lucas D schreef:
Besi-CEO verwacht daling orders kw4AMSTERDAM (AFN) - BE Semiconductor Industries (Besi) verwacht een daling van het aantal orders in het lopende kwartaal ten opzichte van het derde kwartaal. "Maar dit betekent geen nieuwe cyclische neergang", aldus CEO Richard Blickman van Besi donderdag in een toelichting op de derdekwartaalcijfers.
Besi verwacht na kwartalen van aanhoudende winst- en omzetgroei een daling van de resultaten in het vierde kwartaal. De leverancier aan de chipindustrie houdt rekening met een daling van de omzet met 5 tot 10 procent ten opzichte van het derde kwartaal. In het afgelopen kwartaal steeg de omzet met ruim 12 procent naar 100,6 miljoen euro.
De operationele winst zal ook dalen in het vierde kwartaal ten opzichte van het derde kwartaal, verwacht Besi. In het derde kwartaal steeg het resultaat met 40 procent tot 19,5 miljoen euro. Het ebitda-resultaat kwam uit op 22,2 miljoen, een toename van 37 procent ten opzichte van het tweede kwartaal.
Bron: ANP
Publicatiedatum: 28 okt 2010 08:31:25
Copyright (c) 2010 - Algemeen Nederlands Persbureau ANP
Nog eens even goed gelezen wat er staat, het lijkt of we op het verkeerde been gezet worden door de manier waarop het bericht geplaatst is.
Er staat en omzetdaling tov het 3e kwartaal van max 10%.
In het derde kwartaal steeg de omzet met maar liefst 40% tot €100,6 miljoen
Dat houd in dat de omzet in het 4e kwartaal nog altijd goed is voor €90 miljoen!
vriendelijke groet lucas D