NielsjeB schreef op 22 januari 2016 14:58:
Syquant meldt stukken aan TenCate-belang
AMSTERDAM (AFN) - Syquant Capital en PSquared hebben hun aandelen TenCate aangemeld onder het bod van Gilde. Dat bleek vrijdag.
Uit actuele meldingen bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM) bleek eerder op de dag dat de twee belangen van respectievelijk 3,05 procent en 5,31 procent in TenCate hadden.
Een consortium onder leiding van Gilde verhoogde onlangs zijn bod op TenCate naar 26 euro per aandeel. De aanmeldingstermijn voor dat door Gilde als finaal bestempelde bod liep donderdag af.
PSquared liet weten dat het gehele belang inmiddels is aangeboden aan Gilde. Ook Syquant heeft dat gedaan.
In totaal is 85,8 procent van de stukken onder het bod aangemeld, aldus TenCate en Gilde in een verklaring.
www.iex.nl/Nieuws/ANP-220116-163/Syqu...