(ABM FN) Immobel en het Amerikaanse Fort Partners voeren exclusieve onderhandelingen met de hotel- en resort-uitbater Four Seasons, om een resort in het Spaanse Marbella te ontwikkelen. Dit maakte het vastgoedbedrijf maandag bekend.
De ontwikkeling van het project past volgens Immobel in zijn strategie om internationale activiteiten uit te breiden over diverse activaklassen.
Daar de transactie echter nog steeds onderhevig is aan verschillende opschortende voorwaarden, zal Immobel hierover ten gepaste tijde in meer detail communiceren.
Het aandeel Immobel sloot vrijdag krap een procent hoger op 52,00 euro.
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden