Daarom schreef op 3 december 2024 08:11:
Er is weer een nieuwe investeerder ingestapt en dus zijn er weer minder aandelen in de freefloat beschikbaar!
Wie zijn de huidige grootaandeelhouders?
38,74 % = Heights Capital Management
17,57% = Bijvelds
8,89% = ING
4,65 % = Meulman
4,36 % = Hoogh Blarick
3,72 % = Hageman
3,30 % = Gotion
81,23% is in handen van grootaandeelhouders. Grootaandeelhouders hebben met Gotion afgesproken dat zij hun belang tot 9,3% mogen uitbreiden.
Stellingen om op te reageren.
1. De verkoopdruk kwam de afgelopen periode met name bij VdValk en Teslin vandaan. Die hebben besloten om hun verlies te nemen verder af te bouwen en ‘de boeken te sluiten’.
2. Er zullen ook nog een aantal grotere aandeelhouders tussen de 1% en 3% belang in Ebusco zitten. Dit vermindert de freefloat.
3. De grootaandeelhouders gaan op korte termijn niet verkopen en dus is een overname onder de € 5,00 uitgesloten.
4. Ongeveer 90% van alle aandelen (90% van 55 miljoen is 49,5 miljoen) is in handen van grotere investeerders/aandeelhouders. De freefloat (aandelen die verhandelbaar zijn) is waarschijnlijk ongeveer 6 miljoen aandelen (plusminus 10%).
5. Door de kleine freefloat zal de koers heftig reageren op nieuws. Vooral op goed nieuws!! Grootaandeelhouders zitten er namelijk voor de lange termijn in. Bij goed nieuws gaat de koers hard stijgen omdat er maar weinig aandelen beschikbaar zijn.
6. De koers staat eind december 2024 hoger dan € 2,00
7. De koers staat eind december 2025 hoger dan € 6,50
8. Ebusco gaat failliet.
Fijne dag allen!!