Reply schreef op 5 oktober 2020 21:45:
[...]
Tsja, enigszins kinderachtig inderdaad om steeds op dezelfde wijze inhoudsloos te reageren.
Door zelf met iets meer tact mensen te benaderen heb ik ondertussen een aantal waardevolle contacten binnen Kiadis opgebouwd.
Zo weet ik dat men er binnen Kiadis ten volste van overtuigd is dat het commerciële potentieel van hun unieke platform dat van andere benaderingen overtreft, zoals van Fate Therapeutics, Celularity of Glycostem. De voordelen van o.a.hun platform benoemt Kiadis overigens zelf ook steeds in hun bedrijfspresentatie.
ir.kiadis.com/static-files/426a6527-b...De onlangs afgesloten partnerships met zowel Sanofi als de Amerikaanse Overheid bevestigen de overtuiging welke er binnen Kiadis aanwezig is.
Deze partijen hebben heel bewust voor het platform van Kiadis gekozen voor verder onderzoek!
Verder is een toekomstige notering aan de Nasdaq een mogelijkheid welke nader zal worden onderzocht.
Persoonlijk geloof ik ook echt dat Kiadis een aanzienlijk (platvorm)voordeel heeft ten opzichte van bijvoorbeeld een Fate Therapeutics en dat dit in de nabije toekomst ook duidelijk zal blijken wanneer er in 2021 een stroom aan data uit alle klinische programma's komt. Met fondsenwerving loopt men nu nog achter, maar op het gebied van klinische ontwikkeling duidelijk voorop, waarbij Kiadis derhalve erg is ondergewaardeerd.
Ik noteer dan ook 5 Oktober 2020 een slotkoers van € 1,556 en laat daarbij ruimte voor..........
..........de slotkoers van exact 1 jaar later op 5 Oktober 2021 € ..,...
Laten we eens zien wie van de forumleden alhier over exact één jaar een koekje van eigen deeg krijgt.
Ik beloof U allen alvast dat ik op 5 Oktober 2021 de nu nog ontbrekende slotkoers zal aanvullen.