munckf schreef:
[quote=aossa]
[quote=aossa]
[quote=elmono]
RT 15,56 het gaat nu rap. niet verwacht, maar misschien toch expireren 15? misschien een hoop callen aug 15 uitstaan? [/quote]
Op 15 staat bijna niets uit.
Imo moet de turbo/speeder op SL 15,40 eraan.
Uitstaande opties augustus:
C15 198 - P15 439
C16 1282 - P16 1010
C17 4186 - P17 1133
C18 2522 - P17 405
Expireren op 16 lijkt mij logisch, laat je niet gek maken.
[/quote]
De dump is blijven steken op 15,44.
Als de put-optie-schrijvers morgen nog ter elfder ure zonder gezichtsverlies en kleerscheuren willen doorrollen dan moet de koers nog keren. JMHO
[/quote]
Je snapt kennelijk nog steeds niet hoe doorrollen werkt: je hoeft alleen maar het verschil in premie in de gaten te houden tijdens het doorrollen (en dat verzacht de pijn t.o.v. de BAH-kampioenen die in hun Biotex badje blijven zitten).
Met intraday/intramaand hogere of lagere koersen kunnen ze je echt niet gek maken. Voor de sept 17 put krijg je nu gewoon 20 cent meer dan waar je de aug 17 put voor terugkoopt. Als de koers morgen naar bijv. 16,50 gaat wordt dat verschil 30 cent. Niet ongemeen boeiend.
En je moet er natuurlijk wel vertrouwen in houden dat de koers zal herstellen. Anders kun je beter rap inpakken en wegwezen, net als alle BAH-aandeelhouders die op grotere verliezen staan. Pak de sommetjes uit het optiedraadje er nog maar eens bij. Probeer daar maar eens een speld tussen te krijgen.