JanWatson schreef:
Ik denk dat er meer voor nodig is, aangezien ze wel (extra) klandici in dresden en china nodig hebben om break-even te kunnen draaien. [/quote]
Jan ook uit het interview:
[quote]
"Voor Dresden gaan dezelfde aanpak en dezelfde rekensom op als voor China. Het opstarten van de activiteiten in de Duitse stad loopt voorspoedig, zo geeft Nijenhuis aan. 'We boeken orders.' En vorige maand ging in 'het centrum van Silicon Saxony' een algemeen manager aan slag. Rood Testhouse heeft inmiddels een pand gehuurd, dat met testapparatuur wordt ingericht.
In Dresden, dat geen onafhankelijke testhuizen kent, is het volgens de bestuurder voor Rood Testhouse makkelijker aanhaken bij bestaande klanten, als bijvoorbeeld Philips en Infineon.
Daarnaast ziet de bestuurder een trend bij verschillende halfgeleiderproducenten dat zij werk willen uitbesteden. 'Dat klinkt ons als muziek in de oren.'
De voorkeur van Nijenhuis gaat daarbij uit naar structurele in plaats van zogeheten fire brigadeorders.
Al zal hij die laatste opdrachten, die voortvloeien uit tijdelijk capaciteitsgebrek bij de chipmakers, niet laten lopen."