NLvalue schreef op 17 augustus 2020 13:10:
[...]
Romeo - bekijk het eens van de andere kant.
SPG management heeft de situatie volledig onder controle (relatief). Heeft een groot aantal deals met huurders afgerond, is bezig met (inspirerende) plannen met Amzn, heeft de structurele financierings/overname deals onder controle.
URW management heeft het sluiten van een fors aantal deals met huurders naar "de toekomst' verschoven. Daarboven komen de onderhandelingen voor de ( complexe) financieringen en een vrij taaie boterham om asset sales " in de komende jaren" (lees: nu.. ).
Kortom - URW mgt probeert op heel veel borden tegelijk simultaan schaak te doen. SPG heeft op een aantal borden een remise aangeboden - en schaakt op veel minder borden.
De vraag is of het URW mgt die taak in de komende maanden naar behoren/succesvol kan afronden. In die context moet je het pb nog maar eens herlezen : " bestuur , en RvC, zullen vanuit hun respectievelijke fiduciaire verantwoordelijkheid beoordelen wat er nodig is".
Die twee zitten niet meer op een lijn - lijkt me. Anders zou deze open deur niet zo overduidelijk ingetrapt worden.
Als ik moet speculeren zou ik inschatten dat het bestuur een stuk optimistischer kijkt naar haar eigen kans op succes dan de RvC dat doet,
je schrijft het goed speculeren