Broke-even schreef op 11 december 2010 13:18:
Het aandeel Heijmans (HEIJM.AE) reageert vrijdag nauwelijks, maar staat voor dit jaar al op een rendement van 22%, terwijl BAM juist 20% in waarde is gedaald. Het aandeel BAM noteert vrijdag rond 13.25 uur 5,6% hoger op EUR4,63 terwijl de AEX met 0,3% stijgt. (ANS/EHI)
Dat Heijmans 22% is gestegen en BAM 20% is gezakt is tenopzichte van 1 januari.
Later het jaar lag het verloop heel anders. BAM heeft de laatste maanden gewoon een vergelijkbaare stijging meegemaakt als Heijmans.
Het is dus een redenering van niks dat HEY 22% is gestegen en BAM 20% gezakt en dat daarom HEY niet mee stijgt. Gewoon een totaal verkeerde afspiegeling van zaken. Wil het nog net geen leugen noemen... Die analist van SNS neem ik dus echt nooit meer serieus. Volgens mij heeft ie die conclusie nog even snel 5 minuten voor dat ie naar huis ging getrokken.
Dat dit onzin is zal ook nog wel blijken uit het verdere koersverloop van Heijmans tenopzichte van BAM.