broodje @@p schreef:
AMSTERDAM (Dow Jones)--KBC verlaagt het koersdoel voor BAM naar EUR5,50 van EUR7,00 en handhaaft een accumulate rating vanwege de gevolgen van de aandelenuitgifte. Analist Michael Roeg stelt dat er mogelijk risico is voor de cijfers van BAM door negatief nieuws uit meerdere bouwmarkten, waaronder Nederland en het Verenigd Koninkrijk. De analist noemt onder meer de bouwstop van nieuwe huizen en kantoren in Amsterdam. De Belgische markt staat er volgens Roeg beter voor, maar Belgie omvat slechts 10% van BAMs omzet (cijfers voor het eerste kwartaal van 2010) tegen 43% in Nederland en 27% in het Verenigd Koninkrijk. Rond 9.20 uur noteert het aandeel BAM 1,4% hoger op EUR3,75. (MKO)
reactie:
kijk, zo'n analyse daar wordt ik nu bullish van.
de analist probeert dit slecht presterende aandeel waar mi al het slechte nieuws dubbel en dwars reeds in de koers is verwerkt, in een flink aantrekkende markt nog even naar beneden te praten.
de bedoeling zal waarschijnlijk zijn om verkoopdruk uit te lokken zodat de betreffende bank zelf of voor de grote klanten nog goedkoop kan inslaan.
mi is het risico rond de 3,70 minimaal.
ik volg dit advies niet op maar handel mee met de KBC en koop BAM aandelen op 3,71.
dank U wel KBC voor deze *(ver)kooptip*!