Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel
Aandeel

Philips Koninklijke NL0000009538

Laatste koers (eur)

25,940
  • Verschil

    -0,350 -1,33%
  • Volume

    1.456.986 Gem. (3M) 1,5M
  • Bied

    25,920  
  • Laat

    26,100  
+ Toevoegen aan watchlist

Underperform

9 Posts
| Omlaag ↓
  1. geertbling 5 maart 2007 09:45
    Philips laat sinds daling een sterke underperfrom zien. Zelfs met vrijdag meegrekend (philips +2,57% bij aex -0,37%) komt philips niet in de buurt van een normale performe.
    Kan iemand mij daarvoor een verklaring geven?

    Verder zal de daling die is ingezet zich volgens mij nog minstens vandaag en morgen doorzetten. DAling vandaag is al gerealiseerd en zal waarschijnlijk nu langzaam opklauteren om morgen toch weer fors lager te openen. Daarna zie ik herstel, voor zowel philips als andere fondsen.

    mvg Geert
  2. [verwijderd] 5 maart 2007 22:36
    Wachten is op het tijdstip dat de rest van de chipdivisie afgestoten wordt. Chipverkoop was flink gestegen las ik vandaag dus dan brengt het waarschijnlijk wat meer op.
    Ik heb de aandelen jaren gehad. was echt een langetermijnbelegger. Tot ik in December 2005 besloot alles te verkopen en eens wat in turbo's en opties te proberen. Dat heb ik dan met ING en DSM gedaan. Dat is erg goed gegaan. Had ik de Philips-aandelen aangehouden dan had ik niets verdiend. Ik heb ze in December 2005 verkocht voor 27,30 euro. Waar staan we nu?
    Maar ik sta nu wel op het punt om wat turbo's of opties Philips op te pikken zodra de markt een beetje uitgebodemd is, maar wanneer dat is?
  3. dmzn 6 maart 2007 20:53
    ABN AMRO stijgt 6% omdat een hedge fund aandringt op opsplitsen of verkoop van het bedrijf. Philips verkoopt de halfgeleiderdivisie. Het effect op de koers is per saldo verwaarloosbaar. Slotkoers van 6 maart vorig jaar: 26,93. Slotkoers 6 maart 2007: 27,67.
  4. dmzn 6 maart 2007 21:53
    Sinds wanneer staan achter een vraag uitroeptekens? ;-)
    Wat ik bedoel is dat speculaties en geruchten blijkbaar beter voor de koers zijn dan de daad bij het woord voegen. 'En dat is niet eerlijk'.
  5. geertbling 9 maart 2007 17:23
    quote:

    marbrem schreef:

    "Het grote geld" wordt meestal niet op een "eerlijke" manier verdiend !

    Daar geloof ik zonder twijfel in. Maar toch is dat procentueel gezien nog niet zo erg dat ik niet meer aanbeveel zelf in de aandelenwereld te stappen.

    mvg Geert
  6. [verwijderd] 9 maart 2007 22:12
    Sterker nog : juist instappen ! Maar dan wel op een zo goed mogelijk moment. Maar ook weer durven uitstappen, sommigen zien hun aandelen als hun kindjes.
9 Posts
|Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 04 februari

    1. Chinese beurs vasteland gesloten
    2. BNP Paribas Q4-cijfers (Fra)
    3. Infineon Q4-cijfers (Dld)
    4. UBS Q4-cijfers (Zwi)
    5. TomTom Q4-cijfers
    6. Merck Q4-cijfers (VS)
    7. PepsiCo Q4-cijfers (VS)
    8. Pfizer Q4-cijfers (VS)
    9. Spotify Q4-cijfers (VS)
    10. Fabrieksorders december (VS)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht