Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Rusland

75.915 Posts
Pagina: «« 1 ... 3782 3783 3784 3785 3786 ... 3796 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 10 luchtschip 8 april 2025 21:23
    De Generale Staf van de Strijdkrachten van Oekraïne meldde dat de luchtmacht een aanval uitvoerde op een complex van Russische militaire opslagfaciliteiten in Ozerky, gelegen in de Russische regio Kursk.

    Als gevolg van de aanval op 7 april werden hangars, verschillende militaire gebouwen en technische apparatuur vernietigd. Meer dan 30 bezetters werden geëlimineerd, waaronder drone-bestuurders en reparatiepersoneel.

    "De vernietiging van deze faciliteit vermindert aanzienlijk het vermogen van Rusland om gevechtsoperaties uit te voeren tegen eenheden van de Oekraïense Defensiemacht in de Oekrainse regio Sumy en langs de as in de Russische regio Kursk."

    x.com/wartranslated/status/1909653978...
  2. forum rang 6 pietje-2005 8 april 2025 21:31
    quote:

    Pac-Man schreef op 8 april 2025 21:16:

    news.sky.com/story/what-we-learn-from...
    Kan best dat China zogenaamd niets weet van deze "burgers" die in een ander land meedoen in een leger.
    Kunnen altijd zeggen dat dat tenslotte in Oekraine ook zo is met vreemde snuiters in het oekrainse leger ? Daar vechten toch ook meerdere nationaliteiten ? ;-)
    Als die jongere oekrainers met die jurken maar' es terugkeerden.
    Maar politiek kan dit wel iets gaan betekenen, mogelijk.
  3. forum rang 10 luchtschip 8 april 2025 21:32
    De Oekrainse drone die is ontworpen om Shaheds te onderscheppen, is voor het eerst aan het publiek getoond.

    Hij werkt op hoogtes tot 5 km en bereikt snelheden tot 200 km/u.

    In slechts twee maanden tijd heeft hij meer dan 20 Shahed-drones en bijna 10 verkennings-drones neergeschoten.

    2 foto's en 1 korte video -- klik er op voor grootbeeldscherm weergave
    x.com/wartranslated/status/1909651248...
  4. forum rang 10 luchtschip 8 april 2025 21:57
    quote:

    Pac-Man schreef op 8 april 2025 21:08:

    mediabiasfactcheck.com/south-china-mo...

    Het werd dus ook al bevestigd door Xi Jinping.
    Waarschuwing: Het Chinese nieuws niet al te serieus te nemen.

    www.scmp.com/news/china/diplomacy/art...

    Vladimir Putin tells China’s top diplomat Wang Yi in Moscow that he’s ‘looking forward’ to welcoming Xi Jinping next month

    In gratitude for the invitation, Xi Jinping sent several Chinese troops with Putin
    >>>Waarschuwing: Het Chinese nieuws niet al te serieus te nemen. <<<

    Maar moeten we jouw nieuws wel serieus nemen ?

    Ik kan de door jou aangehaalde zin :

    "In gratitude for the invitation, Xi Jinping sent several Chinese troops with Putin"

    niet terugvinden in het door jou aangehaalde artikel :

    www.scmp.com/news/china/diplomacy/art...

    Kun je aangeven in welke alinea ( aantal alinea's van bovenaf of van onderaf ) jij dit leest ?
  5. forum rang 4 Pac-Man 8 april 2025 22:19
    quote:

    pietje-2005 schreef op 8 april 2025 21:31:

    [...]
    Kan best dat China zogenaamd niets weet van deze "burgers" die in een ander land meedoen in een leger.
    Kunnen altijd zeggen dat dat tenslotte in Oekraine ook zo is met vreemde snuiters in het oekrainse leger ? Daar vechten toch ook meerdere nationaliteiten ? ;-)
    Als die jongere oekrainers met die jurken maar' es terugkeerden.
    Maar politiek kan dit wel iets gaan betekenen, mogelijk.
    Er hebben afgelopen jaren inderdaad allerlei huurlingen van verschillende nationaliteiten voor Rusland gevochten. Denk dat het ook wel een diplomatieke zet is om dit zo in de media te benoemen. China blijft het liefst buiten beeld, en door ze er zo in te betrekken, hopen ze misschien dat China wat druk gaat zetten op Rusland dat het zo wel klaar is. Uiteraard is dit slechts een idee dat in mij op komt, wat een mogelijkheid zou kunnen zijn.
  6. forum rang 4 Pac-Man 8 april 2025 22:26
    www.ukrinform.net/captcha_resp

    The consequences of the attack are being verified, says Mayor Ihor Terekhov, Ukrinform reports.

    “An impact in Kharkiv’s Kyivskyi district. There is a fire at the site. Casualty and damage reports are being clarified,” the report says.

    www.ukrinform.net/rubric-ato/3979610-...

    According to the update, the enemy launched one missile strike using a single missile and conducted 74 airstrikes dropping 120 guided bombs. Additionally, over 5,800 shelling attacks were recorded, 134 of which involved multiple launch rocket systems. The enemy also used 2,782 kamikaze drones to target Ukrainian positions and settlements.

    Russian airstrikes targeted areas in the Sumy region (Turia, Uhroidy, Myropilske, Prokhody, Krasnopillia, Petrushivka), Donetsk region (Voskresenka, Zelene Pole, Novopil), and Zaporizhzhia region (Malynivka, Huliaipole).

    In response, Ukrainian aviation, missile forces, and artillery units struck 17 enemy personnel and equipment concentration areas, a command post, and a radar of the Russian Buk air defense system.
  7. forum rang 4 Pac-Man 8 april 2025 22:58
    www.bbc.com/news/articles/cg5qd9l1l37o

    Delegates from the US and Russia will meet in Istanbul on Thursday as part of continued efforts to normalise embassy operations between the two countries, the US State Department has said.
    The talks, which will take place at the Russian consulate in Turkey's capital, will not include any discussion of political or security issues, the US said.
    "Ukraine is not, absolutely not, on the agenda," State Department spokesperson Tammy Bruce said.
  8. forum rang 4 Pac-Man 8 april 2025 23:29
    Het blijft toch frappant dat onze 1 na grootste NAVO bondgenoot, zulke vreemde uitspraken bleef doen, goede zaken voor Putin bleef uitvoeren en zijn zakken vulde terwijl in Oekraïne vernietiging en dood en verderf werd gezaaid door de Russen. Ik kan mij niet herinneren dat ik daar de afgelopen 3 jaar veel harde woorden van Westerse politici over heb gehoord. @Luchtschip, jij als online verdedigingsplatform voor de VVD/EPP, welk excuus kan jij hiervoor bedenken? Want mij ontgaat elke logica dat je een bondgenoot zoveel laat handelen met de vijand.

    apnews.com/article/turkey-erdogan-put...

    Turkish President Recep Tayyip Erdogan said that he trusts Russia as much he trusts the West.

    Explaining his recent meeting with Russian President Vladimir Putin, Erdogan said he had failed to get him to resume the Black Sea grain deal the Kremlin withdrew from in July but had elicited a pledge for Russia to supply 1 million tons of grain to Africa.

    www.ft.com/content/1cef6628-32eb-49c9...

    De export van Turkije naar Rusland van goederen die van vitaal belang zijn voor de oorlogsmachine van Moskou, is dit jaar enorm toegenomen, waardoor de VS en haar bondgenoten zich zorgen maken dat het land fungeert als een kanaal voor gevoelige artikelen van hun eigen fabrikanten.

    De groeiende handel en de daarmee gepaard gaande stijging van de import naar Turkije van 45 civiele materialen die door het Russische leger worden gebruikt, ondermijnen de pogingen van de VS en Europa om de mogelijkheden van Moskou om zijn strijdkrachten uit te rusten te beperken. Hierdoor lopen de spanningen tussen Ankara en zijn NAVO-partners op.

    www.politico.eu/article/how-turkey-be...

    “Turkije is een strategische tussenstop geworden voor Russische brandstofproducten die naar de EU worden omgeleid, wat honderden miljoenen aan belastinginkomsten genereert voor de oorlogskas van het Kremlin”, aldus Martin Vladimirov, senior energieanalist bij CSD.

    Na 3 jaar toch ook goed nieuws;

    www.turkiyetoday.com/business/turkish...
  9. forum rang 10 luchtschip 9 april 2025 00:29
    President Zelensky :

    De VS is niet van plan om deel te nemen aan de Ramstein-bijeenkomst, maar na informatie over de gevangengenomen Chinezen kan hun standpunt veranderen.

    Zelensky, die duidelijk maakt dat de gevangenen vertegenwoordigers zijn van het Chinese leger!

    x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/19096195...

    Zelensky probeert de US te dwingen een standpunt in te nemen over de eventuele betrokkenheid van Chinezen en de Chinese regering in de oorlog in Oekraine.
  10. forum rang 10 luchtschip 9 april 2025 00:44
    quote:

    luchtschip schreef op 9 april 2025 00:29:

    President Zelensky :

    De VS is niet van plan om deel te nemen aan de Ramstein-bijeenkomst, maar na informatie over de gevangengenomen Chinezen kan hun standpunt veranderen.

    Zelensky, die duidelijk maakt dat de gevangenen vertegenwoordigers zijn van het Chinese leger!

    x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/19096195...

    Zelensky probeert de US te dwingen een standpunt in te nemen over de eventuele betrokkenheid van Chinezen en de Chinese regering in de oorlog in Oekraine.
    De VS is op de hoogte dat Oekraïne twee Chinese staatsburgers heeft gevangengenomen die betrokken zijn bij gevechten aan Russische zijde. Dit roept zorgen op, zegt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken.

    x.com/NOELreports/status/190968925526...
  11. forum rang 10 luchtschip 9 april 2025 01:25
    quote:

    luchtschip schreef op 8 april 2025 18:20:

    De Oekraïense vice-minister van Buitenlandse Zaken, Andriy Sybiha, verklaarde dat Oekraïne een spoedvergadering van de VN-Veiligheidsraad en een buitengewone sessie van de Permanente Raad van de OVSE heeft geïnitieerd als reactie op de Russische ballistische raketaanval op Kryvyi Rih.

    Hij benadrukte dat een sterke internationale reactie op de wreedheden van Rusland van cruciaal belang is.

    x.com/wartranslated/status/1909289545...

    Wanneer dit tot een stemming leidt, kunnen we ook zien welk standpunt Trump in deze inneemt.
    Nebenzya, de permanente vertegenwoordiger van Rusland bij de VN, in een commentaar op de aanval op Kryvyi Rih :

    "Als gevolg van de precieze impact van een raket met explosieve lading op de ontmoetingsplaats van eenheidscommandanten en westerse instructeurs, liepen de vijandelijke verliezen op tot 85 militairen en officieren van buitenlandse staten, evenals tot 10 eenheden voertuigen.

    De operatie veroorzaakte onmiskenbare schade aan het commandopersoneel van zowel de Oekraïense strijdkrachten als verschillende NAVO-legers die hun instructeurs naar Oekraïne hadden gestuurd."

    x.com/wartranslated/status/1909635688...

    Er was een kind jarig en dat werd gevierd met meerdere kinderen in een openbare gelegenheid.
    9 kinderen zijn komen te overlijden.

    Waar haalt deze Russische gezant het lef vandaan bij de VN te beweren dat het een ontmoetingsplaats van eenheidscommandanten en westerse instructeurs betrof.
  12. forum rang 4 Pac-Man 9 april 2025 08:42
    quote:

    Pac-Man schreef op 8 april 2025 23:29:

    Het blijft toch frappant dat onze 1 na grootste NAVO bondgenoot, zulke vreemde uitspraken bleef doen, goede zaken voor Putin bleef uitvoeren en zijn zakken vulde terwijl in Oekraïne vernietiging en dood en verderf werd gezaaid door de Russen. Ik kan mij niet herinneren dat ik daar de afgelopen 3 jaar veel harde woorden van Westerse politici over heb gehoord. @Luchtschip, jij als online verdedigingsplatform voor de VVD/EPP, welk excuus kan jij hiervoor bedenken? Want mij ontgaat elke logica dat je een bondgenoot zoveel laat handelen met de vijand.

    apnews.com/article/turkey-erdogan-put...

    Turkish President Recep Tayyip Erdogan said that he trusts Russia as much he trusts the West.

    Explaining his recent meeting with Russian President Vladimir Putin, Erdogan said he had failed to get him to resume the Black Sea grain deal the Kremlin withdrew from in July but had elicited a pledge for Russia to supply 1 million tons of grain to Africa.

    www.ft.com/content/1cef6628-32eb-49c9...

    De export van Turkije naar Rusland van goederen die van vitaal belang zijn voor de oorlogsmachine van Moskou, is dit jaar enorm toegenomen, waardoor de VS en haar bondgenoten zich zorgen maken dat het land fungeert als een kanaal voor gevoelige artikelen van hun eigen fabrikanten.

    De groeiende handel en de daarmee gepaard gaande stijging van de import naar Turkije van 45 civiele materialen die door het Russische leger worden gebruikt, ondermijnen de pogingen van de VS en Europa om de mogelijkheden van Moskou om zijn strijdkrachten uit te rusten te beperken. Hierdoor lopen de spanningen tussen Ankara en zijn NAVO-partners op.

    www.politico.eu/article/how-turkey-be...

    “Turkije is een strategische tussenstop geworden voor Russische brandstofproducten die naar de EU worden omgeleid, wat honderden miljoenen aan belastinginkomsten genereert voor de oorlogskas van het Kremlin”, aldus Martin Vladimirov, senior energieanalist bij CSD.

    Na 3 jaar toch ook goed nieuws;

    www.turkiyetoday.com/business/turkish...
    Oh ja en als aanvulling op het bovenstaande:

    www.hrw.org/world-report/2024/country...

    www.amnesty.org/en/latest/news/2025/0...

    Türkiye: Massive escalation in ongoing crackdown including arrest of Istanbul mayor
    Reacting to the detention of more than 100 people, including Istanbul’s Mayor Ekrem Imamoglu, in connection with “corruption” and “terrorism” related investigations, together with a four-day protest blanket ban and reported bandwidth restrictions on X, YouTube, Instagram and TikTok, Dinushika Dissanayake, Amnesty International’s Deputy Regional Director for Europe, said:

    “Today’s draconian actions represent a massive escalation in the Turkish authorities’ ongoing crackdown on peaceful dissent and the targeting of the main political opposition party CHP, just days before it is expected to choose the Istanbul Mayor as its presidential candidate.
  13. forum rang 8 het zwaard 9 april 2025 08:44
    Houd Amerikaanse troepen in Europa, zegt EUCOM-commandant
    Generaal Cavoli schetste de veiligheids- en militaire voordelen voor de Verenigde Staten door de aanwezigheid in Europa.

    Een terugtrekking van de Amerikaanse troepen uit Oost-Europa zou het voor de NAVO en de Verenigde Staten moeilijker maken om te reageren op de steeds toenemende Russische agressie, zei generaal Chris Cavoli, commandant van US European Command, of EUCOM, dinsdag – slechts enkele uren nadat NBC een rapport publiceerde waaruit bleek dat Amerikaanse defensiefunctionarissen overwegen om maximaal 10.000 troepen uit de regio terug te trekken.

    Een verplaatsing weg van de oostflank van Europa zou "de tijd die nodig is om te reageren [op een Russische aanval] verlengen", vertelde Cavoli aan de House Armed Services Committee. "Het hangt er natuurlijk vanaf welke troepen hypothetisch verwijderd moeten worden. Het hangt af van wat voor soort actie nodig is om Rusland tegen te gaan. Maar het is duidelijk dat verplaatsing naar de andere kant van de Atlantische Oceaan de uitdaging van tijd en ruimte vergroot."

    Toen Katherine Thompson, die de taken van assistent-secretaris van Defensie voor internationale veiligheidszaken vervult, dinsdag werd gevraagd naar het NBC-rapport, vertelde ze aan de House Armed Services Committee dat er nog geen besluit was genomen.

    "We houden niet alleen rekening met de dynamiek binnen [EUCOM], maar in al onze theaters, en evalueren dat op basis van de door president Trump uitgesproken belangen", zei ze als onderdeel van een wereldwijde evaluatie van de troepenpositie.

    Vragen over de Amerikaanse militaire aanwezigheid in Europa circuleerden al maanden. In februari meldde de Financial Times dat sommige Europese functionarissen zich zorgen maakten over een terugtrekking van troepen. Minister van Defensie Pete Hegseth zei destijds dat het ministerie geen directe plannen had om troepen binnen of buiten Europa te verplaatsen. Maar later diezelfde maand vertelde hij de Europese leiders dat ze er niet op moesten rekenen dat Amerikaanse troepen " voor altijd " in Europa zouden blijven .
  14. forum rang 8 het zwaard 9 april 2025 08:53
    Washington 'verontrust' over aanwezigheid Chinese militairen in Oekraïne
    De Verenigde Staten hebben dinsdag gezegd "verontrust" te zijn over de gevangenneming van twee Chinezen die volgens Kiev in het Russische leger in Oost-Oekraïne vochten, en beschuldigen Peking er opnieuw van de oorlog in Oekraïne te steunen. “De gevangenneming van de Chinese soldaten is verontrustend”, vertelde Tammy Bruce, woordvoerster van het ministerie van Buitenlandse Zaken, aan verslaggevers.

    Toen de Oekraïense president Volodymyr Zelensky de gevangenneming dinsdag bekendmaakte, drong hij er bij het Westen op aan om “te reageren” en eiste hij uitleg van China. Het is de eerste keer sinds het begin van de Russische invasie drie jaar geleden dat Oekraïne heeft ontdekt dat Chinezen deelnemen aan vijandelijkheden op zijn grondgebied.

    “China is een van de belangrijkste steunpilaren van Rusland in de oorlog in Oekraïne”, benadrukte de woordvoerster. “China levert bijna 80 procent van de dual-use goederen die Rusland nodig heeft om de oorlog te ondersteunen”, benadrukte ze, verwijzend naar goederen voor civiel gebruik die kunnen worden omgeleid voor militair gebruik.

    “Voortgezette samenwerking tussen deze twee kernmachten zal alleen maar verder bijdragen aan wereldwijde instabiliteit en de Verenigde Staten en andere landen minder veilig, minder zeker en minder welvarend maken”, voegde ze eraan toe.

    China presenteert zichzelf als een neutrale partij en een potentiële bemiddelaar in de oorlog, maar blijft een belangrijke politieke en economische bondgenoot van Rusland.

    De Morgen
  15. forum rang 6 Plein777 9 april 2025 09:39
    .
    www.telegraaf.nl/nieuws/394307046/exp...

    Experts twijfelen aan Zelenski’s bewering over Chinese betrokkenheid bij oorlog: ’Het gaat om gelukzoekers´

    Toch gelooft ex-kolonel Roger Housen niet dat China massaal troepen naar de oorlog heeft gestuurd. „Ik ben er bijna 100 procent zeker van dat het om gelukzoekers gaat. Huurlingen. Net zoals er ook Belgen, Nederlanders, Amerikanen, Britten en noem maar op naar Oekraïne trokken om mee te gaan vechten aan de zijde van de troepen van Zelenski.”

    .
  16. forum rang 10 DeZwarteRidder 9 april 2025 10:23
    NOELREPORTS
    @NOELreports
    ·
    1h
    Russian losses per 09/04/25 reported by Ukraine's General Staff

    +1270 men
    +4 tanks
    +10 AFVs
    +52 artillery
    +1 AD system
    +56 UAVs
  17. forum rang 7 ffff 9 april 2025 11:21
    Op verzoek van de veel te lang geschorste KK bezoeker DBD plaats ik hier een gesprek met Senator Warren, dat hij heel belangrijk vindt en echt de moeite om in de Trump-draad te posten.
    Dus hierbij dan, DBD :

    www.youtube.com/watch?v=YHuMgxW18QQ&a...

    Goed interview, maar persoonlijk vind ik het één van de duizenden meningen die je overal in de wereld op alle mogelijke zenders, kanalen, tv-stations en discussiewebs vindt.

    Het ga je goed, DBD !

    Peter
  18. forum rang 10 DeZwarteRidder 9 april 2025 11:23
    quote:

    ffff schreef op 9 april 2025 11:21:

    Op verzoek van de veel te lang geschorste KK bezoeker DBD plaats ik hier een gesprek met Senator Warren, dat hij heel belangrijk vindt en echt de moeite om in de Trump-draad te posten.
    Dus hierbij dan, DBD :

    www.youtube.com/watch?v=YHuMgxW18QQ&a...

    Goed interview, maar persoonlijk vind ik het één van de duizenden meningen die je overal in de wereld op alle mogelijke zenders, kanalen, tv-stations en discussiewebs vindt.

    Het ga je goed, DBD !

    Peter
    Dit is niet de Trumpdraad....!!!
  19. forum rang 7 ffff 9 april 2025 11:27
    Bedankt voor je attente opmerking DZR! Inmiddels het foutje gecorrigeerd.
  20. forum rang 7 ffff 9 april 2025 11:34
    Graham,

    Je hoeft mij niet tot vervelends toe eraan te herinneren dat Putin Oekraïne is binnengevallen. Geeft weer zo duidelijk jouw echte intenties weer als je op mijn postings reageert. Ik maakte enkel en allen maar een opmerking over de posting van jullie goeroeleider dat de Russen met muilezels en paarden bezig zijn aan het front. DAT was het enige waarover ik mij ergerde en correleerde dat aan de grote gebiedsveroveringen van Rusland in Oekraïne.
    Met muilezels en kreupele paarden win je niet zoveel gebied in Oekraïne. De echt goede, objectieve media is dat ook duidelijk, maar ja: Je moet er natuurlijk wel het abonnementsgeld voor over hebben om dat in huis te halen en nog belangrijker goed te lezen......

    Peter
75.915 Posts
Pagina: «« 1 ... 3782 3783 3784 3785 3786 ... 3796 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.167
AB InBev 2 5.546
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.515
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.931
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 193
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.893
Aedifica 3 927
Aegon 3.258 323.214
AFC Ajax 538 7.093
Affimed NV 2 6.306
ageas 5.844 109.911
Agfa-Gevaert 14 2.075
Ahold 3.538 74.363
Air France - KLM 1.025 35.335
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.075
Alfen 16 25.511
Allfunds Group 4 1.525
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.253
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 427
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 244.280
AMG 972 134.775
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.757
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 501
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.110
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 387
Arcadis 252 8.808
Arcelor Mittal 2.035 321.104
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.382
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.759
Ascencio 1 30
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.703
ASML 1.767 112.416
ASR Nederland 21 4.522
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 523
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 14.361
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 69
Azerion 7 3.463

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 14 april

    1. Internationale handel februari (NL)
    2. Aalberts €1,13 ex-dividend
    3. Goldman Sachs Q1-cijfers (VS)
    4. Kendrion jaarvergadering
    5. OPEC maandrapport (Oos)
    6. Theon jaarcijfers
  2. 15 april

    1. Ctac jaarvergadering
    2. TomTom Q1-cijfers
    3. Beiersdorf Q1-cijfers (Dld)
    4. Werkloosheid februari (VK)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht