Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Ebay kopen

22 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. barst 14 januari 2007 11:20
    denken jullie er nog zo over? (koopmoment)
    huidige situatie: een sterk stijgende nasdaq, maar een steeds maar dalend e-bay?
    ere wie ere toekomet: guy boschart (spel ik de naam goed?) zei zo een maand of twee geleden op ftv dat hij verwachtte dat e bay weer aan de jaarlijkse afdaling begon en adviseerde een korte turbo.
    tot op dit moment gaat het zoals hij zei.
  2. [verwijderd] 14 januari 2007 11:26
    ik vindt e-bay overigens qua fa niet een sterk bedrijf, ook de "e-bay methode" op internet spreekt mij niet aan....

    daarnaast denk ik dat zijn investeringen hebben gedaan waar ik mijn vraagtekens bij zet....
  3. [verwijderd] 14 januari 2007 14:36
    quote:

    Hihaa schreef:

    ik vindt e-bay overigens qua fa niet een sterk bedrijf, ook de "e-bay methode" op internet spreekt mij niet aan....

    daarnaast denk ik dat zijn investeringen hebben gedaan waar ik mijn vraagtekens bij zet....
    Ik ben heel positief..over e-bay.....What...
    Ja..ik ben heel positief over E-bay...

    Denk dat de potentie van dit bedrijf niet tot uiting komt in de huidige koers...

    Murc
  4. [verwijderd] 14 januari 2007 15:19
    Het is wachten tot een ander grote speler (google?) een internetveilingsite lanceert en hiermee succesvoller wordt dan ebay. Op het moment is het hele ebay/paypal gebeuren zo negatief in het nieuws, wegens belachelijke overnamebedragen, hoge investeringen en zeer ontevreden klanten. Op ebay.nl alleen al zie je een enorme daling van het aantal aangeboden objecten in verhouding tot voorgaande jaren. Dit komt door de schofterige prijsverhoging van afgelopen zomer en januari vorig jaar en de zomer vorig jaar en de januari daar weer voor. Elke keer weer haalt ebay de kosten voor verkopers gigantisch omhoog en dit leidt natuurlijk tot ontevreden klanten. Vergeet niet dat al deze mensen op zoek zijn naar alternatieven. Ik verwacht (en hoop) dat er binnen 2 jaar een nieuwe wereldwijde veilingsite wordt gelanceerd.
    Verder is het aandeel ebay nu in mijn ogen nog niet koopwaardig, kan nog zakken naar misschien wel $25, dan pas zou ik overgaan tot aankoop
    Overigens heb ik de stijging van de omzet in het laatste kwartaal 2006 (decembermaand met kerst en sinterklaas en thanksgiving) nog niet terug gezien in de koers
  5. [verwijderd] 14 januari 2007 21:00
    quote:

    RolfvanZanten schreef:

    Overigens heb ik de stijging van de omzet in het laatste kwartaal 2006 (decembermaand met kerst en sinterklaas en thanksgiving) nog niet terug gezien in de koers
    precies..en er zijn geen echte concurenten...

    Murc
  6. [verwijderd] 14 januari 2007 22:21
    quote:

    murc schreef:

    [quote=RolfvanZanten]

    Overigens heb ik de stijging van de omzet in het laatste kwartaal 2006 (decembermaand met kerst en sinterklaas en thanksgiving) nog niet terug gezien in de koers
    [/quote]

    precies..en er zijn geen echte concurenten...

    Murc
    Waar je wel rekening mee moet houden is dat zodra er een serieuze concurrent komt, het snel gedaan kan zijn met ebay. Op dit moment is de klantenservice van ebay zo belabberd (lees de prikborden op ebay maar eens om een idee te krijgen) dat verkopers zó overstappen.
    Zo werd in augustus de veilingsite www.diversetrade.com/ gestart. Dit werd weliswaar een flop en ze hebben nu nog de beste kerstwensen op de voorpagina staan...
    Maar toen deze site werd gelanceerd waren verkopers ongelooflijk enthousiast, vooral om de lage prijzen. Hierdoor gingen zoveel mensen overstappen, iets waar diversetrade blijkbaar op was voorbereid, dat de website op tilt sloeg.
    Mijn punt is dat ebay één van s' werelds slechtste klantenservices ooit heeft en schofterig duur is voor verkopers. Maar zolang er geen echte concurrentie is...
    Nou ja, ik zou alleen met een Turbo in ebay beleggen voor een relatief korte termijn. Een koersdoel van $35-$40 lijkt me niet onrealistisch.
    Maar ja, bekijk de grafiek in de bijlage maar eens. Hierin valt te zien wat het effect van de prijsverhoging per augustus was.
  7. [verwijderd] 14 januari 2007 22:26
    Leuk detail, de gigantische stijgingen hier en dan komen door "Gratis Aanbieden" acties...
    Kan je nagaan wat het gevolg zal zijn van die o zo gewenste goedkopere grote concurrent.
  8. [verwijderd] 14 januari 2007 22:31
    Het is weer januari, dus de tarieven worden weer verhoogd!! Nog meer ontevreden klanten, zie dit artikel

    Ebay verhoogt tarieven, maar weigert Google Checkout
    Door Peter de Boer - vrijdag 5 januari 2007 10:09 - Bron: Ebay - Views: 13.975 - Permalink
    Ebay-directeur Bill Cobb heeft in een mailing aangegeven dat de tarieven voor het verkopen van goederen via de populaire veilingsite omhoog zullen gaan. Ondertussen is het ook duidelijk dat betalen via Googles betaaldienst Checkout voorlopig nog niet mogelijk zal zijn.

    Het tarief voor het plaatsen van een advertentie voor goederen in de prijsklasse van 1 tot 10 dollar, gaat per 30 januari met 5 cent omhoog naar 40 dollarcent. Het percentage dat na een verkoop aan eBay moet worden afgedragen voor goederen met een verkoopprijs tussen 25 en 1000 dollar, gaat omhoog van 3 naar 3,25 procent. Ook het verkopen van auto- en motorvoertuigen wordt duurder. De transaction service fee voor auto's, een bedrag dat in rekening wordt gebracht naast de plaatsingskosten, wordt met 10 dollar verhoogd naar 50 dollar. Het is duidelijk dat vooral de zogenaamde powersellers, verkopers die maandelijks minimaal 1000 dollar verkopen via eBay, niet blij zijn met de aangekondigde verhogingen.

    Waar de meeste verkopers op eBay ook niet blij mee zijn is het nog steeds ontbreken van Google Checkout als toegestaan betaalmiddel. De betaaldienst van Google werd midden vorig jaar gelanceerd en was aanvankelijk geen bedreiging voor eBay's eigen PayPal. Google heeft de afgelopen maanden echter fors geïnvesteerd in de bekendheid van Checkout, onder meer door een AdWords campagne van 20 miljoen dollar. Het ontvangen van geld met de Google-dienst is gedurende 2007 zelfs gratis. Google hoopt met zijn betaaldienst verkopers aan zijn advertentieprogramma's te binden, en is momenteel bereid geld toe te leggen op de betaaldienst zelf. Ebay verdient via dochter PayPal naast een vast bedrag van 30 dollarcent ook 1,9 tot 2,9 procent aan bepaalde betaaltransacties via eBay. Met 123 miljoen PayPal-klanten, waarvan vele tientallen tot honderden transacties per jaar verrichten, is het begrijpelijk dat eBay op dit moment niet welwillend is om de concurrerende dienst van Google toe te staan.
    BRON: tweakers.net/nieuws/45799/Ebay-verhoo...
  9. [verwijderd] 14 januari 2007 22:44
    Howdy,

    Toevallig was er eergisteren iemand op CNBC die 5 aandelen noemde om NIET te kopen of hebben in 2007, en E-Bay stond voorop (andere 4 weet ik niet meer).

    Ikzelf dacht ook dat E-bay niet gek er uit ziet, maar nu bekijk ik het eerst, want er zijn genoeg andere candidaten.

    Typisch is wel dat E-bay zowat het enige aandeel was in de crash van '01 die het overleefde en zelfs naar nieuwe hoogtes ging.

    Succes en houdoe

    >--:-)-->
  10. [verwijderd] 15 januari 2007 05:06
    quote:

    RolfvanZanten schreef:

    weet je ook wat de motivatie was ??? :P
    Howdy, Ik dacht dat het de hoge k/w betrof, samen met minder snelle groei én

    ontevredenheid onder de gebruikers van Ebay over de stijgende commissie

    Persoonlijk dacht ik, dat deze redenen al jarenlang naar voren worden gebracht, dus eigenlijk niets nieuws onder de zon.

    Ik zou zeggen bekijk het even, en als men voor de LT belegt, is deze stock A1

    Succes en houdoe

    >--:-)-->
  11. Boemba ~ de stem van de rede 15 januari 2007 10:50
    e-bay benut haar potentieel (nog) niet. europeanen hebben er niet zoveel mee, maar ik denk bijvoorbeeld dat e-bay geweldige zaken zou kunnen doen met de veiling van unieke zaken, zoals daar zijn: ondergoed van filmsterren, filmdecors, ballen uit belangrijke american football wedestrijden etc.

    daaraan moeten zij hun naam verbinden en dan overleven ze wel.

    ik denk niet zo snel dat ze een gelijkwaardige concurrent zullen krijgen, maar ik denk wel dat een versnippering of specialisatie van de veilingmarkt een flink deel van e-bay zal wegsnoepen. veilingsites voor auto's (van een bepaald merk), specifiek voor kleding, specifiek voor een land of regio etc hebben meer de toekomst.

    persoonlijk vind ik e-bay te groot en te onoverzichtelijk en vreemd genoeg te weinig internationaal opgezet. als ik als europeaan iets zoek, dan wil ik alle resulataten zien van de hele wereld niet alleen van mijn eigen land en van amerika.

  12. [verwijderd] 15 januari 2007 12:29
    eBay to buy StubHub for $310 million
    news.com.com/eBay+to+buy+StubHub+for+...

    ebay blijft gewoon alle concurrentjes opkopen en vergroot zo haar marktaandeel.

    Trouwens Boemba, het is wel mogelijk om als europeaan iets te zoeken en dan resultaten van heel de wereld te zien. Dan moet je op Slim Zoeken drukken en dan bij Locatie kan je het instellen
  13. Boemba ~ de stem van de rede 15 januari 2007 13:22
    quote:

    schreef:

    Dan moet je op Slim Zoeken drukken en dan bij Locatie kan je het instellen
    ja dat bedoel ik eigenlijk. veel zoeken op de site zelf en voor mij eerlijk gezegd niet de garantie dat hij wel alle zoekresulataten meeneemt. heb het zelf wel eens gehad namelijk dat hij met slim zoeken op ebay.com geen resulataten gaf en met een gewone zoekopdracht op de duitse ebay wel treffers had.

    maar dat het niet standaard aanstaat vind ik een beetje opmerkelijk.

    maar kan aan mij liggen

    dat ze alles opkopen is idd de tactiek, maar hoe lang trek je dat?
    ik denk eerlijk gezegd dat verkoop- en veilingsites onderdeel worden van andersoortige media. kijk naar speurders van telegraaf of funda van de makelaars. die kun je moeilijk opkopen. het is een vrij laagdrempelig concept

  14. [verwijderd] 15 januari 2007 15:00
    quote:

    schreef:

    dat ze alles opkopen is idd de tactiek, maar hoe lang trek je dat?
    ik denk eerlijk gezegd dat verkoop- en veilingsites onderdeel worden van andersoortige media. kijk naar speurders van telegraaf of funda van de makelaars. die kun je moeilijk opkopen. het is een vrij laagdrempelig concept
    Zolang ebay geld genoeg heeft trekken ze het. Aangezien de tarieven per halfjaar omhoog gaan hebben ze geld genoeg om alle concurrenten op te kopen.
    Aangezien het zo'n lagdrempelig concept is (je kunt de benodigde software voor een veilingsite voor 500-900 euro kopen) hoop ik dat er binnenkort een serieuze concurrent bij komt voor ebay
  15. forum rang 10 voda 28 maart 2011 19:02
    quote:

    RolfvanZanten schreef op 15 januari 2007 15:00:

    [...]
    Zolang ebay geld genoeg heeft trekken ze het. Aangezien de tarieven per halfjaar omhoog gaan hebben ze geld genoeg om alle concurrenten op te kopen.
    Aangezien het zo'n lagdrempelig concept is (je kunt de benodigde software voor een veilingsite voor 500-900 euro kopen) hoop ik dat er binnenkort een serieuze concurrent bij komt voor ebay
    Goed gezien destijds!!!!!

    eBay koopt GSI Commerce
    Gepubliceerd op 28 mrt 2011 om 18:02 | Views: 33

    NEW YORK (AFN) - eBay, de online veilinggigant, wil 2,4 miljard dollar (1,7 miljard euro) neertellen voor GSI Commerce, een Amerikaanse onderneming die voor bedrijven elektronisch winkelen regelt.

    eBay wil dat betalen uit de kas en door het aantrekken van leningen. De onderneming zei maandag bovendien te verwachten dat de overname in de herfst een feit zal zijn. eBay lijfde eerder het betaalsysteem PayPal in en kan door de nieuwe overname een nog breder pakket van diensten aanbieden.

    Na de bekendmaking daalde het aandeel van eBay met 3 procent en steeg dat van GSI met 52 procent.
22 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.062
AB InBev 2 5.514
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.721
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 265
Accsys Technologies 23 10.738
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 189
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.753
Aedifica 3 916
Aegon 3.258 322.866
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.894
Agfa-Gevaert 14 2.050
Ahold 3.538 74.340
Air France - KLM 1.025 35.048
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.901
Allfunds Group 4 1.474
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.307
AMG 971 133.609
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.691
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.011
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.784
Arcelor Mittal 2.033 320.730
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.320
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.228
ASML 1.766 107.819
ASR Nederland 21 4.499
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 491
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.681
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.401

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 27 februari

    1. Producentenvertrouwen februari (NL)
    2. Aalberts Q4-cijfers
    3. ArgenX Q4-cijfers
    4. AXA Q4-cijfers
    5. Beiersdorf Q4-cijfers
    6. Corbion Q4-cijfers
    7. Daimler Truck Q4-cijfers
    8. Telefónica Q4-cijfers
    9. Van Lanschot Kempen Q4-cijfers
    10. CTP Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht