Vive tu vida positivamente schreef op 11 februari 2025 12:29:
All time low ( zie grafiek), met de helft minder openstaande aandelen dan de vorige all time low long ago!
Vandaag 72.000 stukken verhandeld maar de koers blijft liggen?!
Zwaar oversold aandeel, groot gezond bedrijf met ca 3800 medewerkers, high tech met een producten voorsprong in de branche, ruim 200 miljoen cash en geen schulden, samenwerking en toepassingen met/bij de groten der aarde.
Waarom nu niet kopen, waarom koopt TT nu niet zichtbaar in (hiermee bedoel ik dat HG vanuit zijn kajuit moet communiceren dat ze op deze low extra aandelen kopen), vertrouwen uitstralen cq aandeelhouderswaarde creëren ipv verbranden!!
TomTom is momenteel een strong buy maar dan moet je wel door de huhuhuhu’s van HG prikken en de korte termijn problematiek in de automarkt los laten want ook dat komt snel weer goed en daarbij richt TT zich op een bredere markt.