Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

USG People Terug naar discussie overzicht

Dagdraad 30 juni

17 Posts
| Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 30 juni 2008 10:09
    Voor de instappers, gesneuvelden en volhouders heb ik een dagdraadje geopend. De koers dendert vandaag toch weer verder omlaag, ondanks de positieve Amerikaanse futures. Ik blijf zitten en verroer me niet!
  2. [verwijderd] 30 juni 2008 10:33
    ik wacht nog even weer met instappen, nadat de TL12 bruut afgeschoten werd. Volgens mij gaat het algemene sentiment nog wel verder naar beneden en zal USG gewoon mee dalen.

    De VS futures staan ook al niet meer zo groen.
  3. [verwijderd] 30 juni 2008 10:52
    Er gaat een overname komen. USG gaat veel sneller naar beneden dan Randstad. kw is beter van USG en USG zit niet in de VS. Net als bij Vedior toen 30% erbij in 1 dag. Dit is het moment om te kopen anders mis je de trein.

  4. Wimv0a93k 30 juni 2008 11:04
    USG daalt nog harder dan fortis,van fortis weten we waarom.maar usg..wat een drama aandeel is dit toch.
    ongeloofelijk...
  5. forum rang 4 moneypocket 30 juni 2008 11:07
    quote:

    Wimv0a93k schreef:

    USG daalt nog harder dan fortis,van fortis weten we waarom.maar usg..wat een drama aandeel is dit toch.
    ongeloofelijk...

    Ja..Wim; het sentiment is vandaag wederom niet goed!
  6. RRPP 30 juni 2008 11:54
    quote:

    moneypocket schreef:

    [quote=Wimv0a93k]
    USG daalt nog harder dan fortis,van fortis weten we waarom.maar usg..wat een drama aandeel is dit toch.
    ongeloofelijk...

    [/quote]

    Ja..Wim; het sentiment is vandaag wederom niet goed!
    HALLO WE KOMEN VAN MIDDEN DERTIG, heeft och niets meer met sentiment van doen?

  7. janklaas 30 juni 2008 12:06
    Voor de liefhebbers van de overnamescenariotheorieën: In het FD van zaterdag 28 juni, pagina 9 staat een stuk over de ontwikkelingen op de fusie- en overnamemarkt. Zie ook www.fd.nl/kredietcrisis.
    Persoonlijk geloof ik niet in een overname door een branchegenoot, want de k/w van de meeste uitzenders is te laag. Een emissie in aandelen betekent een te grote verwatering van de wpa. Zou dus van een partij moeten komen met een hele grote zak geld.
  8. @iPlof 30 juni 2008 12:09
    Meeste overnames vinden plaats op krankzinnige koersen en niet op bodemkoersen. De koers van de overnemende partij is daarnaast meestal leading.

    mbt de koers, sentiment is bereslecht en ik denk dat banken en beleggingsfondsen in grote getalen aan het liquideren zijn om aan cash te komen. Helaas.
    Als de wereld zoals we hem kennen niet vergaat dan zal het zeker weer helemaal goedkomen met USG.
    Suc6 allen.
  9. gerrit 69 30 juni 2008 12:39
    Ik dacht toch echt, dat USG dit jaar in de AEX zou worden opgenomen!!
    Aan de koersontwikkeling is dit niet af te lezen.
    Ik heb eerder het gevoel, dat men een dood paard binnenhaalt op de AEX.
    Zolang de olieprijs op de wereldmarkt niet fundamenteel daalt, geef ik geen stuiver voor onze beurs.

    Gerrit
  10. [verwijderd] 30 juni 2008 15:16
    De uitzendsector is als voorloper op de conjunctuur enorm opgelopen, heeft in 2006 (Brunel) en 2007 (Randstad en USG People) een enorme opdoffer gehad op de beurs, en sindsdien liggen de aandelen er bij als groggy boksers. Het is duidelijk dat de beleggers geen bijzondere verwachtingen hebben van de uitzendsector.

    Brunel laat ook een negatief patroon zien. Maar de daling is, op maandbasis, zwakker dan de eraan voorafgaande stijging. Ook is het patroon ‘correctief’, dat wil zeggen: er was een trend, die was omhoog. Daarop volgde een correctie – en niet een nieuwe trend naar beneden. Ik kom tot zo’n conclusie op basis van het golfpatroon. Het is alleen nog verre van duidelijk of de correctie al voorbij is. Met mijn methodiek kan ik dat niet vaststellen.

    Bij Randstad en USG People is dat van hetzelfde laken een pak. We hebben op de maandgrafiek geen criteria om vast te kunnen stellen dat de downtrends beëindigd zijn.

    Wat zegt dit nu over de (wereld)economie?

    Kennelijk zijn de investeerders onzeker over de toekomstige economische activiteit, en over de groeiperspectieven. Dat is één. De tweede reden heeft meer specifiek met de uitzendsector te maken. Want waar zal die toekomstige groei vandaan moeten komen? Alle industrielanden hebben met vergrijzing te maken of zullen daarmee te maken krijgen. Voor Japan is de situatie het meest bedreigend. Het eiland kent niet of nauwelijks immigratie, en het deel van de bevolking dat in staat is arbeid te verrichten zal gaan dalen. Maar ook andere industrielanden vergrijzen. Deels zal dat op te vangen zijn door de pensioengerechtigde leeftijd te gaan verhogen. Maar voor bepaalde sectoren in de economie, waar ouderen niet goed ingezet kunnen worden, kunnen de gevolgen groot zijn.

    Als we het extreem simplificeren, zeggen we: er is nog wel genoeg te doen in de industrielanden, er zijn nog bedrijven zat die behoefte hebben aan personeel, maar er zijn geen arbeiders. In een dergelijke omgeving floreren uitzendbedrijven niet. Er kan wel een grote vraag naar personeel zijn, als de uitzenders dat personeel nergens kunnen vinden, vervalt het perspectief voor de business.

    Dit zijn in mijn ogen de twee eenvoudig te begrijpen fundamentele kwesties die de waardering van de uitzendsector ten beurze in de weg zitten. Technisch gesproken hebben we speculatieve koopsignalen gezien in januari en februari, op veronderstelde bodemniveau’s. Maar sindsdien is het bladstil geworden. Er is geen trend meer. Zoals altijd betekent dat ófwel een pauze in de daling, ófwel het is een overgangsperiode van een daling naar een stijging. Ik heb een voorkeur voor de laatste optie, maar zo lang ik geen hogere koersdoelen kan vaststellen, blijft mijn advies op de Nederlandse uitzendsector, zoals dat zo mooi heet: ‘neutraal’, oftewel: wel kijken, maar niet kopen. Als het wereldwijd weer aantrekt, zal dat toch voor het eerst bij de uitzenders te zien zijn, en dan is er nog tijd genoeg. Geduldig zijn dus.

    Ruud van Megen

  11. [verwijderd] 30 juni 2008 17:19
    Usg houdt zich vandaag weer kranig op de beurs......
    De hele beurs bijna gelijk op dit moment en Usg een mooie 2% in de min.
    Wat is die toch een mooi aandeel om dagelijks te volgen!
    Proficiat mijn beleggersrekening is weer geslonken....
  12. janklaas 30 juni 2008 17:29
    quote:

    Prutser1742 schreef:

    Usg houdt zich vandaag weer kranig op de beurs......
    De hele beurs bijna gelijk op dit moment en Usg een mooie 2% in de min.
    Wat is die toch een mooi aandeel om dagelijks te volgen!
    Proficiat mijn beleggersrekening is weer geslonken....
    Vergeet niet: 't is de laatste dag van het kwartaal. Beleggingsfondsen doen dan massaal aan windowdressing. Dus de aandelen die slecht gepresteerd hebben in het afgelopen kwartaal, worden nog even uit de portefeuille geloosd, zodat ze een mooie portfolio kunnen laten zien. Dat de waarde van die portfolio flink is afgenomen, doet dan blijkbaar niet ter zake.
    (Kijk eens mama, zonder handjes! sprak de fietsende kleuter zonder tandjes....)
  13. [verwijderd] 30 juni 2008 18:03
    Toch mooie karaktereigenschap; volhouden.
    Mooie is dat volhouden uiteindelijk beloond wordt.
    Jammer is dat we niet weten hoe lang nog.

    Vroeger triathlon gedaan....afzien, zwemmen leek geen einde aan te komen, fietsen leek geen einde aan te komen, lopen...leek geen einde aan te komen.
    Maar...volhouden! en als de volhield kwam de finish en uiteindelijk dat mooie gevoel.
    USg? volhouden!
  14. [verwijderd] 30 juni 2008 20:21
    quote:

    Es1 schreef:

    Toch mooie karaktereigenschap; volhouden.
    Mooie is dat volhouden uiteindelijk beloond wordt.
    Jammer is dat we niet weten hoe lang nog.

    Vroeger triathlon gedaan....afzien, zwemmen leek geen einde aan te komen, fietsen leek geen einde aan te komen, lopen...leek geen einde aan te komen.
    Maar...volhouden! en als de volhield kwam de finish en uiteindelijk dat mooie gevoel.
    USg? volhouden!
    tja, de laatste keer dat ik een prestatieloop heb gedaan, kwam ik te laat bij de finish. Er was zelfs geen finish meer en dus ook geen (prestatie)lintje. Ik hield wel vol, maar eindigde dus wel op nul. Volhouden is niet zaligmakend.
  15. [verwijderd] 30 juni 2008 22:21
    Uitstappen is voor mij geen optie. Uitstappen is m.i. alleen een optie voor mensen met een kortetermijn horizon. KT zijn er veel mooiere aandelen te vinden in sectoren die wel floreren.

    Echter, voor wie een LT horizon heeft gaat USG nu niet verkopen. Het is gewoon afwachten op de ontwikkelingen van de macro-economie. Zodra de macro-economie weer gaat aantrekken (zeg eens over 1 a 2 jaar) dan knalt USG als eerste weer hard omhoog. Ik durf gerust te stellen dat USG over 3 jaar weer boven de 30 staat....

    En dan denkt iemand misschien: 3 jaar is lang... maar vergeet niet dat je dan wel een verdrievoudiging in het vooruitzicht hebt. Bij vrijwel elke hoogconjunctuur raken de aandelen nieuwe toppen, ook USG gaat weer herstellen. Misschien niet op korte termijn, maar ach....

    ik kan er niet mee zitten.

    Groeten,

    Rick
17 Posts
|Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.485
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.232
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.549
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.654
Aedifica 3 902
Aegon 3.258 322.677
AFC Ajax 538 7.087
Affimed NV 2 6.288
ageas 5.844 109.887
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.302
Air France - KLM 1.025 35.008
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.356
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.819
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.836 242.798
AMG 971 133.131
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 485
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.952
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.733
Arcelor Mittal 2.033 320.604
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.721
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.086
ASML 1.766 106.150
ASR Nederland 21 4.452
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 474
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.610
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 11 februari

    1. Kering Q4-cijfers (Fra)
    2. Wereldhave Q4-cijfers
    3. Barco Q4-cijfers
    4. Wereldhave Belgium Q4-cijfers
    5. BP Q4-cijfers (VK)
    6. Ondernemersvertrouwen mkb januari (VS)
    7. Coca-Cola Q4-cijfers (VS)
    8. DuPont Q4-cijfers (VS)
    9. Deutsche Boerse Q4-cijfers (Dld)
    10. Montea Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht