Goall schreef:
[quote=gerben22]
[quote=moneypocket]
[quote=nr36]
USG People (Verkopen), het IRIS-advies is verlaagd
08/14/2008 10:53 AM
Fundamenteel zijn we niet langer positief over het aandeel USG People. Ten opzichte van andere Nederlandse bedrijven is het koerspotentieel bij de huidige onderwaardering van 10% tot 25% gemiddeld. Het IRIS-advies voor USG People is als gevolg van het bovenstaande verlaagd van Houden naar Verkopen.
IRIS research deeladviezen:
fundamenteel: Houden
technisch: Verkopen
strategisch: Houden
kwantitatief: Verkopen
totaal: Verkopen
Ik had al lange tijd mijn twijfels over de betrouwbaarheid van adviezen van analisten.
IRIS gaf vorig jaar in het derde kwartaal een kopen advies voor USG (destijds euro 20).
Mijn schoonvader kocht een 400 stuks voor de kleinkinderen.....
Inmiddels de achtbaan naar beneden allang ingezet (euro 20 naar euro 11) en wat schetst mijn verbazing: IRIS geeft nu een verkoopadvies.
Laten de analisten van IRIS maar gauw naar een pretpark gaan. Zij geloven dat de daling wordt ingezet op het moment dat het wagentje in de achtbaan net naar boven gaat. Ja...dat gaat mijn pet te boven.
Een hartelijke groet aan eenieder.
[/quote]
[/quote]
Groeten terug,
Gerben.
[/quote]
Kan iemand mij één relevante post aanwijzen van Gerben22? Alleen maar onzin. Volgens mij is het geen belegger. Bij ons op de recreatie-boerderij is een stier Gerben mogelijk kan hij daar een zinnige bijdrage leveren.