(ABM FN) Texaf heeft in het derde kwartaal sterke resultaten geboekt. Dit bleek vrijdag voorbeurs uit de cijfers van het bedrijf dat actief in het Democratische Republiek van Congo actief is.
De huurinkomsten van de vastgoedactiviteiten kwamen uit op 4,8 miljoen euro in het derde kwartaal, een stijging met 12 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2018.
“Dit vloeit voornamelijk voort uit de verhuring over het ganse kwartaal van de 36 woningen van de ‘Bois Nobles’ Fase I, die in september 2018 op de markt gebracht werden”, aldus Texaf.
De omzet van de zandsteengroeve Carrigres in Kinshasa bedroeg 0,8 miljoen euro in het derde kwartaal. Dit is een verdubbeling tegenover dezelfde periode van 2018. Verder benadrukt Texaf dat de activiteit winstgevend is.
De nieuwe digitale campus, die begin 2020 wordt geopend, staat op het punt overeenkomsten te sluiten met partners die daar worden gehost, meldde Texaf.
Outlook
Texaf handhaafde de vooruitzichten voor het tweede helft van het jaar.
Het recurrent bedrijfsresultaat zal van dezelfde omvang zijn als dat in de eerste zes maanden, dat toen op 4,2 miljoen euro uitkwam.
Het nettoresultaat over het hele boekjaar zal tussen 10,5 en 11 miljoen euro moeten liggen. Dit is mede te danken aan een resultaat na belastingen van 3,8 miljoen euro in de tweede jaarhelft door de verkoop aan Société Nationale d’Electricité van een perceel grond in Kinsuka.
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden