Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

KAMALA HARRIS <- JOE BIDEN

7.053 Posts
Pagina: «« 1 ... 59 60 61 62 63 ... 353 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 10 voda 5 februari 2021 14:08
    Coronasteunpakket Biden stap dichterbij na stemming Senaat

    Gepubliceerd op 5 februari 2021 13:49 | Views: 364

    WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het coronasteunpakket van de Amerikaanse president Joe Biden is een stap dichterbij gekomen. De Amerikaanse Senaat stemde na lang vergaderen in met de begroting van het pakket ter waarde van 1900 miljard dollar. Het voorstel haalde het nipt met 51 tegen 50 stemmen. Vicepresident Kamala Harris moest eraan te pas komen om de impasse te doorbreken.

    De Senaat heeft wel een aantal wijzigingen in het plan aangebracht. Daardoor moet het Huis van Afgevaardigden, dat er al eerder mee instemde, er nog een keer over stemmen. Zo nam de Senaat een amendement aan waarin werd opgeroepen om ziekenhuizen op het platteland meer steun te geven.

    Tijdens de campagne om het presidentschap was het grote steunpakket een van de belangrijkste beloftes van Biden. Door de coronapandemie zijn meer dan 450.000 Amerikanen overleden. Miljoenen zijn hun baan kwijtgeraakt als gevolg van de crisis.
  2. forum rang 8 josti5 5 februari 2021 14:16
    quote:

    luchtschip schreef op 5 februari 2021 00:07:

    President Biden:

    "I made it clear to President Putin, in a manner very different from my predecessor, that the days of the United States rolling over in the face of Russia's aggressive actions - interfering with our elections, cyber attacks, poisoning its citizens - are over."

    video 3`:16 minuut

    twitter.com/cspan/status/135743013069...
    Ja hoor, McCarthy 2.0.
  3. forum rang 8 josti5 5 februari 2021 14:17
    quote:

    luchtschip schreef op 5 februari 2021 12:19:

    [...]

    Net als bij landen die de mensenrechten overtreden.
    Het land erop wijzen, diplomatieke overleg en eventuele sancties, financiele steun aan een land intrekken etc
    De aloude rol van de USA als politie-agent van de hele wereld, dus.
  4. forum rang 10 luchtschip 5 februari 2021 14:56

    Reactie vanuit Rusland op het gesprek tussen Putin en Biden ;

    'Dit is tot onze spijt een zeer agressieve en weinig constructieve retoriek. Aantekeningen van een soort ultimatum zijn over het algemeen onaanvaardbaar voor ons.'
    Dit is hoe het Kremlin reageerde op Biden's woorden dat de Verenigde Staten Rusland zouden laten betalen voor zijn "agressieve" acties.

    Russia's Press Pool.
    Vertaald uit het Russisch door Google Translate

    klik op vertalen
    twitter.com/Kremlinpool_RIA/status/13...
  5. forum rang 8 josti5 5 februari 2021 15:04
    quote:

    luchtschip schreef op 5 februari 2021 14:56:

    Reactie vanuit Rusland op het gesprek tussen Putin en Biden ;

    'Dit is tot onze spijt een zeer agressieve en weinig constructieve retoriek. Aantekeningen van een soort ultimatum zijn over het algemeen onaanvaardbaar voor ons.'
    Dit is hoe het Kremlin reageerde op Biden's woorden dat de Verenigde Staten Rusland zouden laten betalen voor zijn "agressieve" acties.

    Russia's Press Pool.
    Vertaald uit het Russisch door Google Translate

    klik op vertalen
    twitter.com/Kremlinpool_RIA/status/13...
    En groot gelijk hebben ze, die Russen.
  6. forum rang 10 voda 5 februari 2021 15:52
    Amerikaanse Senaat keurt begrotingsplan Biden goed

    (ABM FN) De Amerikaanse Senaat heeft vrijdag een begrotingsplan goedgekeurd om zo het steunpakket ter waarde van 1,9 biljoen dollar van president Joe Biden te financieren.

    Het is nu aan het Huis van Afgevaardigden om groen licht te geven, waarna de Senaat en het Huis verder gaan met het opstellen van de inhoud van het plan, waar momenteel nog veel onduidelijkheid over is.

    De Republikeinen willen bijvoorbeeld voorkomen dat het Congres het minimumloon verhoogt tot 15 dollar per uur. En ook sommige Democraten zijn tegen deze verhoging, terwijl de Democraten het zich niet kunnen veroorloven om ook maar één stem te verliezen. De zetels in de Senaat zijn namelijk gelijk verdeeld, met een klein voordeel in de persoon van Kamal Harris, de vice-president, die bij een gelijke stemming de doorslag kan geven.

    Het minimumloon is slechts één van de twistpunten. Zo is er bijvoorbeeld ook nog onduidelijk wie van de Amerikanen recht heeft op steungeld.

    Door: ABM Financial News.
    pers@abmfn.be
    Redactie: +32(0)78 486 481

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  7. forum rang 6 Plein777 6 februari 2021 09:09
    quote:

    luchtschip schreef op 5 februari 2021 21:34:

    Joe Biden :

    America is back. Diplomacy is back.

    video 1:13 minuut

    twitter.com/POTUS/status/135776729208...
    Prima America is back, laat President Joe Biden maar heel snel de liegende FAKE NEWS clown Pete Hoekstra in Den Haag vervangen door een integere diplomaat .
  8. [verwijderd] 6 februari 2021 09:28
    quote:

    Plein777 schreef op 6 februari 2021 09:09:

    [...]

    Prima America is back, laat President Joe Biden maar heel snel de liegende FAKE NEWS clown Pete Hoekstra in Den Haag vervangen door een integere diplomaat .
    Hij verliet zijn ambt op 17 januari 2021. De vacature is vacant of zeg je dat zo niet bij de baan van een ambassadeur?
  9. forum rang 6 Plein777 6 februari 2021 09:53
    quote:

    whammy schreef op 6 februari 2021 09:28:

    [...]

    Hij verliet zijn ambt op 17 januari 2021. De vacature is vacant of zeg je dat zo niet bij de baan van een ambassadeur?
    Je hebt gelijk, dank voor je correctie Whammy .

    Ambassadeur Pete Hoekstra over bestorming Capitool door Trump-aanhangers: 'Het is niet goed voor het imago van de Verenigde Staten'

    Mannus van der Laan • 6 januari 2021, 23:58 • Groningen Dagblad van het Noorden

    De Amerikaanse ambassadeur met Groninger roots Pete Hoekstra is ‘zwaar teleurgesteld’ over de bestorming van het Capitool.

    Hij heeft het allemaal op de televisie in zijn ambassadeurswoning in Den Haag gevolgd. Het grijpt hem persoonlijk aan. ,,Ik heb 18 jaar in dat gebouw gewerkt.
    En dan ineens wordt er ingebroken en van alles vernield. Het is heel erg triest. Mijn hart is gebroken.’’

    Erkent u als Republikein dat democraat Joe Biden de volgende president van Amerika is?
    ,,Daar kan ik niets over zeggen als ambassadeur.
    Daarmee zou ik het verkiezingsproces verstoren dat zich vandaag voltrekt in het Capitool.’’

    Maar het is toch overduidelijk dat Trump heeft verloren?
    ,,Nogmaals, daar kan ik uit hoofde van mijn functie niets over zeggen.’’

    Er wordt beweerd dat de politie heel laks bij het Capitool heeft opgetreden.
    ,,Dat weet ik niet. Ik was er niet bij. Ik heb de Capital Hill Police leren kennen als heel kordaat.
    Die staat bekend om zijn doelmatig en respectvol optreden. Er is bij mijn weten maar één geval geweest waarin iemand met een pistool schietend bij de checkpoint kwam.’’

    Hoe nu verder?
    ,,De politie moet het gebouw opschonen en de mensen zo snel mogelijk verwijderen. En daarna een onderzoek instellen’’

    De beelden van de bestorming van het Capitool zijn de hele wereld over gegaan.
    ,,Ja, dat is niet goed voor het imago van Amerika. Ik ben extreem teleurgesteld.
    Dit zijn nou net de beelden waarvan je niet wilt dat de rest van de wereld ze ziet. Het is een buitengewoon trieste dag.’’

    Hoe ziet uw eigen toekomst eruit?
    ,,De regeringsperiode van Trump duurt tot 20 januari. De ambassadeurs zijn door hem benoemd, dus dan moeten we vertrekken.

    Zelf stap ik 17 januari op het vliegtuig.’’

    Brengt u nog een bezoek aan Groningen?
    ,,Nee.’’

  10. forum rang 10 luchtschip 7 februari 2021 03:44


    Vrijdag 5 februari

    VP Kamala Harris breaks a 50-50 tie to get Americans COVID relief. Don’t ever say elections don’t matter.

    video 0:23 minuut

    twitter.com/cmclymer/status/135766975...

    Blijkt wel duidelijk dat de Republikeinen nog 1 groot blok vormen en bij beslissingen de partij lijn volgen.
    Dit gegeven maakt de kans dat Trump daadwerkelijk wordt veroordeeld, in de impeachment trial, des te kleiner.
    Er zijn 17 Republikeinse stemmen nodig om aan de vereiste 2/3 meerderheid (=67 stemmen) te komen in de Senaat.
  11. forum rang 5 gbakl 7 februari 2021 18:38
    quote:

    josti5 schreef op 5 februari 2021 14:16:

    [...]

    Ja hoor, McCarthy 2.0.
    .
    historische onbenulligheid.
    McCarthy was een 100% republikein met zeer republikeinse starheid en kortzichtigheid
    en zette graag aan tot paranoia.

    wat ene josti op dit forum doet zal ik verder maar niet benadrukken...

    ...of toch maar wel ;O)
  12. forum rang 5 gbakl 7 februari 2021 18:42
    quote:

    josti5 schreef op 5 februari 2021 15:04:

    [...]

    En groot gelijk hebben ze, die Russen.
    .
    het kost nog heel veel Navalny's en Assads om iemand als josti wakker te schudden.
  13. forum rang 5 gbakl 7 februari 2021 18:47
    quote:

    josti5 schreef op 5 februari 2021 15:04:

    [...]

    En groot gelijk hebben ze, die Russen.
    .
    alleen grootmeester trump mocht de hele wereld bestoken met handelsoorlogen of
    onbeschoftheden en aanhanger josti zal hem en zijn geweldige beleid tot de laatste
    snik verdedigen en wie niet voor trump is of was wordt hier constant de les gelezen
    over de wereldorde.

    het is vermakelijk.
  14. forum rang 5 gbakl 8 februari 2021 10:08
    quote:

    luchtschip schreef op 5 februari 2021 14:56:

    Reactie vanuit Rusland op het gesprek tussen Putin en Biden ;

    'Dit is tot onze spijt een zeer agressieve en weinig constructieve retoriek. Aantekeningen van een soort ultimatum zijn over het algemeen onaanvaardbaar voor ons.'
    Dit is hoe het Kremlin reageerde op Biden's woorden dat de Verenigde Staten Rusland zouden laten betalen voor zijn "agressieve" acties.
    twitter.com/Kremlinpool_RIA/status/13...
    .
    dat is even slikken voor het kremlin, dat er niet meer een uiterst bereidwillig
    maffiamaatje en partner-in-crime bokito trump aan de andere kant van de lijn zit.

    gelukkig krijgen ze hier soms wel wat begrip en medeleven op het forum.
    zullen ze blij mee zijn.
  15. forum rang 6 Plein777 8 februari 2021 18:08
    quote:

    gbakl schreef op 8 februari 2021 10:08:

    [...]
    .
    dat is even slikken voor het kremlin, dat er niet meer een uiterst bereidwillig
    maffiamaatje en partner-in-crime bokito trump aan de andere kant van de lijn zit.

    gelukkig krijgen ze hier soms wel wat begrip en medeleven op het forum.
    zullen ze blij mee zijn.
    Ja van Spuit11 uit Nieuw Vennep :-)

    Putin heeft geen videos van President Joe Biden in golden shower actie met de 5 GRU gastvrouwen in Moskou zoals hij die wel heeft van trump, waar James Comey van de FBI ook van op de hoogte was.
7.053 Posts
Pagina: «« 1 ... 59 60 61 62 63 ... 353 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.161
AB InBev 2 5.544
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.502
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.931
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 193
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.892
Aedifica 3 927
Aegon 3.258 323.212
AFC Ajax 538 7.093
Affimed NV 2 6.306
ageas 5.844 109.909
Agfa-Gevaert 14 2.074
Ahold 3.538 74.361
Air France - KLM 1.025 35.329
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.068
Alfen 16 25.502
Allfunds Group 4 1.525
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 426
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 244.246
AMG 972 134.752
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.754
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 501
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.106
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 387
Arcadis 252 8.808
Arcelor Mittal 2.035 321.094
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.379
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.758
Ascencio 1 30
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.697
ASML 1.767 112.199
ASR Nederland 21 4.522
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 523
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 14.344
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.463

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 14 april

    1. Theon jaarcijfers
    2. Kendrion jaarvergadering
    3. Internationale handel februari (NL)
    4. Aalberts ex-dividend
    5. Goldman Sachs Q1-cijfers (VS)
    6. OPEC maandrapport (Oos)
  2. 15 april

    1. Ctac jaarvergadering
    2. PostNL jaarvergadering
    3. TomTom Q1-cijfers
    4. Beiersdorf Q1-cijfers (Dld)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht