wiesje 9333 schreef op 11 maart 2015 09:32:
[...]
Ja, t is nu dadelijk een kwestie van niet greedy te zijn en de winst te nemen, maar is wel verrotte moeilijk, want ik denk nu ook de Euro gaat aan een discount tegen de $ noteren, maar ja zo moet ik niet denken, moet winst opschrijven
het Pond heb ik de helft gisteren laten gaan aan het 1e koersdoel, de rest doe ik eruit op 1,4250 en 1,45
ik heb dan nog immer een pak Ponden Long vanwege mijn Man aandelen, dus ik hoop dat die naar 1,50 gaat
de $, ja op pariteit draai ik het allemaal terug, voor 50% naar Euro en de andere 50% naar CHF, zolang de CHF nog zeker 6,5% onder de Euro noteert, daar ga ik ook uit van pariteit.
en dan maar weer eens aankijken.
die CITI die zijn echt serieus bullish op Europa, maar ja wat is nu echt goed ondergewaardeerd en heeft veel potentie en gaat niet omvallen, ik denk waarschijnlijk Franse aandelen, maar ja durf je die te nemen ?
Dassault ?