Carl2-8 schreef op 1 september 2021 21:07:
Olieaandelen en goudaandelen maken beide mooie kwartaalwinsten en betalen op de huidige koers 4-5% dividend en toch blijven ze laag hangen met regelmatig een dipje.
Ze worden natuurlijk stevig geshort en behandeld als handelsaandelen want dat is ook mooi rendement en ik denk echt dat er eerst een indexcorrectie moet komen alvorens waardeaandelen met dividend opgepikt worden en hoger gaan naar normale waarden.
Mijn speelveld ligt nu ook 2 weken al te hoog met 17-17,80eur en geen rendement hier maar gelukkig nu wel via shorts olieprijs maar dat is ook maar goed zolang de olieprijs niet doorstijgt.
Stijgt de olie door dan zal veel kans shell wel boven de 17eur gaan maar de koers kan ook maanden tussen de 16,25-17,25eur blijven bengelen.
LT is up dat is voor 90% zeker maar of je hebt kapitaal en durf en blijft handelen of je moet echt zwaar geduldig zijn en wachten op betere tijden na een beurscorrectie veel kans.