Pacito schreef:
Bedankt Kniep.
Klein Atje, klein Btje en dan morgen een klein Ctje?
BP5 heeft zijn dag niet. Moet hij ook eindelijk maar eens een goed kompas kopen en bestuderen. Een natte vinger in de lucht steken om te zien uit welke hoek de wind waait heeft niet veel zin als je tussen malloten staat die allemaal een partijtje meeblazen.;)
Pacito
[/quote]
Je hebt van die klassiekers zoals "TA kan in de prullemand" of anders deze:
[quote=Reversal]
De dag dat deze stijging begon is erg belangrijk voor het vervolg van de analyse en de daarmee gepaard gaande geconditioneerde verwachting tav het vervolg. Diegene die dit mist zit al een tijdje in een richting te kijken die tegengesteld is aan de richting van de trend.
In ons vakgebied kan en mag je niet tevreden zijn met een marginaal zesje als rapportcijfer, dit is desastreus voor de P&L. Een toptrader gaat voor de 10 en doet er alles aan om bij de 10% te horen. Doe je dat niet dan blijf je de financier van die 10%.
Een beter voorbeeld van Survival of the fittest is er eigenlijk niet.