Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Vluchtelingen ramp voor Europa,eerste muur word nu gebouwd.

36.060 Posts
Pagina: «« 1 ... 1142 1143 1144 1145 1146 ... 1803 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 20 december 2016 11:39
    Vraag je liever af, hoe komt het dat we de 20 jaren ervoor zo weinig terroristische aanslagen hadden. En waarom we hier in Europa zou weinig aanslagen hebben vergeleken met andere regio's.
  2. [verwijderd] 20 december 2016 11:48
    quote:

    BEN stierig schreef op 20 december 2016 11:39:

    Vraag je liever af, hoe komt het dat we de 20 jaren ervoor zo weinig terroristische aanslagen hadden. En waarom we hier in Europa zou weinig aanslagen hebben vergeleken met andere regio's.

    Aanslagen zijn grotendeels het werk van de inlichtingendiensten. CIA heeft de grootste budget en zijn vooral actief in Midden Oosten met dit soort dingen. Bv sponsoren pkk, al qaida, isis.
    Laatste tijd hebben ze ook blijkbaar interesse in Europa. Het zal vooral gaan denk ik om mensen te manipuleren.

    Russische ambassadeur werd vermoord door Gulen aanhanger, die wordt ook gesponsord door CIA.
  3. [verwijderd] 20 december 2016 12:07
    quote:

    rationeel schreef op 20 december 2016 11:29:

    [...]

    Dat is nog eens onder controle houden. Met de politie in aanraking geweest, maar zijn naam niet weten, en niet waar hij vandaan komt. Is dat wat over is gebleven van de Duitse grundlichkeit? Wel vingerafdrukken neem ik aan, en een fotootje?.
    Ja, en de bevolking iets voorliegen bedriegen en verdoezelen zo lang het kan, dat zag en hoorde je gisteren op tv en radio die Deutsche Rundfunck Die namen dat aan dat de minister van binnenlandse zaken tijdens zijn commentaar nog volhield dat het een Poolse chauffeur kon zijn die een infarct had gehad, en was doorgereden in de menigte die afgesloten zou zijn voor vrachtverkeer. Toen hem gevraagd werd om wat voor een twee mannen het ging die in de vrachtwagen zaten kon hij niet zeggen van welke afkomst ze waren ook uren daarna nog, want er moest een onderzoek plaatsvinden om paniek en rellen te voorkomen dat de bruinhemden weer gingen opstaan merkel die hield zich stil in een hoekje gedrukt om afschuw van, en Wir schaffen das te onderstrepen dat zij het laatste woord heeft en duld geen kritiek op haar waanzinnig beleid dat de gewone Duitser die nase vol heeft van haar gehuichel en waanbeelden daar wil zij niets van weten Sterker nog ze kreeg laatst nog de meeste voorkeur in haar partij om zich wederom als bondskanselier kandidaat te stellen Dan vraag je je af waar zijn die Duitsers van vroeger gebleven en wat zijn ze afgezakt van hun hun slogan Deutschland uber alles.
  4. [verwijderd] 20 december 2016 12:10
    quote:

    BEN stierig schreef op 20 december 2016 11:39:

    Vraag je liever af, hoe komt het dat we de 20 jaren ervoor zo weinig terroristische aanslagen hadden. En waarom we hier in Europa zou weinig aanslagen hebben vergeleken met andere regio's.

    Wat een domme idiote vraag, maar ja, de vraag komt van Ben.
    Had Europa zijn werk gedaan, dan hadden we in Europa nul terreur aanslagen gekend.
    Europa, Merkel en Co hebben terreur in Europa geïmporteerd met de dramatische gekende gevolgen.
  5. finance2u 20 december 2016 12:11
    quote:

    kid carson schreef op 20 december 2016 12:07:

    [...] Ja, en de bevolking iets voorliegen bedriegen en verdoezelen zo lang het kan, dat zag en hoorde je gisteren op tv en radio die Deutsche Rundfunck Die namen dat aan dat de minister van binnenlandse zaken tijdens zijn commentaar nog volhield dat het een Poolse chauffeur kon zijn die een infarct had gehad, en was doorgereden in de menigte die afgesloten zou zijn voor vrachtverkeer. Toen hem gevraagd werd om wat voor een twee mannen het ging die in de vrachtwagen zaten kon hij niet zeggen van welke afkomst ze waren ook uren daarna nog, want er moest een onderzoek plaatsvinden om paniek en rellen te voorkomen dat de bruinhemden weer gingen opstaan merkel die hield zich stil in een hoekje gedrukt om afschuw van, en Wir schaffen das te onderstrepen dat zij het laatste woord heeft en duld geen kritiek op haar waanzinnig beleid dat de gewone Duitser die nase vol heeft van haar gehuichel en waanbeelden daar wil zij niets van weten Sterker nog ze kreeg laatst nog de meeste voorkeur in haar partij om zich wederom als bondskanselier kandidaat te stellen Dan vraag je je af waar zijn die Duitsers van vroeger gebleven en wat zijn ze afgezakt van hun hun slogan Deutschland uber alles.
    gelukkig maar dat de 'duitsers van vroeger' niet te vinden zijn...
  6. [verwijderd] 20 december 2016 12:12
    quote:

    BEN stierig schreef op 20 december 2016 11:39:

    Vraag je liever af, hoe komt het dat we de 20 jaren ervoor zo weinig terroristische aanslagen hadden. En waarom we hier in Europa zou weinig aanslagen hebben vergeleken met andere regio's.

    Dat dit je nog uitgelegd moet worden Ben, het getuigt van een schrijnend gebrek aan inzicht. Ik hou het kort want uitgebreid en diepgaand discussiëren met notoire alleen-maar-dwarsliggers als jij levert helaas weinig produktiefs op.

    In de jaren 70 hadden onschuldige Duitse, Italiaanse of andere Europese burgers bijvoorbeeld niet het gevoel dat zij het rechtstreeks en willekeurig doelwit zouden kunnen worden van aanslagen door de RAF of de Rode Brigades. Gewone burgers waren immers niet het eerste doel.
    De psychologische en maatschappelijke impact is nu oneindig veel groter. Dat laatste is zelfs met behulp van jouw ongebreidelde behoefte aan cijfertjes aan te tonen.
  7. [verwijderd] 20 december 2016 12:17
    quote:

    Eren10 schreef op 20 december 2016 11:48:

    [...]

    Aanslagen zijn grotendeels het werk van de inlichtingendiensten. CIA heeft de grootste budget en zijn vooral actief in Midden Oosten met dit soort dingen. Bv sponsoren pkk, al qaida, isis.
    Laatste tijd hebben ze ook blijkbaar interesse in Europa. Het zal vooral gaan denk ik om mensen te manipuleren.

    Russische ambassadeur werd vermoord door Gulen aanhanger, die wordt ook gesponsord door CIA.
    Tuurlijk joh. En vergeet de Groenlandse Eskimo's niet. Die zitten er volgens mij ook achter.
  8. [verwijderd] 20 december 2016 12:43
    quote:

    finance2u schreef op 20 december 2016 12:11:

    [...]gelukkig maar dat de 'duitsers van vroeger' niet te vinden zijn...
    Daar is Merkel nu mee bezig om de bevolking wakker te maken dat zij het niet meer alleen aan kan dat deed de Duitse keizer ook en liet de Nationale sociale partij hun gang omdat hij de Duitsers niet meer uit hun bittere armoede kon helpen dat beloofde Hitler wel en prompt kozen meer en meer Duitsers voor hem Dat dat anders afliep als verwacht is hetzelfde als dat Rutte nu het referendum besluit van de Nederlandse bevolking naast zich neerlegt en de bevelen opvolgt van de dictator Brussel.
    Er zijn wel heel veel Duitsers die nu steeds vaker denken van of hoe het vroeger anders was en dat strafbare feiten meteen echt afgestraft werden zonder tussenkomst van idioten die zich psychiater noemen en of advocaat Die krom recht prater doordat hij/zij was in een waas van verstandsverbijstering waren. Dus straf hem/ haar niet want hij/zij is ontoerekeningsvatbaar dus zijn/haar daad was per ongeluk door de geestwaanzin plaatsgevonden!!!!???
  9. [verwijderd] 20 december 2016 12:48
    quote:

    BEN stierig schreef op 20 december 2016 11:39:

    Vraag je liever af, hoe komt het dat we de 20 jaren ervoor zo weinig terroristische aanslagen hadden.
    Dezelfde vraag kun je jezelf stellen over hoe jij het vroeger, 20 jaar terug, beleefde. Daar was het toen ook anders. Nu niet meer hoor:

    Getinte mannen schoppen zonder motief vrouw op PWA-Park
    veenendaalsekrant.nl/lokaal/mannen-sc...

    Ingezonden brief: Statushouders
    veenendaalsekrant.nl/lokaal/ingezonde...

    Lees beide artikelen eens helemaal door en zie dat het OVERAL verandert en dat het ontevreden volk OVERAL in Nederland woont ....;-)
  10. forum rang 9 rationeel 20 december 2016 12:59
    quote:

    waarvoor jegeld schreef op 20 december 2016 10:54:

    Dat die Duitsers het niet spuug- en spuugzat zijn snap ik ook niet trouwens.
    Een groot deel is het niet alleen in Duitsland zat, maar waar niet?
    De macht is nu nog in handen van de welkomers. Zij verdedigen hun posities . Maar hoe lang kunnen zij nog stand houden?
  11. [verwijderd] 20 december 2016 13:14
    Merkel zal de geschiedenis ingaan als degene die Europa omzeep heeft geholpen en al het kwaad heeft geïmporteerd
    Grote klasse Merkel!!! We zijn trots op je.
  12. forum rang 9 rationeel 20 december 2016 13:37
    Zijn kerstboom zou op een 'verlichte boerka' lijken

    Margriet Oostveen in Culemborg

    ARTIKELOmroep Gelderland berichtte over 'tweespalt in de gemeenschap' Culemborg en een 'felle discussie' over een 'zeer omstreden' kerstboom, die daar op de Markt staat. Ook de Utrechtse editie van het Algemeen Dagblad ging er vol in: deze boom zou onder meer op 'een verlichte boerka' lijken.
  13. Rafter 20 december 2016 13:56
    Ik schreef paar dagen terug hier al dat ik de kerstmarkt hier vlakbij mijdt.
    Was te verwachten in Duitsland.
    Toen de vrouwelijke student 2 weken terug in Freiburg werd doodgestoken door een Afghaanse asylzoeker omdat ze weigerde te neuken met hem, was de reactie van de elite partijen daar nog:"..je mag deze overtredi g niet INSTRUMENTALISEREN in onze houding jegens asylzoekers..."...nu zijn de mainstream partijen ineens erg stil..
    Hoe dit nou weer goed te praten als je links en goedgelovig bent? Moeilijk....let op: ze zullen hun best doen met...'daad van een enkeling'..., 'eerst moet n8g maar s bewezen worden dat het met de Islam te maken heeft...', '....de man zal verward geweest zijn...'....etcetera, etcetera, etcetera

    Ik zeg al jaren:
    -er bestaat geen gematigde Islam, net zoals er geen gematigdeNationasl-Socialisme bestond
    -de Moslimcultuur staat volkomen haaks op die van de Verlichting. Daarom is integratie onzin
  14. [verwijderd] 20 december 2016 14:12
    De politie van Berlijn denkt de verkeerde verdachte te hebben opgepakt voor de aanslag van maandagavond. De werkelijke verdachte loopt waarschijnlijk nog vrij en gewapend rond. Dat hebben bronnen binnen de Duitse politie dinsdag gemeld, aldus Die Welt. De hoofdcommissaris van de politie heeft op een persconferentie gezegd dat onzeker is of de verdachte die nu in hechtenis is, wel de bestuurder van de vrachtwagen is geweest.
    www.nu.nl/terreur-in-europa/4368391/d...

    Nóg meer angst ... want welke kerstmarkt gaat hij als volgende pakken, want je kunt nu eenmaal niet alle kerstmarkten met betonblokken afzetten ...
  15. [verwijderd] 20 december 2016 14:35
    quote:

    mineset® schreef op 20 december 2016 12:48:

    [...]
    Lees beide artikelen eens helemaal door en zie dat het OVERAL verandert en dat het ontevreden volk OVERAL in Nederland woont ....;-)
    Dat was 25-30 jaar geleden niet veel anders hoor.
  16. [verwijderd] 20 december 2016 14:35
    quote:

    mineset® schreef op 20 december 2016 14:12:

    De politie van Berlijn denkt de verkeerde verdachte te hebben opgepakt voor de aanslag van maandagavond.
    Hoezo? Het was toch een getinte islamistische man? Makkelijk zat toch?
  17. forum rang 9 rationeel 20 december 2016 14:46
    quote:

    BEN stierig schreef op 20 december 2016 14:35:

    [...]

    Hoezo? Het was toch een getinte islamistische man? Makkelijk zat toch?
    Wil jij nu alle getinte Islamitische mannen gaan doodschieten, Stier?
    Is dat niet een beetje drastisch?
  18. forum rang 9 rationeel 20 december 2016 14:50
    quote:

    mineset® schreef op 20 december 2016 14:12:

    De politie van Berlijn denkt de verkeerde verdachte te hebben opgepakt voor de aanslag van maandagavond. De werkelijke verdachte loopt waarschijnlijk nog vrij en gewapend rond. Dat hebben bronnen binnen de Duitse politie dinsdag gemeld, aldus Die Welt. De hoofdcommissaris van de politie heeft op een persconferentie gezegd dat onzeker is of de verdachte die nu in hechtenis is, wel de bestuurder van de vrachtwagen is geweest.
    www.nu.nl/terreur-in-europa/4368391/d...

    Nóg meer angst ... want welke kerstmarkt gaat hij als volgende pakken, want je kunt nu eenmaal niet alle kerstmarkten met betonblokken afzetten ...
    2 mannen in de auto. Een dood, en een gepakt.
    Heeft de dode man het gedaan? Heeft de gepakte man het gedaan?

    Waarom is die gepakte trouwens niet meteen doodgeschoten. Er zullen toch wapens genoeg aanwezig zijn geweest, bij het publiek?

    Kan het publiek zich niet verdedigen? Kan de politie het publiek niet verdedigen?
    Dat doen ze dan in sommige andere landen wel handiger.
36.060 Posts
Pagina: «« 1 ... 1142 1143 1144 1145 1146 ... 1803 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.006
AB InBev 2 5.494
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.378
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.555
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.664
Aedifica 3 902
Aegon 3.258 322.680
AFC Ajax 538 7.087
Affimed NV 2 6.289
ageas 5.844 109.887
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.323
Air France - KLM 1.025 35.010
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.416
Allfunds Group 4 1.469
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.819
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.836 242.833
AMG 971 133.167
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 486
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.962
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 381
Arcadis 252 8.737
Arcelor Mittal 2.033 320.625
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.725
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.087
ASML 1.766 106.271
ASR Nederland 21 4.452
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 484
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.643
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.392

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 12 februari

    1. Faillissementen januari (NL)
    2. TINC Q4-cijfers
    3. Siemens Energy Q1-cijfers (Dld)
    4. ABN AMRO Q4-cijfers
    5. Ahold Delhaize Q4-cijfers
    6. Heineken Q4-cijfers
    7. Randstad Q4-cijfers
    8. TINC Q4-cijfers
    9. Hypotheekaanvragen wekelijks (VS)
    10. Kraft Heinz Q4-cijfers (VS)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht