drulletje drie schreef op 8 augustus 2011 20:25:
Zo beste mensen na een heerlijke vakantie weer terug in het regenachtige nederland!
Vanaf een afstand wel alles globaal in de gaten gehouden maar niet veel gepost. Mag wel zeggen dat dit de duurste vakantie ooit geweest is met deze dieprode beurs. Ik ben lekker "uitgerust" dus niet zo zwaar geirriteerd als de mensen die de koers iedere dag %% in zag leveren.
En dat ligt natuurlijk niet aan BESI maar aan de algehele malaise in de VS en Europa. Tuurlijk zakt BESI verschrikkelijk hard maar kijk eens naar de grote broer ASMI van € 30.00 naar €16.41 slot vandaag!!
Dat is ook ongelooflijk en zo zijn er nog veel meer voorbeelden.
Kunnen niets anders dan deze bare tijden uit zitten en wachten op betere en die gaan komen alleen is de vraag wanneer ??
En naar mijn mening kan op deze belachelijk lage koers ook iedere dag een overnamebod uit de bus rollen......
FF doorbijten met ze allen en dan komt de winst hier vanzelf terug het bedrijf staat er gewoon goed op !!!
Groet en veel geduld toegewenst