(ABM FN) D'Ieteren heeft de verwachtingen voor 2016 opwaarts bijgesteld. Dit bleek dinsdag nabeurs uit een persbericht van de autogroep.
Exclusief het Italiaanse Moleskine en de kosten die hieraan verbonden zijn, voorzag D'Ieteren in december nog een 3 tot 5 procent hoger courant geconsolideerd resultaat voor belastingen, hetgeen al een opwaartse bijstelling was van de eerder gemelde stabiele tot zelfs iets lagere winstontwikkeling. Inmiddels mikt de autogroep op een stijging van ongeveer 12 procent.
Zowel D'Ieteren Auto als Belron deed het in december beter dan voorzien dankzij “robuuste” marktomstandigheden. Het Amerikaanse Belron, eigenaar van Carglass, profiteerde van de gunstige weersomstandigheden.
D'Ieteren zal op maandag 6 maart met de cijfers over 2016 komen en dan tevens een outlook voor 2017 afgeven.
Op een groene beurs sloot het aandeel D'Ieteren dinsdag 0,7 procent lager op 41,57 euro.
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden