Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel
Aandeel

Pharming Group NL0010391025

Laatste koers (eur)

0,831
  • Verschil

    -0,005 -0,60%
  • Volume

    3.502.719 Gem. (3M) 5,5M
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ Toevoegen aan watchlist

Pharming december 2020: van verborgen ruwe diamant naar schitterend juweel....an american dream!

19.892 Posts
Pagina: «« 1 ... 191 192 193 194 195 ... 995 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 11 december 2020 10:18
    quote:

    Tartessos schreef op 11 december 2020 10:18:

    Vandaag 14 uur goed nieuws.
    Zal de koers opstuwen....
    Op de (b)ava wordt geen nieuws gemeld.
  2. forum rang 8 zjeeraar 11 december 2020 10:19
    Kijk, als je stukjes gaat verkopen op 1,145 zou ik direct een ander fonds gaan zoeken waar meer te halen valt.........
  3. forum rang 7 Wilbar 11 december 2020 10:20
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:18:

    [...]

    Op de (b)ava wordt geen nieuws gemeld.
    Maar wel virtuele bitterballen gepresenteerd. Yummy...
  4. forum rang 5 uitzender 11 december 2020 10:20
    Vandaag de BAVA en ik ben benieuwd of er naast de beursgang in de USA nog andere info gegeeld gaat worden.
    Melding van de eerste patient in de USA is volgens mij niet toevallig deze week en ik kan me niet voorstellen dat ze zonder enig positief nieuws 22 december op de beurs staan in de USA.
    Mijn verwachting is dan ook dat de komende weeken er meerdere PB's zullen komen om de interesse en aandacht in de USA aan te wakkeren.
    Het bericht van deze week was volgens mij het startsein voor een verdere goed nieuws show en dat de koers omhoog gestuwd gaat worden.
    Over drie weken weten we het of het nieuws deze week een losse flodder was of begin van een strategie.
  5. [verwijderd] 11 december 2020 10:22
    quote:

    Wilbar schreef op 11 december 2020 10:20:

    [...]
    Maar wel virtuele bitterballen gepresenteerd. Yummy...
    Bij inschrijving krijg je een bitterbal thuisgestuurd. Alleen nog even zelf 3 minuutjes opwarmen in de frituur. Het is er dit jaar maar ééntje, de nieuwe bonus moet ergens van betaald worden.
  6. [verwijderd] 11 december 2020 10:22
    Wat eigenlijk zorgwekkend is is dat de insiders het aandeel niet inkopen bij deze daling om het op peil te houden zodat ze straks de winsten zelf opstrijken.
    Wil dit zeggen dat ze er zelf geen vertrouwen in hebben?
  7. [verwijderd] 11 december 2020 10:22
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:18:

    [...]

    Op de (b)ava wordt geen nieuws gemeld.
    Zo Zo dus men zit daar gewoon voor jan met de korte achternaam.
    Verklaring van Uw aanname? heeft U die.
    Zou U die kunnen delen, graag.

    Ruud..
  8. Mistletoe 11 december 2020 10:22
    [Modbreak IEX: Gelieve inhoudelijk te reageren, een aantal berichten is bij dezen verwijderd. Waarschuwing.]
  9. MrFoxx 11 december 2020 10:23
    quote:

    Kaviaar schreef op 11 december 2020 10:12:

    Ik verwacht voor of net na nasdaq, we een persbericht krijgen over de eerste patiënten in de VS die genezen zijn.

    Beste kaviaar,
    Het valt me op dat u altijd zoveel verwacht van pharming.
    Laat het lekker los kerel!
    Alvast een fijn weekend
  10. [verwijderd] 11 december 2020 10:25
    quote:

    Vince.be schreef op 11 december 2020 09:56:

    [...]

    Hallo Mar, dank u voor Uw lief bericht. Mijn vrouw zit voor mij, samen koffie drinken, juist ontbeten. Zoals eerder geschreven, ze heeft van in 2017 aandelen van Pharming gekocht, nu kijkt ze naar de dagkoers en ze blaast, foetert, is zwaar ontgoocheld enz Allemaal menselijke trekken hé ;))
    Ik wens U een zeer fijne dag, eigenlijk zouden "we" Pharming minstens een week niet meer moeten bekijken en daarna eens zien of ze eindelijk op 1,30 1,40 staat ;))

    Meen je! Beide mopperend aan de koffie in het mooie België? Mijn (ex)schoonmoeder was volbloed Belgische en vrijdag was haar kuisdag. Alle andere dagen trouwens ook, maar vrijdags éxtra. Pfffff. De zondag daarentegen werd gevuld met spijzen en drank. En koken kón ze!
    Eerlijk gezegd ben ik meer met de menselijke/psychologische aspecten van het Pharming forum bezig. Met de helft van mijn Pharming aandelen nog in bezit geloof ik 't wel. Dagkoersen doen mij in deze niet zoveel. Binnen 2 jaar verwacht ik pas een echt degelijke stijging.
  11. forum rang 5 posilies 11 december 2020 10:25
    quote:

    Tartessos schreef op 11 december 2020 10:18:

    Vandaag 14 uur goed nieuws.
    Zal de koers opstuwen....
    Als je de geschiedenis kent gaat het dan meestal hard naar beneden! Zeker als SDV spreekt.
  12. forum rang 7 Wilbar 11 december 2020 10:25
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:22:

    [...]

    Bij inschrijving krijg je een bitterbal thuisgestuurd. Alleen nog even zelf 3 minuutjes opwarmen in de frituur. Het is er dit jaar maar ééntje, de nieuwe bonus moet ergens van betaald worden.
    We krijgen dus geen worst voorgeschoteld. Jammer voor u.
  13. [verwijderd] 11 december 2020 10:26
    quote:

    Declan schreef op 11 december 2020 10:22:

    [...]

    Zo Zo dus men zit daar gewoon voor jan met de korte achternaam.
    Verklaring van Uw aanname? heeft U die.
    Zou U die kunnen delen, graag.

    Ruud..
    Die heb ik zeker.
    De BAVA vindt plaats tijdens beursuren. Tijdens beursuren mág geen significant nieuws gedeeld worden. Dus wordt er geen nieuws gedeeld beste ruud. En dat weet jij ook.
  14. forum rang 6 sportliefhebber 11 december 2020 10:26
    quote:

    Theo3 schreef op 11 december 2020 10:13:

    KIJK DIT IS ANDERE KOEK

    Biophytis - Eerste patiënt ingeschreven in Frankrijk bij COVA, een
    Internationale fase 2/3 klinische studie met Sarconeos (BIO101)
    voor de behandeling van COVID-19-gerelateerd ademhalingsfale

    STIJGT METEEN 0.14 CENT

    gisteren naar Voda toe was je meer op je qui-vive.....
    0,14 CENT ??? da's niet veel.
  15. [verwijderd] 11 december 2020 10:28
    quote:

    (Ex)Sperti schreef op 11 december 2020 10:22:

    Ja dat gejank hangt de serieuze beleggers behoorlijk de strot uit. Misschien moet je een andere trade zoeken waar je wel dagelijks
    Je boodschapjes mee casht. Die nieuwe notering kan ook zakken en stijgen zoals bij elk fonds en elke notering.
    Ik zou maar maken dat je wegkomt als je het weer zo duidelijk fout ziet gaan.
    Sjesus, wie is er niet klaar met dit klagersgilde dag in dag uit.
    Ach klaar, ik vind het wel amusant al die energie volkomen misplaatst en zinloos verbruikt dat geeft kortsluitingen op een bepaalt moment.
    Waarom denk je dat de BAVO's vol zitten met foute BAVA interpreterende geen nieuws bv dat moet je toch doen schateren van de lach.
    Nee lekker laten doen gewoon laten balken die ezels.

    Ruud..
  16. forum rang 6 De amateur 11 december 2020 10:30
    quote:

    Tartessos schreef op 11 december 2020 09:46:

    Het koersverloop reflecteert het gevoel van de beleggers over het aandeel Pharming.
    De vraag is het of het ‘gevoel’ juist is. En of de koers op basis van dat gevoel ‘gevoelsmatig’ juist is.
    Ik denk dat de koers nu te laag is (1,15 euro).

    Het gaat eigenlijk hartstikke goed met Ruconest. Stijgende omzetten en winsten. Dat is een keihard feit.
    Daarnaast heeft Pharming enige tijd geleden aangekondigd dat Ruconest mogelijk zou kunnen werken voor COVID-19 patiënten.

    Hiermee schoot de koers omhoog. Het zou mega omzetten en winsten kunnen genereren.
    Wat er ook gebeurde was dat (opnieuw) een onzekerheid onder beleggers ontstond. Want onderzoek vergt nu eenmaal tijd.
    En ondertussen heb je als belegger het gevoel dat het ‘momentum’ voorbij is. Vaccin, etc.

    Is de onzekerheid bij beleggers terecht?
    Denk het niet. Het onderzoek in Basel moet positief zijn uitgepakt. Anders ga je niet in de USA een 2e onderzoek starten.
    Op de USA markt heeft pharming de hoogste Ruconest omzet. Dat ga je benevelen met slecht nieuws.

    De (positieve) uitkomst van het USA COVID onderzoek ligt dus eigenlijk al vast!!!
    Weet zeker dat de FDA aanvraag al volledig klaarligt. Alléén testresultaten van USA moeten nog toegevoegd worden.

    In de USA is het een logistieke COVID puinhoop. Met een heleboel doden per dag.
    Vaccins komen er wel ..... alleen duurt dat nog lang.
    Elk medicijn die erger voorkomt - en is onderzocht - is welkom.

    Als ik mijn gezond verstand gebruik dan is het een kwestie van tijd dat er feitelijk goed nieuws komt. Waarbij de onzekerheid weg is. Als ik mijn onzekere gevoel afpel en ik verwijder alle angsten dan blijft er over dat Ruconest goed gebruikt kan worden tegen Covid 19.

    Uitkomst ligt absoluut niet vast. Ongelooflijk dat hier nog AB's voor worden gegeven ook. Leer nou eens van het verleden(profylaxe). Niets is zeker vooral niet in biotech.
  17. [verwijderd] 11 december 2020 10:30
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:26:

    [...]

    Die heb ik zeker.
    De BAVA vindt plaats tijdens beursuren. Tijdens beursuren mág geen significant nieuws gedeeld worden. Dus wordt er geen nieuws gedeeld beste ruud. En dat weet jij ook.
    O Maar dat is dan vreemd want stemmingen en uitkomst is nieuws toch.
    Verklaar dat is dan.

    Ruud..
  18. [verwijderd] 11 december 2020 10:31
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:26:

    [...]

    Die heb ik zeker.
    De BAVA vindt plaats tijdens beursuren. Tijdens beursuren mág geen significant nieuws gedeeld worden. Dus wordt er geen nieuws gedeeld beste ruud. En dat weet jij ook.
    Heeft Ruud significant genoemd? Nee, dat maak jíj er weer van.
  19. forum rang 6 sportliefhebber 11 december 2020 10:31
    quote:

    De Monitor - Pharming Expert schreef op 11 december 2020 10:18:

    [...]

    Op de (b)ava wordt geen nieuws gemeld.
    de vaststelling/goedkeuring , dat Pharming in de Nasdaq een notering krijgt vind ik wel nieuws.
    Ook al staat dat eigenlijk bij voorbaat al vast.
    Is toch weer een mijlpaal.
19.892 Posts
Pagina: «« 1 ... 191 192 193 194 195 ... 995 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 10 februari

    1. Industriële productie december (NL)
    2. UniCredit Q4-cijfers (Ita)
    3. NX Filtration Q4-cijfers
  2. 11 februari

    1. Kering Q4-cijfers (Fra)
    2. Wereldhave Q4-cijfers
    3. Barco Q4-cijfers
    4. Wereldhave Belgium Q4-cijfers
    5. BP Q4-cijfers (VK)
    6. Ondernemersvertrouwen mkb januari (VS)
    7. Coca-Cola Q4-cijfers (VS)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht