Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Punch gedagvaard

10 Posts
| Omlaag ↓
  1. Guus_Geluk 18 november 2013 20:03
    Persbericht 18-11-2013 Dagvaarding Punch blz 1/1
    PERSBERICHT
    Gereglementeerde informatie
    Punch gedagvaard door Guido Dumarey
    Punch zal passend reageren
    Ieper, België – 18 november 2013 – 18.00u – Punch International nv (‘Punch’) maakt bekend dat de vennootschap voor de rechtbank van koophandel in Ieper is gedagvaard door Guido Dumarey en door Creacorp, de vennootschap van Dumarey.
    Dumarey en Creacorp menen dat zij in 2009 door de kapitaalverhoging met voorkeurrecht van Punch – die zij zelf hebben goedgekeurd, maar waarop zij zelf niet hebben ingeschreven – zijn benadeeld. Als gevolg van die kapitaalverhoging is destijds hun aandeel in het kapitaal van Punch verwaterd, terwijl – volgens Dumarey en Creacorp – thans zou zijn gebleken dat deze kapitaalverhoging in 2009 niet nodig was. Daarom zou Punch hen nu een schadevergoeding van – ‘ex aequo et bono begroot’ – 20.491.800 euro moeten betalen, d.i. 24,6% (i.e. het percentage van de ‘onnodige’ verwatering) van de beurswaarde van Punch op basis van een koers van 7 euro per aandeel.
    Punch meent dat de ingestelde vordering ongegrond is en verwelkomt de mogelijkheid die het aldus wordt geboden om passend te reageren.
    Over Punch International
    Punch International is een holding. Sinds 1999 noteert Punch aan Euronext Brussels. Alle persmededelingen en andere informatie zijn beschikbaar op www.punchinternational.com en www.euronext.com.
    Voor meer informatie
    Investor Relations – Punch International – Oostkaai 50 – 8900 Ieper - België - E-mail: investor.relations@punchinternational.com
    Voorbehoud toekomstgerichte verklaringen
    Bepaalde verklaringen in deze aankondiging zijn toekomstgerichte verklaringen (‘forward-looking statements’). Elke toekomstgerichte verklaring geldt slechts op de datum van deze aankondiging. Dergelijke verklaringen zijn gebaseerd op huidige verwachtingen en overtuigingen en houden, uit de aard der zaak, een aantal bekende en onbekende risico’s en onzekerheden in waardoor de werkelijke resultaten en prestaties aanzienlijk kunnen afwijken van verwachte toekomstige resultaten of prestaties verwoord of geïmpliceerd in de toekomstgerichte verklaringen. De informatie en standpunten vervat in deze aankondiging kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen, en Punch International nv heeft niet de bedoeling, noch de verplichting, om de toekomstgerichte verklaringen in dit bericht te actualiseren, behoudens voor zover het daartoe verplicht is door enige toepasselijke wetgeving of door de regelgeving van enige beurs waarop zijn aandelen mogelijk verhandeld worden.
  2. [verwijderd] 23 december 2013 17:32
    Ik vind het wel eigenaardig dat Punch momenteel geen CEO of CFO heeft... Kan dit wel? Er zijn blijkbaar enkel onafhankelijke bestuurders.. wie doet het dagelijkse bestuur dan wel? Als ik het staatsblad mag geloven kan de Voorzitter dokumenten alleen ondertekenen.. toch een zootje allemaal
  3. [verwijderd] 23 december 2013 17:59
    quote:

    TomDB schreef op 23 december 2013 17:32:

    Ik vind het wel eigenaardig dat Punch momenteel geen CEO of CFO heeft... Kan dit wel? Er zijn blijkbaar enkel onafhankelijke bestuurders.. wie doet het dagelijkse bestuur dan wel? Als ik het staatsblad mag geloven kan de Voorzitter dokumenten alleen ondertekenen.. toch een zootje allemaal
    Klopt, 3 onafhankelijke bestuurders, that's it.
    www.punchinternational.com/web/tpl1.a...

    Maar denk dat COK meer te zeggen heeft, dan de 3 samen? Aan de andere kant, waarom nog een dure CEO, CFO of andere gedelegeerde bestuurders behouden? Het enige dat deze holding nog heeft is 47% in Accentis en een berg aan cash door de verkoop van Xeikon.
    En voor de rest is er geen enkele vorm van activiteit meer?

    Btw, de cash per aandeel komt neer op een 7,22 Euro!
  4. [verwijderd] 23 december 2013 18:05
    Behalve over de toekomstplannen zou ik intussen wel meer willen vernemen over bovenbedoelde dagvaarding en het voorgenomen bod op Accentis...
  5. [verwijderd] 23 december 2013 18:40
    quote:

    Opus135 schreef op 23 december 2013 18:05:

    Behalve over de toekomstplannen zou ik intussen wel meer willen vernemen over bovenbedoelde dagvaarding en het voorgenomen bod op Accentis...
    Ieper, België – 18 november 2013 – 18.00u – Punch International nv (‘Punch’) maakt bekend dat de vennootschap voor de rechtbank van koophandel in Ieper is gedagvaard door Guido Dumarey en door Creacorp, de vennootschap van Dumarey.
    Dumarey en Creacorp menen dat zij in 2009 door de kapitaalverhoging met voorkeurrecht van Punch – die zij zelf hebben goedgekeurd, maar waarop zij zelf niet hebben ingeschreven – zijn benadeeld. Als gevolg van die kapitaalverhoging is destijds hun aandeel in het kapitaal van Punch verwaterd, terwijl – volgens Dumarey en Creacorp – thans zou zijn gebleken dat deze kapitaalverhoging in 2009 niet nodig was.

    Die zij nota bene ZELF hebben GOEDGEKEURD!!!
    Hoe kan men nu benadeeld worden,
    door iets waar betrokkene zelf aan de basis ligt???
    Een hoopje los zand, slaat nergens op.
  6. [verwijderd] 23 december 2013 22:53
    18 november is al weer meer dan een maand geleden. Het zal dan wel januari worden tot we weer wat horen over deze inderdaad zeer vreemde kwestie. Verder heb ik nog gezocht op beursig.nl/forum/viewtopic.php?f=4&am...
    voor nieuws over de eventuele overname van Accentis; alleen gevonden dat men € 0,0125 belachelijk laag vindt; op zich goed voor Punch, de een z'n brood is de ander z'n dood. Heb zelf nog een klein bodje gedaan vandaag op € 6,86 (niet zijnde de 130k...), maar werd me niet gegund. Of dit echt een Aldi-koers is, is helaas toch niet zeker. 52 weken terug was de koers € 3,02, maar dat was uiteraard voor de Xeikon-verkoop.
  7. [verwijderd] 24 december 2013 09:08
    quote:

    Opus135 schreef op 23 december 2013 22:53:

    Of dit echt een Aldi-koers is, is helaas toch niet zeker. 52 weken terug was de koers € 3,02, maar dat was uiteraard voor de Xeikon-verkoop.
    Intussen hebben ze alleen al door de verkoop van Xeikon,
    7,22 €uro aan cash, en dit zonder de 47% in Accentis!
  8. Guus_Geluk 13 april 2015 20:19
    Ik had het in het verkeerde draadje geplakt. Maar het maakt volgens mij ook niet uit want er is geen hond meer die deze groep nog in de gaten houdt. :-)

    Gereglementeerde informatie – 13 april 2015 18:00 CET

    Iep Invest nv maakt bekend dat het Hof van Beroep te Brussel het hoger beroep van Guido Dumarey en Creacorp nv tegen het vonnis van 14 juli 2014 in kort geding volledig ongegrond heeft verklaard.

    Gereglementeerde informatie
    Hoger beroep Dumarey/Creacorp tegen vonnis kort geding inzake pand ongegrond
    Ieper, België – 13 april 2015 – 18.00u – Iep Invest nv maakt bekend dat het Hof van Beroep te Brussel het hoger beroep van Guido Dumarey en Creacorp nv tegen het vonnis van 14 juli 2014 in kort geding volledig ongegrond heeft verklaard.

    In eerste aanleg was gevonnist dat Dumarey en Creacorp een door hen ten onrechte weggemaakt pand op 420.000 aandelen Iep Invest, rekening houdend met het intussen door Iep Invest uitgekeerde dividend, moesten herstellen door inpandgeving van een geldsom van €3.087.000.
    Inmiddels heeft het Hof van Beroep te Brussel het hoger beroep van Dumarey en Creacorp volledig verworpen en hen veroordeeld om het oorspronkelijke pand op 420.000 aandelen Iep Invest te herstellen, aangevuld met een pand op een geldsom van €1.890.000, rekening houdend met het intussen door Iep Invest uitgekeerde dividend.

    www3.e-mailist.be/userFiles/240/files...
  9. [verwijderd] 13 april 2015 20:27
    Ha die Guus. Ik zag jouw berichtje oplichten. Volgens mij na de dividenduitkering vanwege Xeikon van circa 3 naar circa 5 met de koers. Was een goede belegging geweest dan. Helaas ben ik er weer eens uit gefrustreerd, dus heb dit niet mee kunnen pikken. Wel eerder redelijke winst met Xeikon en Punch, dus dat verzacht de zaak.
    Succes met AMG en BAM gewenst intussen, daar (met name) zit je long lees ik. Zie ik beide ook wel zitten, maar met slechts kleine investeringen.
  10. Guus_Geluk 14 april 2015 13:22
    quote:

    Opus135 schreef op 13 april 2015 20:27:

    Ha die Guus. Ik zag jouw berichtje oplichten. Volgens mij na de dividenduitkering vanwege Xeikon van circa 3 naar circa 5 met de koers. Was een goede belegging geweest dan. Helaas ben ik er weer eens uit gefrustreerd, dus heb dit niet mee kunnen pikken. Wel eerder redelijke winst met Xeikon en Punch, dus dat verzacht de zaak.
    Succes met AMG en BAM gewenst intussen, daar (met name) zit je long lees ik. Zie ik beide ook wel zitten, maar met slechts kleine investeringen.
    Ik zit al even niet meer in BAM. Ik heb wel de 100% stijging meegemaakt en ben er toen heel snel uitgestapt. Met BAM dus niks verdiend. Maar wat belangrijker is, ook niks verloren en het is een hele tijd anders geweest. Daarna in AMG en Ordina gestapt en met beide fondsen sta ik nu aardig in de plus. Punch zal ook wel langzaam gaan stijgen maar het volume is echt 3 keer niks.
10 Posts
|Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.087
AB InBev 2 5.525
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.802
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.755
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.755
Aedifica 3 923
Aegon 3.258 322.941
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.150
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.043
Alfen 16 24.985
Allfunds Group 4 1.509
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.825
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.451
AMG 971 133.860
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.698
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.027
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.787
Arcelor Mittal 2.034 320.825
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.328
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.378
ASML 1.766 108.490
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 521
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.688
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 06 maart

    1. Air France-KLM Q4-cijfers
    2. Lufthansa Q4-cijfers
    3. Deutsche Post Q4-cijfers
    4. Merck KGaA Q4-cijfers
    5. Zalando Q4-cijfers
    6. Eurocommercial Properties Q4-cijfers
    7. Detailhandelsverkopen januari (eur)
    8. Macy's Q4-cijfers
    9. JD.com Q4-cijfers
    10. Kroger Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht