Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Forum KBC Ancora geopend

237 Posts
Pagina: «« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 8 Leefloon 31 januari 2022 13:20
    quote:

    voda schreef op 31 januari 2022 08:12:

    impliceerde de beurskoers van KBC Ancora (42,22 euro) dus een korting van 42 procent (zie grafiek).
    Ter herinnering, om met een marktneutrale hedge en zuiver op een afname van deze discount in te spelen: koop KBC Ancora, en ga synthetisch short in KBC.
  2. forum rang 10 voda 1 februari 2022 17:50
    PERSBERICHT: Bekendmaking van het totaal aantal stemrechten per31 januari 2022
    Gereglementeerde informatie, Leuven, 1 februari 2022 (17.40 CET)

    Bekendmaking van het totaal aantal stemrechten per 31 januari 2022

    In toepassing van artikel 15 van de wet van 2 mei 2007 op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen in emittenten waarvan aandelen zijn toegelaten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt, maakt KBC Ancora maandelijks op haar website en via een persbericht het totaal kapitaal, en de evolutie van het totaal aantal stemrechtverlenende effecten en het totaal aantal stemrechten bekend, voor zover die gegevens gedurende de voorbije maand een wijziging ondergingen.

    Situatie op 31 januari 2022

    Totaal kapitaal : EUR 2.021.871.293

    Totaal aantal stemrechtverlenende effecten : 78.301.314

    Aantal effecten met dubbel stemrecht : 40.021.235

    Totaal aantal stemrechten (= de noemer) : 118.322.549

    Deze stand van het totaal aantal stemrechten (de 'noemer') dient als basis voor de kennisgeving van belangrijke deelnemingen door de aandeelhouders.

    Aandeelhouders van KBC Ancora kunnen op basis van deze informatie nagaan of ze hoger of lager uitkomen dan één van de drempels van 3% (statutaire drempel), 5%, 10%, ... (en andere veelvouden van vijf) van het totaal van de stemrechten, en of er bijgevolg een kennisgevingsplicht van deze drempeloverschrijding ontstaat.

    ---------------------------------

    KBC Ancora is een beursgenoteerde vennootschap die 18,6% van de aandelen in KBC Groep bezit en die samen met Cera, MRBB en de Andere Vaste Aandeelhouders zorgt voor de aandeelhoudersstabiliteit en de verdere ontwikkeling van de KBC-groep. Als kernaandeelhouders van KBC Groep hebben ze daartoe een aandeelhoudersovereenkomst gesloten.

    Financiële kalender:

    26 augustus 2022 (17.40 CEST) Jaarlijks communiqué boekjaar 2021/2022

    27 september 2022 (17.40 CEST) Jaarverslag 2021/2022 beschikbaar

    28 oktober 2022 Algemene Vergadering

    Dit persbericht is beschikbaar in het Nederlands, het Frans en het Engels op de website www.kbcancora.be.

    KBC Ancora Investor Relations & Pers contact: Jan Bergmans

    tel.: +32 (0)16 27 96 72 -- e-mail: jan.bergmans@kbcancora.behttps://www.globenewswire.com/Tracker?data=iv5MdM2fKkPsVUdXfBDdLnP9ifHBuHH6JI4d9SOn1hpt9gt9IFYq7gkUP-kZfxIuep3n3YVVB22-4p9fZcgopeO1RvCTbmA_0EHjNLXPXR4uToGSjIFEYoOiBFSoKjT9 of mailbox@kbcancora.behttps://www.globenewswire.com/Tracker?data=rJTEfMdXxUojlLrT7MBADlRlmGxlETVe0iz-TNZD5SU2lBuZjppZ9lb1B5-dBJB9cGF20SLuX3GBouIGYjrvIB6EVLXe-MOvGJNzaIBY5UE=

    Bijlage

    -- KBCA PB 20220201 N
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
    (END) Dow Jones Newswires
  3. [verwijderd] 11 februari 2022 19:09
    Goed nieuws na het prachtige resultaat van KBC:

    Aansluitend op het persbericht van KBC Groep, waarin deze aankondigt om over boekjaar 2021 een slotdividend van bruto 7,60 euro voor te stellen, waarvan 4,60 euro een buitengewoon dividend is, bevestigt KBC Ancora haar dividendpolitiek die er in bestaat om 90% van het voor uitkering vatbare recurrente resultaat als dividend uit te keren. Daarnaast maakt KBC Ancora bekend dat zij de intentie heeft om over te gaan tot een inkoop van eigen aandelen voor een bedrag van 50 miljoen euro.

    We zien een mooi dividend tegemoet van 6,84€ en een aandeleninkoop van 50 miljoen!
  4. forum rang 4 boothram 2 mei 2022 09:33
    ja, almancora heeft nu dus wellicht meer kbc-waarde in portefeuille dan evenveel aandelen kbc.
    Er moet dus wel rekening gehouden worden met de wettelijke reserve en een vrijwillige reserve van 10% van de winst... maar de kosten zijn zeer laag.
    Het recurrente dividend van kbc zal met een beetje groei wel stijgen van 4 naar 4,4 voor een aandeel dat ex-dividen misschien 55 euro waard is. 8%.
    Van almancora wordt het volledige dividend in aanmerking genomen voor de winstbereking over 2022 en zal het eerste dividend wellicht ook 6 a7 euro zijn... ex dividend is dat op een aandeel van 32 euro.. een jaarlijks dividend te verwachten van 12%. vanaf 2023.
    De resultaten van de verkoop verkoop van de 5 miljard ierse portefeuille zijn voorlopig als een verlies gewaardeerd, in afwachting van het afsluiten van de transactie maar het is te voorzien dat dit kan teruggenomen worden... Al bij al met stijgende rentes in het vooruitzicht zie ik geen reden om hier niet wat te investeren. Zeker niet als je die eerste duizend euro dividenden net hebt via de belastingen... Raad het aan aan iedereen die belasting betaalt.. Dergelijk aandeel interesseert de institutionele belegger niet gezien enige coöperatieve afhankelijkheid, en dat verklaard wellicht waarom het zo wordt gebradeerd... 12% bruo jaarlijks rendement is maar 8% net, en 7% groei te verwachten ... een behoorlijke 15% (of 19% met recuperatie van de onroerende voorheffing).
    Als het een beetje minder wordt niet op mij schieten! Anders ook niet.
  5. JoeyvdS 6 mei 2022 11:42
    Hoeveel dividend gaat dit aandeel nu krijgen iemand hier een correct antwoord op? En zijn dit dezelfde datums als bij het Kbc aandeel ?
  6. molenveld 6 mei 2022 21:07
    Nee en nee. KBC Ancora zal op 20/05, ná ontvangst van het KBC dividend, haar eigen dividendvoorstel en -kalender communiceren.
  7. 123Piano 9 mei 2022 19:19
    In een persbericht van 11 februari 2022 te vinden bij nieuws op de website van KBC Ancora las ik dat ze 90% van de ontvangen dividenden uitkeren. KBC keert €7,30 uit, dus €6,84?
  8. Rode Duivel 17 mei 2022 09:42
    Ik vraag me af of het de moeite loont om, voor het dividend eraf gaat, je aandelen niet te verkopen, vermits er een buitengewoon dividend inbegrepen in zal zitten waar je ook 30% RV op moet betalen.
    Het koersdoel van KBC Groep is ook naar beneden bijgesteld na uitkering van dat buitengewoon dividend. Ik wacht de beslissing af eind deze week om te zien hoe het dividend zal worden samengesteld en overweeg dan om te verkopen 1 of 2 dagen voor de ex-dividenddatum. Daarna kan ik ze goedkoper terugkopen zonder 30% te moeten afstaan aan de belastingen en het is ook best mogelijk dat het aandeel na de ex-dividenddatum nog wat verder inzakt.
    Zijn er hier nog aandeelhouders die met dezelfde gedachten worstelen?
  9. forum rang 8 Leefloon 17 mei 2022 11:09
    quote:

    Rode Duivel schreef op 17 mei 2022 09:42:

    overweeg dan om te verkopen 1 of 2 dagen voor de ex-dividenddatum
    Misschien wil je een hysterische slot- en openingsveiling vermijden. Maar wanneer je alleen de RV wilt voorkomen met een verkoop en latere terugkoop, met tot 30% van het brutodividend als marge, laat dan zo min mogelijk beurstijd zitten tussen beide orders. Zo speel je daar zo zuiver mogelijk op in.

    Dus geen 2 dagen, want dan mis je op die ene dag mogelijk de megastijging van KBC en KBC Ancora. Des te meer tijd, des te meer risico op ongewenste (of gewenste) koersbewegingen. Je mag wachten, maar dan ben je meer aan het doen dan louter het vermijden van de RV. In theorie dus verkopen op of rond het slot, en meteen terugkopen bij of na de opening, en dan maar hopen dat je er door de bespaarde RV netto op vooruitgaat.

    Theoretisch verfijnen kan, inclusief dag-effecten (dat bijvoorbeeld de opening op een dinsdag gemiddeld onder het slot van maandag ligt) voor bankaandelen, en wat al niet meer.
  10. forum rang 8 Leefloon 17 mei 2022 11:32
    quote:

    123Piano schreef op 9 mei 2022 19:19:

    In een persbericht van 11 februari 2022 te vinden bij nieuws op de website van KBC Ancora las ik dat ze 90% van de ontvangen dividenden uitkeren. KBC keert €7,30 uit, dus €6,84?
    "Kan", "niet onwaarschijnlijk", maar een tekst over reguliere dividenden gaat niet per se ook over buitengewone dividenden.
  11. Rode Duivel 17 mei 2022 12:07
    quote:

    Leefloon schreef op 17 mei 2022 11:09:

    [...]
    Misschien wil je een hysterische slot- en openingsveiling vermijden. Maar wanneer je alleen de RV wilt voorkomen met een verkoop en latere terugkoop, met tot 30% van het brutodividend als marge, laat dan zo min mogelijk beurstijd zitten tussen beide orders. Zo speel je daar zo zuiver mogelijk op in.

    Dus geen 2 dagen, want dan mis je op die ene dag mogelijk de megastijging van KBC en KBC Ancora. Des te meer tijd, des te meer risico op ongewenste (of gewenste) koersbewegingen. Je mag wachten, maar dan ben je meer aan het doen dan louter het vermijden van de RV. In theorie dus verkopen op of rond het slot, en meteen terugkopen bij of na de opening, en dan maar hopen dat je er door de bespaarde RV netto op vooruitgaat.

    Theoretisch verfijnen kan, inclusief dag-effecten (dat bijvoorbeeld de opening op een dinsdag gemiddeld onder het slot van maandag ligt) voor bankaandelen, en wat al niet meer.
    Ik wil ook rekening houden met het sentiment op de dagen voor de ex-dividendnotering. Op dit moment zitten we in een stijgende fase, maar hoe lang blijft die aanhouden? Daar kan niemand op antwoorden, maar als het zakt, dan zakt het altijd stevig.
  12. forum rang 8 Leefloon 17 mei 2022 12:28
    quote:

    Rode Duivel schreef op 17 mei 2022 12:07:

    Op dit moment zitten we in een stijgende fase
    Specifiek bij Ancora. Ik citeer mijzelf, dit weekeinde onder ING:

    Bij KBC is de stijging sinds 9 mei, inclusief dividenden, +1,42%. Exclusief dividend en exclusief ING en KBC steeg de ICB sector Banks bij Euronext gewogen met +1,02%. Monoholding KBC Ancora, zelf nog niet ex-dividend, steeg met +5,03%.
  13. Bart07 6 juni 2022 17:21
    Hier ook mijn aandelen verkocht vandaag. Morgen hopelijk terugkopen ergens tussen 36.5 en 37 euro. Triest dat wij Belgen dit allemaal moeten doen…
  14. forum rang 7 Ron Kerstens 6 juni 2022 19:45
    Maar feitelijk is dan (afgezien van provisiekosten) alles wat je terugkoopt onder de 38 winst tov van blijven zitten en netto 4,54 ontvangen ? Het is een rare ongelijke behandeling. Moet er wel bijzeggen dat het 2 jaar duurt voordat je als buitenlander die roerende voorheffing terugkrijgt van de Belgische belastingdienst.
  15. Bart07 6 juni 2022 21:12
    Mja, ik zie het eerder als minder verlies ipv winst. 2jaar wachten is eigenlijk ook schandalig. Jammer dat KBCA geen kapitaalvermindering of dividend in aandelen als mogelijkheid gaf.
  16. Rode Duivel 7 juni 2022 08:16
    De enige reden waarom ik dit nu doe is omdat er in het dividend een niet-recurrent gedeelte zit, waardoor de koers niet makkelijk zal terugkeren naar het niveau van 42-43€. Door het bedrag dat ik heb bekomen bij het verkopen van een gedeelte van mijn pakket terug in te zetten verspeel ik geen 30% RV en kan ik dat gebruiken om meer aandelen terug te kopen aan een veel lagere koers. Bij KBC is de koers nu nog steeds niet teruggekeerd tot op het niveau van de dag voor ex-dividend en daar is toen ook een uitzonderlijk dividend uitgekeerd.
    Bovendien gaan de beurzen vandaag lager openen, dus het zou kunnen dat KBCA onder de 36€ duikt, dus lager dan de slotkoers van gisteren met het dividend eraf.
  17. forum rang 4 boothram 7 juni 2022 10:35
    op sommige sites neemt men de ex-coupon koers als referentie... en dan is het aandeel 6% gestegen.
    Normaal start de terugkoop van 53 M$ in aandelen pas op 10 juni... met hoopt dat de geknipte coupon van KBCA dan hergeinvesteerd is..Het probleem van kbca is de grote onderwaardering tov KBC dat minder geschikt is voor de institutionele belegger. Gezien de groeiperspectieven lijkt het me evenveel waard als 1kbc...Ik voorzie dat de liquiditeit ferm zal verhogen door de aankoop en dat de koers vrij snel naar 75% van 1 kbc gaat...51 dus, als kbc op 68 staat...en ze stonden ooit hoger
237 Posts
Pagina: «« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.078
AB InBev 2 5.522
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.756
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.755
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 191
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.754
Aedifica 3 919
Aegon 3.258 322.913
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.342
Air France - KLM 1.025 35.091
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.953
Allfunds Group 4 1.503
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.823
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.419
AMG 971 133.788
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.697
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.017
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.786
Arcelor Mittal 2.034 320.778
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.326
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.344
ASML 1.766 108.329
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 516
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.688
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 05 maart

    1. Inkoopmanagersindex diensten februari def. (Jap)
    2. Inkoopmanagersindex diensten Caixin februari (Chi)
    3. IMCD Q4-cijfers
    4. Adidas Q4-cijfers
    5. Bayer Q4-cijfers
    6. Industriële productie januari (Fra)
    7. Inkoopmanagersindex diensten februari def. (Spa, It, Fra, Du, EU, VK)
    8. Producentenprijzen januari (eur)
    9. Campbell's Q2-cijfers
    10. Foot Locker Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht