Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Veolia environment

41 Posts
Pagina: «« 1 2 3 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 17 juni 2008 13:37
    Hansen ziet er interessant uit, Alleen kan ik deze nog niet vinden bij mijn huidge broker. Ik ga deze even aanvragen maar dat is garantie tot aan de deur. (ivm compliance kan ik niet zomaar switchen)

    groet Xander
  2. forum rang 7 ffff 17 juni 2008 14:36
    Xander,

    Ik heb uitvoerige postings gedaan in draadje 1 én draadje 2 van Jacques Potuyt over windenergie. Als je hier linkerkolom Opinie - Jacques Potuyt- en dan die eerste twee afleveringen aanklikt, kun je de postings lezen.

    Peter

  3. [verwijderd] 17 juni 2008 20:28
    Deze heb ik gevonden en nogmaals gelezen maar ik heb nog geen favoriet gevonden.

    bedankt trouwens Peter, jouw berichten en inzichten kan ik zeker waarderen.

    groet Xander.
  4. [verwijderd] 8 september 2008 21:47


    Howdy Peter,

    Veolia, VE (Nyse) is toch dezelfde firma, waarover jullie schrijven ?

    Hi was $96.61 op 7 december 2007, nu $47-1/2, k/w 16.43

    Ik hou hem altijd in de gaten, vanwege 'n aanbeveling die ik las, 1 of 2 jr geleden.

    Kijk ik naar de goeie?

    Houdoe

    >--:-)-->
  5. forum rang 7 ffff 8 september 2008 22:07
    www.veolia-finance.com/

    Ik was verbaasd dat ze geen Engelse versie hebben, Amor. Maar de koers van New York staat wel op hun openingspagina. Je kijkt dus naar de goede!

    Als je het Frans machtig bent, meld je dan aan bij hun Club des actionnaires. Ze houden je goed op de hoogte wat er binnen het bedrijf gebeurt.

    Peter
  6. [verwijderd] 8 september 2008 22:15
    quote:

    ffff schreef:

    www.veolia-finance.com/

    Ik was verbaasd dat ze geen Engelse versie hebben, Amor. Maar de koers van New York staat wel op hun openingspagina. Je kijkt dus naar de goede!

    Als je het Frans machtig bent, meld je dan aan bij hun Club des actionnaires. Ze houden je goed op de hoogte wat er binnen het bedrijf gebeurt.

    Peter
    Howdy Peter, bedankt, en als je op de Engelse vlag klikt, links boven, dan krijg je de English speaking versie.

    >--:-)-->

    p.s. Dit aandeel is toch wel weer 'n voorbeeld, dat zo wat alles 50% naar beneden is gegaan, dus niet alleen China, maar ook talloze blue chips in Europa en US.
  7. [verwijderd] 1 november 2008 21:56
    quote:

    ffff schreef:

    Ik kan erover meepraten, Amor! Grrrrrr...!
    Howdy,

    Hi, Peter, VE nu nog maar $25, met k/w 9.5 !

    Ik zag dat J.Potuit hem ook in de model p.f. heeft.

    Nu absoluut koopje ?

    Maandag d'rin :-)

    Houdoe en houd er de moed maar in

    >--:-)-->
  8. forum rang 7 ffff 2 november 2008 15:57
    Nu absoluut koopje ?

    Hoi Amor!

    Afgelopen week heb ik in andere draden al vaker aangegeven dat bedrijven als Véolia en Suez Environnement extra door de recessie getroffen worden. Zoals al een paar keer gemeld: Ze zijn de waterverzorgers en afvalverwerkers voor de grootindustrie als staalbedrijven, autoconstructiebedrijven, hoogoveens, de gehele bouwindustrie, kolengestookte centrales, en vooral de petrochemische en fijnchemische industrie.

    De meesten komen met productieverminderingen en Véolia heeft al aangegeven daar wel degelijk last van te ondervinden. Maar bij Suez Environnement was er juist omzet verhoging en viel het dus eigenlijk best mee.

    Alleen de afgelopen week krijg je heel tegenstrijdige berichten: bedrijven waarbij de omzet ALLES meevalt zoals een Bayer en Solvay , een bouwbedrijf als Deceuninck deze week, maar omgekeerd de enorme reeks van bedrijven die met kerst- en oud-en nieuw gaan platliggen.

    Dus....beste Amor, ik kan de toekomst ook niet voorspellen en weet dus ook niet of Véolia nu een absoluut koopje is. Véolie vind ik wel typisch een aandeel , zoals bijvoorbeeld ook Caterpillar en General Electric die aangeeft wanneer de industriële activiteiten weer gaan toenmen, dan gaan die ook weer hard omhoog. Maar punt is natuurlijk, dat op dat moment de gehele staal, de vrachtwagenconstructeurs als een M.A.N. op de Duitse beurs, een Volvo of zo je wilt Daimler ook weer hard zullen aantrekken.

    Ik zou zeggen: Kies uit dat soort aandelen er eentje die duidelijk gekoppeld is aan de recessie.

    Komen we er vlot uit: DAN STIJGEN ZE ALLEMAAL. Daar ben ik van overtuigd. En blijven we in een recessiesfeertje en nog meer oplopende werkloosheid...tja dan zakken ze volgens mij: ALLEMAAL weer opnieuw.

    Succes,

    Peter
  9. [verwijderd] 2 november 2008 18:52

    Hi Peter,

    Bedankt voor de uitgebreide toelichting.

    Je hebt gelijk, dat het allemaal niet zo rooskleurig er uit ziet. Ik zou dus ook erg voorzichtig zijn, maar van de andere kant krijg je nooit meer de gelegenheid om koopjes op te rapen zoals heden ten dage.

    Het is niet voor niets dat mensen zoals Warren Buffett (btw hij stemt op Obama :-), aan het inkopen zijn.

    Aandelen zoals VE (op 1/3de van de high) en GE (minder dan de helft), Google (ook al < helft), e.d. herstellen zonder twijfel op de lange duur.

    Volgens mij zijn ze BETER dan de rest en erg goedkoop.
    Het voornaamste nu is als je koopt, te kijken naar de balans/schulden vanwege failliessementgevaar.

    Koopjes zat nu, 1 probleem: heeft de belegger nog geld om te kopen?

    Ik ga door mijn p.f. en gooi er uit wat niet deugt en koop bovenstaande blue chips in de plaats.

    Ik neem ook winst/(verlies) op korte termijn.

    Veel succes en geduld toegewenst

    >--:-)-->
  10. forum rang 7 ffff 13 februari 2009 19:16
    www.boursier.com/vals/FR/veolia-envir...

    Amor,

    Toch wel aardig nieuws. Een van de grootste funds in de USA, Capital research and Management Fund heeft de afgelopen weken bijgekocht voor zijn klanten ( discretoir beheer) en komt daamee boven de 5 procent uit van het kapitaal van Suez Environnement.

    GDF - Suez is trouwens ook fanatiek bezig in de USA . Weer een paar windparken erbij genomen. GDF SUez zit eind dit jaar al op meer dan twintig procent hernieuwbare energie. ( waterkrachtcentrales/ windparken, vooral in USA,)
    GDF-Suez bezit, in in afgesproken verband met derden, voor zo'n 35 procent in Suez Environnement. 5 procent dus nu bij dit Amerikaanse fonds.

    Als je wat Googelt op Capital Research and Management Company krijg je een idee waartoe ze behoren.

    Enkele maanden geleden kochten ze (CRMC)voor hun klanten ook meer dan tien procent in UCB een pharmaceutische bedrijf hier.

    Peter
  11. [verwijderd] 15 maart 2009 05:20

    Howdy Peter,

    Zag toevallig dat Veolia (Nyse VE) nog steeds rond de $20 staat.
    Met 'n zeer dik dividend, maar misschien is dat verminderd?

    Heb 't niet, maar wat denk je? Is wel ontzettend gezakt in 2008 en zou best kunnen verdubbelen, denk ik.

    Houdoe

    >--:-)-->
  12. forum rang 7 ffff 15 maart 2009 14:15
    www.investir.fr/cours-actions-cotatio...

    Amor,

    Bovenstaande had ik al in dividenddraad van Marique gezet.

    Je ziet dus dat op 13 mei er 1,21 Euro wordt uitgekeerd. Dat is bruto dus d'r gaat wel zo'n 25 procent tax vanaf.

    Véolia voelt de VOLLE inpact van de recessie. Dat geven ze de afgelopen maanden ook iedere keer duidelijk aan. Zo logisch als wat: De bedrijven hebben veel minder water nodig en produceren aanmerkelijk minder afvalstoffen. Dan brengen die afvalstoffen ook nog een stuk minder op. Afval wordt bijvoorbeeld gebruikt voor verbranding in ovens voor cementproductie: maar dat draait allemaal zo goed als met verlies.

    Ze hebben aangekondigd vooral te gaan bezuinigen. Je kunt ook moeilijk anders in deze tijden.

    Ik wacht af tot er tekenene zijn dat de recessie zijn dieptepunt gepasseerd is. Problleem is dan natuurlijk: dan gaan heel veel koersen weer omhoog. Kijk eens naar wat andere typisch industriële bedrijven als Lafarge ( tweede grootste cementbedrijf ter wereld ) , Wienerberger dat over twee dagen met cijfers komt ( grootste dakpannen fabrikant ter wereld ) of Sioen ( dekkleden voor vrachtwagens). Op dat moment trekt "alles" weer aan. Nu moeten ze allemaal de buikriem aanhalen. Hier en daar koop ik een klein plukje, maar de meeste liquiditeit houd ik droog omdat ik de werkloosheid maar zie toenemen.

    Peter
  13. Vinky 3 april 2009 19:24
    quote:

    Amor Arrows schreef:

    Howdy Peter,

    Zag toevallig dat Veolia (Nyse VE) nog steeds rond de $20 staat.
    Met 'n zeer dik dividend, maar misschien is dat verminderd?

    Heb 't niet, maar wat denk je? Is wel ontzettend gezakt in 2008 en zou best kunnen verdubbelen, denk ik.

    Houdoe

    >--:-)-->
    Ik vind het een mooi aandeel in een sector met perspectief, heb afgelopen weken wat plukjes opgepikt.
  14. forum rang 7 ffff 16 april 2009 16:35
    www.boursier.com/vals/FR/veolia-envir...

    Dan heb jij dat goed gedaan, Vinky!

    D'r loopt hier in de KK nog een draad over Suez Environnement en ik postte daar ook al over beide bedrijven.

    Blijkbaar krijgt men er weer vertrouwen in. Megacontract in UK en geslaagde miljardenobligatie-uitgifte voor Véolia en hopenlijk alle miserie nu toch echt ingeprijsd, zodat het bij positieve berichten hard omhoogkan.

    Afgelopen weken toch diverse van dit soort bedrijven: TUI, Daimler, Solvay, Umicore, Bayer, ArcelorMittal. Zelfs Conergy, dat baggeraandeel uit de zonnecelwereld, pakt 20 procent en staat alweer boven zijn prijs van de kapitaalsverhoging.
    Die was 1,10...gezakt naar minder dan 40 centen en nu weer 1,12.....

    D'r is genoeg te beleven....maar wat hebben we moeten zweten voor een paar centen...

    Peter

    Ik hoop dat we het ergste nu eens gehad hebben

  15. forum rang 7 ffff 17 april 2009 11:12
    Herstel zet toch door........

    Grosso modo zie je heel wat bedrijven flink aantrekken: Gisteren noemde ik al Véolia Environnement en vandaag zet dat door met weer nieuwe grote contracten. Nog eventjes en we zitten weer op de 20 Euro.

    Wat er met Conergy precies gaande is moet ik nog uitzoeken, maar een herstel van meer dan 200 procent van zijn bodem en een 40 procent op de laatste dagen mag er ook zijn. Vandaag al op 1,40 gestaan terwijl de kapitaalsverhoging op 1,10 ging.

    ArcelorM zit al boven de reconversiekoers waar we nog maar drie weken geleden zo druk mee waren....
    Bouwmaterialen klimmen uit hun dal evenals de bevrachters.

    Lage aankooporders SuezGDF en Royal Dutch ingelegd: Die worden nu blijkbaar geloosd voor het volatielere spul. Althans volgens enquete onder de grote fondsbeheerders.

    En Reytenbach is zijn schilderij dubbel kwijt....

    Het is ook niet alles om multi- multi miljonair te zijn.....
  16. forum rang 7 ffff 29 januari 2024 14:07
    Prachtig informatief en ,inmiddels wat oud draadje over Veolia Environnement. We zijn nu 15 jaar verder en één van de grootste waterbehandelingsbedrijven ter wereld. Kwamen met mooie berichten:

    www.boursier.com/actions/actualites/n...

    Koers rond de 30 Euro en nog heel klein beetje en alweer op hoogste koers aller tijden........

    Beleggen is ook geduld hebben, zullen we maar zeggen.

    Peter
  17. forum rang 10 voda 29 oktober 2024 05:13
    RBC herhaalt het koopadvies voor Veolia Environnement
    dinsdag 29 oktober 2024 - 04:46u -

    RBC verhoogt het koersdoel van Veolia Environnement naar € 37,00 van € 19,50. Het koopadvies van vrijdag 24 augustus 2018 wordt herhaald. Dit vorige advies heeft geresulteerd in een rendement van %.

    www.guruwatch.nl/advies/175002/Veolia...
41 Posts
Pagina: «« 1 2 3 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.481
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.192
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.501
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.647
Aedifica 3 901
Aegon 3.258 322.647
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.287
ageas 5.844 109.884
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.292
Air France - KLM 1.025 34.991
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.035
Alfen 16 24.319
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.812
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.709
AMG 971 133.042
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 482
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.900
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.549
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.715
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.078
ASML 1.766 105.976
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 469
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.609
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 07 februari

    1. Aperam Q4-cijfers
    2. Orange Belgium Q4-cijfers
    3. Crédit Agricole Q4-cijfers (Fra)
    4. TotalEnergies Q4-cijfers (Fra)
    5. Novo Nordisk Q4-cijfers (Dee)
    6. Industriële productie december (Dld)
    7. Handelsbalans december (Dld)
    8. Harley-Davidson Q4-cijfers (VS)
    9. Banengroei en werkloosheid januari (VS) Banengroei: 170K, werkloosheid: 4,1%, uurlonen: +3,8% YoY volitaliteit verwacht
    10. Consumentenvertrouwen (Universiteit v Michigan) februari vlpg (VS)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht