procent in de lift. Dat was wel iets minder sterk dan economen hadden voorzien. Zij gingen in doorsnee uit van een toename met 6,1 procent. Maar daar tegenover staat dat Eurostat zijn inschatting voor de verkopen in mei naar boven heeft bijgesteld. In die maand was bij nader inzien sprake van een verkoopplus van wel 20,3 procent, waar eerder een toename van 17,8 procent was gemeld.

    In mei en juni zijn er in Europa veel winkels heropend. In de periode daarvoor was het in diverse landen voor veel winkeliers verplicht om hun filialen te sluiten in verband met de coronamaatregelen.

17.525 Posts
Pagina: «« 1 ... 389 390 391 392 393 ... 877 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.076
AB InBev 2 5.521
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.752
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.755
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 191
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.754
Aedifica 3 919
Aegon 3.258 322.891
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.342
Air France - KLM 1.025 35.086
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.934
Allfunds Group 4 1.502
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.823
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.402
AMG 971 133.723
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.697
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.017
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.786
Arcelor Mittal 2.034 320.776
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.326
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.305
ASML 1.766 108.217
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 515
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.688
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 04 maart

    1. Nedap Q4-cijfers
    2. TKH Q4-cijfers
    3. Recticel Q4-cijfers
    4. Allfunds Q4-cijfers
    5. Werkloosheid januari (eur)
    6. Best Buy Q4-cijfers
    7. Pharming - Bava
    8. Atenor Q4-cijfers
  2. 05 maart

    1. Inkoopmanagersindex diensten februari def. (Jap)
    2. Inkoopmanagersindex diensten Caixin februari (Chi)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht