Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Pharming Q3-2024

6.615 Posts
Pagina: «« 1 ... 112 113 114 115 116 ... 331 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 4 bammie 2 augustus 2024 02:03
    quote:

    Rodrio schreef op 2 augustus 2024 00:52:

    [...]

    De toename van de kosten tot stilstand? Het wordt hoog tijd dat Pharming de kosten naar beneden gaat brengen!
    Minder rood door een hogere omzet. Bereken de kosten eens opnieuw zonder de hogere omzet. Het is maar net hoe je het verpakt.
  2. forum rang 7 Natal 2 augustus 2024 08:00
    Sjonge, mensen. wat een drama gisteren. Ideaal voor shorters, heel weinig vertrouwen en een rode aex.

    Nu maar eens bekijken of de koers ooit de euro gaat opzoeken. Gaat nog wel een tijdje duren.

    20 procent van de 1200 bekende APDS komen in aanmerking voor Joenja las ik hiero. Vreemde opmerking van SDV.

    Zal nog,s luisteren hoe en wat. Iedereen een prettige dag.
  3. [verwijderd] 2 augustus 2024 08:16
    quote:

    Natal schreef op 2 augustus 2024 08:00:

    20 procent van de 1200 bekende APDS komen in aanmerking voor Joenja las ik hiero. Vreemde opmerking van SDV.

    Zo vreemd is dat niet. Ook ik leg al jaren uit dat niet iedere geïdentificeerde patiënt niet in aanmerking komt voor een behandeling. Nu plakt Sijmen daar een getal aan vast dat nog lager ligt dan verwacht. Wat wel vreemd is, is dat deze cijfers al lang georeerd worden door deze incapabele ceo maar nooit de kanttekening dat 80% niet eens in aanmerking komt!
    Niet dat het nieuw is dat deze incapabele ceo informatie achter houdt voor de belegger.

    Sijmen verzwijgt, is niet transparant en misleidt beleggers iedere keer weer opnieuw!

    Heb jij een melding gezien van de tekortkomingen leniolisib in Canada? Natuurlijk niet, alleen een persbericht als het mee zit of bij Piet luttigheidjes maar nooit bij tegenvallers!

    Het wordt tijd dat sijmen de biezen pakt.
  4. forum rang 4 MichelH 2 augustus 2024 08:23
    quote:

    Rodrio schreef op 2 augustus 2024 08:16:

    [...]

    Zo vreemd is dat niet. Wat wel vreemd is, is dat deze getallen al lang georeerd worden door deze incapabele ceo maar nooit de kanttekening dat 80% niet eens in aanmerking komt!
    Niet dat het nieuw is dat deze incapabele ceo informatie achter houdt voor de belegger.

    Sijmen verzwijgt, is niet transparant en misleidt beleggers iedere keer weer opnieuw!

    Heb jij een melding gezien van de tekortkomingen leniolisib in Canada? Natuurlijk niet, alleen een persbericht als het mee zit of bij de meest Piet luttigheidjes maar nooit bij tegenvallers!

    Het wordt tijd dat sijmen de biezen pakt.
    Helemaal mee eens. Snap ook niet dat een raad van bestuur niet ingrijpt. Het wordt tijd voor een CEO die aandeelhouderswaarde gaat creëren. Dan heeft Sijmen alle tijd om thuis zijn CEO of the year award lekker op te poetsen.
  5. [verwijderd] 2 augustus 2024 08:26
    quote:

    MichelH schreef op 2 augustus 2024 08:23:

    [...]
    Helemaal mee eens. Snap ook niet dat een raad van bestuur niet ingrijpt. Het wordt tijd voor een CEO die aandeelhouderswaarde gaat creëren. Dan heeft Sijmen alle tijd om thuis zijn CEO of the year award lekker op te poetsen.
    Misschien moeten ze een brief sturen waarin ze het vertrouwen in Sijmen opzeggen zoals het bestuur van de zweefvliegclub ook gedaan heeft?
  6. forum rang 7 Natal 2 augustus 2024 08:27
    Elke CEO zal niet veel anders kunnen doen dan de huidige. De aard van de business is erg moeizaam. Het blijft enorm worstelen. Ik heb trouwens nooit gedacht dat al de 1200 in aanmerking zouden komen voor Joenja. Maar goed, ik moet de call nog horen.
  7. forum rang 6 De amateur 2 augustus 2024 08:59
    quote:

    Rodrio schreef op 2 augustus 2024 00:52:

    [...]

    De toename van de kosten tot stilstand? Het wordt hoog tijd dat Pharming de kosten naar beneden gaat brengen!
    Niet perse, je kan de kosten wel omlaag brengen maar als dat ten koste gaat van toekomstige omzet is dat onverstandig. Het lijkt me ook niet dat Pharming doelbewust geld over de balk slingert en dat er ook kritisch naar gekeken wordt.
  8. forum rang 5 antop 2 augustus 2024 09:10
    380.000 terug gezet naar laag €0,725 Nu bijna 700.000 verhandeld en koers naar €0,734. Ik zeg doe je voordeel ermee
  9. forum rang 5 antop 2 augustus 2024 09:12
    Nog nooit zo laag gestaan met twee goedwerkende medicijnen en meer omzet en de kosten gaan voor de baten uit…jammer dat een minderheid van alle uitstaande aandelen de koers dagelijks bepalen..
    Als Pharming cijfers Q3 en PB positief dan kan de koers exploderen…nu fijne daghandel toegewenst
  10. forum rang 6 fanaat 2 augustus 2024 09:34
    Na een grote stap in de processie trekt de stoet verder in een normaal patroon. Wie nog altijd denkt dat dit fonds het kan gaan maken houdt zichzelf voor de gek. De heer de Vries heeft weer eens verzuimd de tegenvallers te benoemen. Het kassaldo werd door hem nu ook niet meer genoemd. Hoe is het mogelijk dat de kosten nog steeds oplopen en er geen marktaandeel wordt gewonnen. Misschien is Joenja toch niet dat wondermiddel van Pharming en is het gewoon de gapfiller zoals de tenaamstelling bij aankoop was. Mocht het bedrijf tot bloei kome dan is dat niet in de eerstkomende twee a drie jaar. Verkopen ook op dit bescheiden niveau is nog altijd een aanrader. Dit bedrijf verdient geen noteringen aan een beurs. Beursfondsen zijn bedrijven die het winststreven bovenaan hebben staan en dat kun je van dit bedrijf niet zeggen. De nutteloze Nasdaq notering kost inmiddels heel veel geld en dat alleen voor het aanzien van de Vries.
  11. forum rang 7 Beur 2 augustus 2024 09:52
    Herhaaldelijk - en ook weer de laatste 24 uur ettelijke malen - wordt De Vries verweten een "incapabele CEO" te zijn.

    Ik ben het daar niet helemaal mee eens: met een CEO die jarenlang meer neutraal en minder verwachtingsvol de stand van zaken rond dit bedrijf had verteld had Ph. er namelijk een stuk slechter voorgestaan en wellicht niet eens meer bestaan.
    Ph. drijft voor een groot deel op de verhalen en de daaraan gekoppelde steeds weer nieuwe verwachtingen die haar CEO de belegger al jarenlang voorhoudt c.q. de minder mooie aangelegenheden die hij graag onbesproken laat. Het is ook wat gemakkelijker voor hem omdat zijn aandeelhouders voor het overgrote deel in de niet-professionele hoek zitten.

    Dit alles afgezien van de vraag over de ethiek van zijn handelwijze.
  12. VriendjeStokVis 2 augustus 2024 09:53
    quote:

    antop schreef op 2 augustus 2024 09:12:

    Nog nooit zo laag gestaan met twee goedwerkende medicijnen en meer omzet en de kosten gaan voor de baten uit…jammer dat een minderheid van alle uitstaande aandelen de koers dagelijks bepalen..
    Als Pharming cijfers Q3 en PB positief dan kan de koers exploderen…nu fijne daghandel toegewenst
    Tot nu, goed of slecht nieuws, is het 9 vd10 keer imploderen..
    1 aug 2022 was één van de momenten dat het goed viel.

    2 jaar later, 40% meer omzet, maar toch 40% lagere koers.
  13. Namcao 2 augustus 2024 09:59
    €0.73 < €0.75 = 75 eurocent.
    Pharming vertrekt van Smallcaps-fondsen => lokale fondsen.....???????
  14. forum rang 4 putdeksel 2 augustus 2024 10:01
    quote:

    De amateur schreef op 2 augustus 2024 08:59:

    [...]
    Het lijkt me ook niet dat Pharming doelbewust geld over de balk slingert en dat er ook kritisch naar gekeken wordt.
    Als je de uitspraken van De Vries aanhoort, kun je niet anders concluderen dan dat er geen budgetcultuur is. Hij zegt: kosten gaan nu eenmaal voor de baten uit. Kostenbeheersing is geen prioriteit in groeifases. Dit is zeker niet doelbewust, maar onderbewust (een risico).

    Mensen aannemen is heel makkelijk. Maar hetzelfde werk doen met minder mensen is ontzettend lastig. Meestal betekent het dat overperformers nog meer op hun bordje krijgen. Maar ook heb je soms andere types nodig.

    (Mensen die ze hebben aangenomen voor iets dat pas over 2 jaar kan, gaan ze niet laten gaan, dus is dat wel een onnodige burn)

    Er is ook weinig zelfreflectie bij huidig MT. Ze rechtvaardigen hoge compensatie NU, terwijl er louter dalende koersen en verlies als bewijs staan. De Vries zou een goed signaal kunnen afgeven door te zeggen: ik wil nu niks meer dan 400k en alleen calls met strike > 2 EUR, want ik wil skin-in-the-game laten zien en heb er vol vertrouwen in dat het gaat lukken. Iedere aandeelhouder zou hem "meer gunnen" als er eenmaal koers >2 staat, maar pas dan en niet risicovrij nu 1.5 a 2 miljoen per jaar stiften.

    Objectief gezien is de kostenlast veel te hoog nu.
  15. Namcao 2 augustus 2024 10:11
    Pharming gaat naar lokale fondsen???? VIVORYON THERAPEUTICS N.V. ook in lokale fondsen .
  16. forum rang 6 De amateur 2 augustus 2024 10:25
    quote:

    Namcao schreef op 2 augustus 2024 09:59:

    €0.73 < €0.75 = 75 eurocent.
    Pharming vertrekt van Smallcaps-fondsen => lokale fondsen.....???????
    Belangrijke graadmeters zijn free float en marketcap. Niet de koers zelf.
    Qua marketcap staat Pharming 8e
    markets.businessinsider.com/index/mar...
    Free float is gigantisch dus zie geen enkele reden dat Pharming naar Lokale fondsen zou gaan. Is nu in ieder geval totaal niet aan de orde.
6.615 Posts
Pagina: «« 1 ... 112 113 114 115 116 ... 331 »» | Laatste |Omhoog ↑

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.072
AB InBev 2 5.521
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.741
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.753
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 191
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.754
Aedifica 3 918
Aegon 3.258 322.881
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.341
Air France - KLM 1.025 35.082
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.931
Allfunds Group 4 1.482
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.386
AMG 971 133.699
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.697
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.017
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.785
Arcelor Mittal 2.034 320.772
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.326
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.268
ASML 1.766 108.102
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 509
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.687
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 04 maart

    1. Nedap Q4-cijfers
    2. TKH Q4-cijfers
    3. Recticel Q4-cijfers
    4. Allfunds Q4-cijfers
    5. Werkloosheid januari (eur)
    6. Best Buy Q4-cijfers
    7. Pharming - Bava
    8. Atenor Q4-cijfers
  2. 05 maart

    1. Inkoopmanagersindex diensten februari def. (Jap)
    2. Inkoopmanagersindex diensten Caixin februari (Chi)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht