Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

KPN 6 JUNI - 13 JUNI - houdgreep of sutemi-waza?

225 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 12 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. Adek 2001 6 juni 2015 10:01
    Tja... Na een fles Sambuca 40+% alcohol slaap ik altijd kort, en word ik altijd zeer helder van geest wakker.
    Deze week, deze week... Wat zal ik erover zeggen; rare koersenbewegingen, af en toe spikes bij ons troetelkind KPN. En... de heer GerRucht deed weer van zich spreken.
    Ondanks dat KPN mooi bleef liggen de laatste weken, toch een kleine correctie op de Dow en AEX. De Grieken houden de financiele markten in de houdgreep. En om in judotermen te blijven (groene band), pak door en flikker de Grieken met een sutemi-waza uit de EU. De meningen zijn verdeeld over de gevolgen, maar het is net als beleggen, je moet af en toe verlies nemen. Dan is uiteindelijk het resultaat positiever.
    Iedereen veel gezondheid, succes en sommigen wens ik veel personeel toe!!
    ;-)
  2. [verwijderd] 6 juni 2015 11:28
    Adek, dank voor de opening en een verdiende AB.

    Kijk er niet vreemd van op als we maandag nog een "Griekendag" hebben en mocht het zo zijn ben ik benieuwd op KPN zich weer zo goed houdt.
  3. appiehappie 6 juni 2015 11:54
    Nomura gaat de belgische "gouden pot"onder de loep nemen. De Grieken. De Russen hebben expansiedrift, de zomer komt eraan. Ik blijf achter overhangen..")
  4. [verwijderd] 6 juni 2015 12:12
    quote:

    appiehappie schreef op 6 juni 2015 11:54:

    Nomura gaat de belgische "gouden pot"onder de loep nemen. De Grieken. De Russen hebben expansiedrift, de zomer komt eraan. Ik blijf achter overhangen..")
    "Hang ze" :-)
  5. [verwijderd] 6 juni 2015 12:20
    quote:

    appiehappie schreef op 6 juni 2015 11:54:

    Nomura gaat de belgische "gouden pot"onder de loep nemen. De Grieken. De Russen hebben expansiedrift, de zomer komt eraan. Ik blijf achter overhangen..")
    Hopelijk heb je genoeg steun in de rug (S1, S2 en S3).
  6. [verwijderd] 6 juni 2015 12:43
    ben benieuwd wat de koers maandag gaat doen op de Belgie verhaal kan zomaar eens zeer slecht uit gaan pakken voor kpn want nergens komt de naam kpn echt bovendrijven als eventuele overname kandidaat op korte termijn.

    hoop echt dat we niet te hard down gaan maar gewoon up
  7. [verwijderd] 6 juni 2015 14:46
    quote:

    Jager63 schreef op 6 juni 2015 12:50:

    Eri, je moet toch eens wat meer met je vrouw overleggen, over dat up en down. Kan veel oplossen.
    het up en down met mijn vrouw is dik in orde MAAR een andeel gaat nu eenmaal up en down.

    ik vraag gewoon wat de impact zou kunnen zijn voor de koers m.b.t. het belgie verhaal, ik vraag niet een belegging advies MAAR meningeninzichten van andere zodat we misschien wat wijzer worden, 2 weten meestal meer dan 1.

    het aandeel kpn zit vanaf 12-02 t/m nu tussen de 3,00 en 3,49 dus al bijna 5 maanden binnen deze marge, wanneer zullen we doorbreken en waar gaat dit aanliggen of dalen en waarom dan enz enz enz.

    gewoon gedachten wisselen over wat we kunnen verwachten
  8. seveneleven 6 juni 2015 17:00
    Zoals ik in het vorige draadje al zei, gaat er m.i. weinig of geen impact zijn op de koers van KPN. Er is de laatste jaren misschien eens een gerucht over een samenwerking tussen beiden geweest, maar daar hield het ook op. Ik denk dat zelfs een eventuele samenwerking, laat staan fusie nooit een optie is geweest voor De Croo.
    In feite is hetgeen waarvan nu sprake is aangaande Proximus een te verwachten zet van deze regering en minister van Telecom, A. De Croo.
    Men had er bij de regerings onderhandelingen al het nodige voor afgesproken dat er voor het meerderheidsbelang in Proximus van de Belgische overheid (50% + 1 aandeel) een wettelijk kader voor verkoop zou voorzien worden.
    Ondertussen is dat wettelijk kader er en zal Proximus verkocht worden. Het enige wat hen nog zou kunnen tegen houden is het royale dividend dat het jaarlijks opbrengt, maar dit kan men in de toestand waar men nu is in beland niet gebruiken om die (miljarden) staatsschuld terug te dringen. Men kan er hoogstens een gat in de begroting mee dicht rijden.
    At the end of the day gaat het imo geen impact hebben op de koers van KPN.

    Het volgende dat in België wordt verkocht is B post.

  9. [verwijderd] 6 juni 2015 18:24
    quote:

    eri09 schreef op 6 juni 2015 14:46:

    [...]

    het up en down met mijn vrouw is dik in orde MAAR een andeel gaat nu eenmaal up en down.

    ik vraag gewoon wat de impact zou kunnen zijn voor de koers m.b.t. het belgie verhaal, ik vraag niet een belegging advies MAAR meningeninzichten van andere zodat we misschien wat wijzer worden, 2 weten meestal meer dan 1.

    het aandeel kpn zit vanaf 12-02 t/m nu tussen de 3,00 en 3,49 dus al bijna 5 maanden binnen deze marge, wanneer zullen we doorbreken en waar gaat dit aanliggen of dalen en waarom dan enz enz enz.

    gewoon gedachten wisselen over wat we kunnen verwachten
    Er zijn veel omstandigheden die van invloed kunnen zijn op de koersontwikkeling. Uiteindelijk is er maar een bepalend, en dat is de netto winst aan het einde van ieder kwartaal/half jaar en jaar.
  10. [verwijderd] 6 juni 2015 18:54
    Nog explicieter; bij een 'europacrisis' zal de 3,00 euro het hopelijk houden en bij een overname zal het gaan om 4,50 euro per aandeel. Ben bang dat we eerst die crisis voor onze kiezen krijgen.
  11. [verwijderd] 6 juni 2015 19:24
    quote:

    Jager63 schreef op 6 juni 2015 18:54:

    Nog explicieter; bij een 'europacrisis' zal de 3,00 euro het hopelijk houden en bij een overname zal het gaan om 4,50 euro per aandeel. Ben bang dat we eerst die crisis voor onze kiezen krijgen.
    Dus toch weer die up's en down's. Die 4,50 is een flinke up en de 3,00 een geringe down. Dan toch die flinke maar :-)
  12. RAUL 7 juni 2015 10:16
    quote:

    JanK1 schreef op 6 juni 2015 19:24:

    [...]

    Dus toch weer die up's en down's. Die 4,50 is een flinke up en de 3,00 een geringe down. Dan toch die flinke maar :-)


    Voorlopig komt die €4,50 er helaas nog niet. Dan maar in de range van €3,25 - € 3,40 met de daghandel wat winst binnenhalen. De nieuwe haring komt er binnenkort ook aan. :-)
  13. [verwijderd] 7 juni 2015 13:10
    TeleWeek 23: Samsung's nieuwigheden, mobiel internet, KPN - video

    Door Dominick Viëtor, zaterdag 6 juni 2015 09:00 | 0 reacties

    Week 23 zit er bijna op en dat betekent dat we weer even een rondje gaan doen langs het laatste telecomnieuws. Daarin onder andere innovaties van Samsung en een mogelijke overname van KPN.

    Veel nieuws van Samsung de afgelopen week, met als leukste bericht misschien wel dat de fabrikant een smartphone met twee schermen aan het ontwikkelen is. Hoe het toestel er precies uit gaat zien en of het überhaupt in productie zal gaan is nog onbekend, maar het is leuk dat Samsung er mee bezig is. Iets concreter is de Samsung Galaxy S6 Edge Plus, een phabletvariant van de Galaxy S6 Edge. Die zou zeer binnenkort al aangekondigd worden volgens de geruchten.

    De nieuwsstroom rond een eventuele fusie of overname van KPN gaat ook door, dit keer met het bericht dat Orange interesse heeft in onze nationale provider. KPN gaf eerder zelf al aan dat het op termijn zelfstandig niet kan overleven, dus het zou zomaar kunnen dat hier een overname uitkomt. Tot slot nog een ander netwerk-nieuwtje: het gebruik van mobiel internet is de afgelopen tijd bijna verdubbeld. Geen grote verrassing misschien, maar wel het vermelden waard.
  14. [verwijderd] 7 juni 2015 13:16
    Kalmte zal ons redden.Samen met Ome Carlos zijn obligatie van KPN brengt een eventuele overname de koers op 4.90 euro voor hem.DUS OOK VOOR ONS toch? suc6 maar weer
  15. [verwijderd] 7 juni 2015 13:30
    bij een overname hoop ik dat de prijs zo rond die 4,9 komt want dat is toch voor vele een leuke winst.

    3,3 X 1,4 = 4,6 + 0,30 goodwill = +/- 4,9 lijkt me toch wel redelijk.

    laat de geruchten en PB maar komen, dan nog "goed" nieuws over de voortgang met de grieken en we kunnen los.

    helaas is dit dus als.. als... als ....
  16. [verwijderd] 7 juni 2015 13:47
    quote:

    RAUL schreef op 7 juni 2015 10:16:

    [...]

    De nieuwe haring komt er binnenkort ook aan. :-)

    Een weekje later op 17 juni komt de eerste haring binnen

    Maar uitjes zijn er nu al voldoende dus begin daar vast mee :-)
  17. [verwijderd] 7 juni 2015 16:04
    Het aantal televisie-aansluitingen in Nederland is in het eerste kwartaal van dit jaar met 10.000 gestegen tot 7,87 miljoen.
    Dat maakte marktonderzoeker Telecompaper zondag bekend.

    Volgens Telecompaper werd de groei gedreven door een stijging van 0,6 procent bij het aantal digitale tv-aansluitingen. Bij het aantal analoge aansluitingen was juist een daling met 4 procent te zien.

    Ongeveer 90 procent van de huishoudens heeft nu een digitale tv-aansluiting, aldus Telecompaper. Het gecombineerde Ziggo/UPC is de grootste tv-aanbieder van Nederland met bijna 54 procent van de markt, gevolgd door KPN met een aandeel van 27 procent.

    helaas staat er niet bij hoe die nieuwe aansluitingen verdeelt zijn, misschien ook maar beter als blijkt dat ziggo ze allemaal voor haar rekening neemt.

    kan morgen voor een mooie up zorgen -> overname geruchten -> meer tv aansluitingen -> meer data verkeer
225 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 12 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beursduivel.be

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.120
AB InBev 2 5.538
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.177
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.859
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.840
Aedifica 3 926
Aegon 3.258 323.075
AFC Ajax 538 7.089
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.905
Agfa-Gevaert 14 2.063
Ahold 3.538 74.353
Air France - KLM 1.025 35.293
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.050
Alfen 16 25.282
Allfunds Group 4 1.517
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 421
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.915
AMG 971 134.362
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.745
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 496
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.059
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 386
Arcadis 252 8.806
Arcelor Mittal 2.034 320.988
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.355
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.751
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.614
ASML 1.766 110.178
ASR Nederland 21 4.512
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.940
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.449

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 31 maart

    1. Inkoopmanagersindex industrie en diensten maart (Chi)
    2. Importprijzen februari (Dld)
    3. Detailhandelsverkopen februari (Dld)
    4. Inflatie maart vlpg (Dld)
    5. Inkoopmanagersindex Chicago maart (VS)
  2. 01 april

    1. Tankan index eerste kwartaal (Jap)
    2. Inkoopmanagersindex industrie maart def. (Jap)
    3. Inkoopmanagersindex industrie Caixin maart (Chi)
    4. Reserve Bank of Australia rentebesluit (Aus)
    5. Omzet detailhandel februari (NL)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht