Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Delta Lloyd Terug naar discussie overzicht

Delta Lloyd 2016

31.190 Posts
Pagina: «« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 1560 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 10 januari 2016 16:58
    quote:

    paulta schreef op 10 januari 2016 16:53:

    Ik vrees de Black Swan bij DL, iets totaal onverwachts, ik maak me zorgen als aandeelhouder.
    Financials, en met name verzekeraars, produceren onleesbare kwartaalresultaten, kenners spreken over "een rotzooitje"....DNB moet en zal op dit punt hard ingrijpen.

    Of de zittende aandeelhouders ff 1000 miljoen(=miljard) euro willen bijstorten om de boeken prettiger te laten ogen.....
    Black Swan hahahaa....
    Waarom bent u aandeelhouder en zit u niet short ??? NOGMAALS ??

    U heeft de klok horen luiden maar...........echt ongelooflijk.

  2. Spes 10 januari 2016 17:00
    @Paulta. Ik was bang voor DL vanwege belangen in Ballast, Heijmans en Macintosh en de gevolgen die dit zou hebben voor haar eigen kredietwaardigheid wanneer deze worden afgewaardeerd of verkocht moeten worden vanwege geldnood. Ik heb niks met financials vanwege hun ondoorzichtige verdienmodel. Dit was op een koers van €17. Nu denk ik dat het gros hiervan is ingeprijst in de koers. Kans omhoog lijkt mij groter dan kans omlaag. Naast het bang zijn voor de Black Swan moet je ook kijken naar de kansen die het aandeel Delta Lloyd biedt. Maar het blijft koffiedik kijken.
  3. [verwijderd] 10 januari 2016 18:04
    quote:

    Iksnaphet schreef op 10 januari 2016 16:58:

    [...]

    Black Swan hahahaa....
    Waarom bent u aandeelhouder en zit u niet short ??? NOGMAALS ??

    U heeft de klok horen luiden maar...........echt ongelooflijk.

    Zeg dat wel,

    De tranen van het lachen lopen over mn wangen.
    Op naar het volgende succes waar ik u eeuwig dankbaar voor zal zijn.

    Ennuh, als je met een ander alias een nieuwe poging wilt wagen omdat de eerdere aliassen uitdraaiden op een fiasco, moet je toch echt een andere schrijfstijl hanteren.

  4. aandeeltje! 11 januari 2016 18:36
    quote:

    paulta schreef op 9 januari 2016 18:26:

    Een heel bijzondere situatie: gelijktijdig geld ophalen en doorgaan met dividend uitbetalingen, een sigaar uit eigen doos?

    De bedrijfswaarde ging van €4 miljard naar krap €1 miljard vandaag de dag, de markt is aan het voorsorteren op......

    Aandeelhouders willen snel duidelijkheid.
    Institutionelen willen dividend, desnoods storten ze het eerst in kas. Geen probleem toch, ja natuurlijk een sigaar uit eigen doos, maar dat is dividend ten principale.
  5. [verwijderd] 12 januari 2016 08:00
    AMSTERDAM (AFN) - Fir Tree heeft een belang genomen in Delta Lloyd. Dat bleek dinsdag uit een melding bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM).

    Fir Tree heeft een kapitaalbelang en stemrecht van 3,35 procent in Delta Lloyd. Er zijn geen eerdere meldingen van deze partij in de verzekeraar terug te vinden in de archieven van de toezichthouder.
  6. Tommie 12 januari 2016 08:02
    www.afm.nl/nl/professionals/registers...

    Datum meldingsplicht: 08 jan 2016
    Meldingsplichtige: Fir Tree, Inc.
    Uitgevende instelling: Delta Lloyd N.V.
    Inschrijving handelsregister:
    Plaats: Amsterdam
    Volgende
    Verdeling in aantallen (longpositie)
    Soort aandeel Aantal aandelen Aantal stemmen Kapitaalbelang Stemrecht Wijze van beschikken Toelichting
    Gewoon aandeel 7.988.381,00 7.988.381,00 Reëel Reëel Middellijk
    (Fir Tree Value Master Fund L.P.)
    Procentuele verdeling (longpositie)
    Soort aandeel Totale deelneming Rechtstreeks reeel Rechtstreeks potentieel Middellijk reeel Middellijk potentieel
    Kapitaalbelang 3,35 % 0,00 % 0,00 % 3,35 % 0,00 %
    Stemrecht 3,35 % 0,00 % 0,00 % 3,35 % 0,00 %

    Datum laatste update 12 jan 2016

    Of moet ik dit nu melden a la Paulta "uit het niets"
  7. pindakaas 12 januari 2016 08:56
    Een hedge fund. Dit staat op Bloomberg als bedrijfsomschrijving:

    Fir Tree Partners is a privately owned hedge fund sponsor. The firm primarily provides its services to pooled investment vehicles. It invests in the public equity markets and real estate investments in commercial and residential real estate. The firm typically invests in value stocks of companies. It invests worldwide. Fir Tree Partners was founded in 1994 and is based in New York City with additional offices in South Miami, Florida

    www.firtree.com
  8. [verwijderd] 12 januari 2016 10:21

    Kijk ik zou ook niet intappen omdat nu een of andere good life bomen toko in DL is gestapt.....maar wel op basis van eigen redenen en inzichten.

    Dus leuk dat zo'n toko voor 3,3% eigenaar is geworden.....maar geen reden voor een stijging.
  9. forum rang 6 keffertje 12 januari 2016 11:08
    Die volatiliteit duidt op sterke meningsverschillen. Het wachten is welke kant het uiteindelijk op gaat. Rond de 5 euro lijken er toch meer kopers dan verkopers te zijn.
  10. forum rang 4 Dicall69 12 januari 2016 12:09
    quote:

    keffertje schreef op 12 januari 2016 11:08:

    Die volatiliteit duidt op sterke meningsverschillen. Het wachten is welke kant het uiteindelijk op gaat. Rond de 5 euro lijken er toch meer kopers dan verkopers te zijn.
    Het is een kwestie van korte termijn dat de weerstand op € 5,699 wordt genomen, dus nu nog op een buitengewoon lage koers instappen is aan te bevelen.
    Mijn eigen verwachting is dat de koers weer snel op en over de € 6,- gaat noteren en dit wordt ook gestaafd door het belang nemen van institutionele partijen.
  11. forum rang 4 Dicall69 12 januari 2016 12:23
    quote:

    dader schreef op 12 januari 2016 10:18:

    Van 5,42 terug naar 5,17 wat een aandeel ,en staks weer in de min
    Misspoes !!!
  12. forum rang 4 Dicall69 12 januari 2016 12:40
    Morgen hier en daar wat positief nieuws dan zie ik bij een licht groene beurs DL al door de weerstand op € 5,70 breken, vandaag ga ik voor een slotkoers van € 5,49 dat zou de gemoederen een stuk doen bedaren.
  13. The Man 12 januari 2016 16:34
    Hallo Allemaal,

    Ik zit al een tijd in sector genoot Aegon, maar zie nu Delta Loyd veel sterker herstellen. Is het de moeite waard om over te stappen en zo ja, waarom wel/niet?
  14. [verwijderd] 12 januari 2016 17:27
    DL blijft nog steeds een koopje...........Komen nog meer grote instappers tegen de huidige schrikkelkoers.

    Fijne avond en morgen maar weer eens richting de 5,80 - 6,00
  15. Levy 12 januari 2016 18:47
    'Grote aandeelhouders Delta Lloyd tegen uitgifte aandelen'

    Chris Hensen & Hanneke Chin-A-Fo

    12 januari 2016

    Meerdere grote aandeelhouders van Delta Lloyd overwegen tegen de voorgenomen aandelenuitgifte te stemmen. Zij hebben zware kritiek op de emissie waarover op korte termijn een ingelaste aandeelhoudersvergadering wordt belegd.

    Dat bevestigen beleggers tegen NRC. Zij willen vanwege de gevoeligheid van het onderwerp anoniem blijven. De extra vergadering vindt waarschijnlijk binnen enkele weken plaats.

    Delta Lloyd, een van de grootste verzekeraars van het land, zit in een moeilijke fase. Topman Hans van der Noordaa kondigde in november aan dat hij 1 miljard euro wil ophalen met de verkoop van nieuwe aandelen, om de kapitaalpositie van Delta Lloyd te versterken. Waarschijnlijk eind volgende maand is de extra vergadering waarin aandeelhouders hieraan goedkeuring moeten geven. Nu al is duidelijk dat enkele grote van hen ernstige bezwaren hebben.

    De koers van het aandeel van Delta Lloyd is het afgelopen jaar ingestort. Sinds januari vorig jaar is driekwart van de beurswaarde van de verzekeraar verdampt, tot ongeveer 1 miljard euro. De verkoop van nieuwe aandelen is pijnlijk voor bestaande aandeelhouders. Zij krijgen daardoor meestal minder dividend: dezelfde hoeveelheid winst wordt nu over meer aandeelhouders uitgekeerd.

    Aandeelhouders realiseren zich dat kapitaalversterking nodig is, maar in dit geval vinden zij de geplande emissie veel te hoog.

    Geen gehoor

    Om welke aandeelhouders het gaat, is niet bekend. Aandeelhouders zeggen in het algemeen niets over individuele beleggingen. Ze maken hun bezwaren liever in stilte duidelijk aan het bestuur. Ingewijden zeggen echter dat zij bij het bestuur van Delta Lloyd geen gehoor vinden.

    Mogelijke kandidaten zijn grote internationale vermogensbeheerders, financiële conglomeraten en centrale banken, zoals Fubon, Highfields Capital Management, Greenlight Capital, Fir Tree, Norges Bank, Vanguard en Old Mutual. De Amerikaanse hedgefondsen Greenlight Capital, Fir Tree en Highfields Capital Management staan bekend als activistisch.

    Een aantal van deze partijen heeft recentelijk een belang genomen in Delta Lloyd, of zijn belang aanzienlijk uitgebreid. Dat kan een teken zijn van vertrouwen in de koers van de verzekeraar. Maar zo vlak voor een aandelenuitgifte duidt het er vaak ook op dat ze zich willen laten gelden.

    Bron: NRC
31.190 Posts
Pagina: «« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 1560 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.482
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.204
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.528
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.651
Aedifica 3 901
Aegon 3.258 322.664
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.288
ageas 5.844 109.885
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.294
Air France - KLM 1.025 34.998
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.333
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.813
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.750
AMG 971 133.098
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 485
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.936
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.582
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.716
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.082
ASML 1.766 106.067
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 470
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.610
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 10 februari

    1. Industriële productie december (NL)
    2. UniCredit Q4-cijfers (Ita)
    3. NX Filtration Q4-cijfers
  2. 11 februari

    1. Kering Q4-cijfers (Fra)
    2. Wereldhave Q4-cijfers
    3. Barco Q4-cijfers
    4. Wereldhave Belgium Q4-cijfers
    5. BP Q4-cijfers (VK)
    6. Ondernemersvertrouwen mkb januari (VS)
    7. Coca-Cola Q4-cijfers (VS)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht