DE MONITOR - De Pharming Expert schreef op 24 augustus 2021 10:51:
[...]
Nee.
Het risico is mij vele malen te groot. Helaas is het pre-eclampsie onderzoek stilzwijgend naar de achtergrond geschoven, de voornaamste reden voor mij om in Pharming te zitten.
De eigen pijplijn lijkt volledig te falen.
Pharming schuift een overname naar de voorgrond, een blijk van zwaktebod dat de eigen bedrijfsvoering helaas mislukt.
Cijfers waren het enige redmiddel, maar door de opkomst van profylaxe loopt de groei drastisch terug, sneller dan ook ik verwachtte.
Dan heb je nog de concurrentie die duidelijk progressie boekt en de markt van Pharming ernstig zal verstoren. Takeda dit doet al meer dan verwacht, terwijl de toedieningsvorm nog steeds niet optimaal is.
De beoogde overname zal gepaard gaan met een flinke aandelenemissie, wat een enorme koersdruk zal geven.
Hoe graag jullie het ook willen, het zit er helaas niet meer in voor Pharming. Verbreed je horizon, elders zijn meer winsten te boeken met veel kleinere risico's.