Hirsch schreef:
Het noodlot van een lange termijn buy-and-hold belegger wordt nu zichtbaar. Die strategie werd door hem verdedigd en nu het uur van de waarheid aanbreekt schrijft hij geen woord over zijn verliezen en het falen van die strategie.
Ik vind net als anderen dat dat maar eens gezegd moet worden.
[/quote]
Ik hou er niet van om mij te mengen in persoonsgerichte afzeikdraadjes. Maar in dit geval wil ik er toch wel even op wijzen dat Peter ffff wel degelijk zijn twijfels heeft geuit. Vandaag nog:
[quote=ffff]
Frustrerend, onthullend, en eigenlijk toch ook verbijsterend. Een blinde gok die keer op keer zelfs veel beter presteert dan 9 zorgvuldig geslecteerde beurskenners, protefeuillebeheerders, Technische analist, hoofdredacteur beleggingsblad en ga zo maar door.
Zelf ben ik nu zover dat ik wat vaker naar obligaties kijk, maar dat zal ongetwijfeld ook wel wat met mijn leeftijd te maken hebben.