Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

HP bekijkt hoger bod van Xerox

HP bekijkt hoger bod van Xerox

(ABM FN-Dow Jones) HP heeft een nieuw bod ontvangen van Xerox en zegt het voorstel nader te onderzoeken. Dit maakte het Amerikaanse bedrijf maandagavond bekend.

Vorige maand werd al bekend dat Xerox begin maart het bod op HP zou verhogen van 22,00 naar 24,00 dollar per aandeel.

HP bevestigde maandag het verhoogde bod te hebben ontvangen. Het bestuur van HP wil nu opnieuw kijken of het bod in het belang is van het bedrijf en van alle aandeelhouders. HP adviseert aandeelhouders om de beoordeling van het bod af te wachten.

Xerox is bereid 18,40 dollar per aandeel HP te betalen, plus 0.149 aandeel Xerox. In november werd het bod van 22,00 dollar uitgebracht. HP wees dat bod af en zette twijfels bij het vermogen van Xerox om een overname te financieren.

Xerox heeft voorafgaand aan het verhogen van het bod gesproken met enkele van de grootste aandeelhouders van HP, zei het in februari. Het nieuwe bod biedt een premie van 41 procent ten opzichte van het 30-daagse volumegewogen gemiddelde van een HP aandeel, van 17,00 dollar.

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. HP schrapt nog eens 2.000 banen
  2. HP onderuit op zwakke winstverwachting

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
HP kopen verkopen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 28 februari

    1. Producentenprijzen januari (NL)
    2. Allianz Q4-cijfers
    3. BASF Q4-cijfers
    4. Fugro Q4-cijfers
    5. Kendrion Q4-cijfers
    6. Detailhandelsverkopen januari (Dld)
    7. Inflatie februari vlpg. (Fra)
    8. Economische groei Q4 def. (Fra)
    9. Werkloosheid februari (Dld)
    10. Inflatie februari vlpg. (Dld)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht