Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Telefonica en Liberty praten over fusie Britse activiteiten

Telefonica en Liberty praten over fusie Britse activiteiten

(ABM FN-Dow Jones) Telefónica praat met Liberty Global over het fuseren van hun Britse activiteiten. Dit bevestigde het Spaanse telecombedrijf maandag na mediaberichten afgelopen weekend.

De twee bedrijven zouden de mobiele aanbieder O2 van Telefónica en de breedband-, betaaltelevisie- en telefoondiensten van Liberty's Virgin Media willen samenvoegen in een joint venture waarin de twee een gelijkwaardig belang krijgen. Hierdoor zou een gecombineerd telecombedrijf ontstaan met een waarde van zo'n 28 miljard Britse pond.

Volgens de Spanjaarden wordt er onderhandeld, maar staan de voorwaarden nog niet vast en is een deal niet gegarandeerd. Liberty wilde maandag geen reactie geven.

Volgens analisten van UBS is een fusie vanuit strategisch oogpunt logisch, omdat de activiteiten van beide bedrijven elkaar goed aanvullen.

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Liberty Global Ltd kopen verkopen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 31 maart

    1. Inkoopmanagersindex industrie en diensten maart (Chi)
    2. Importprijzen februari (Dld)
    3. Detailhandelsverkopen februari (Dld)
    4. Inflatie maart vlpg (Dld)
    5. Inkoopmanagersindex Chicago maart (VS)
  2. 01 april

    1. Tankan index eerste kwartaal (Jap)
    2. Inkoopmanagersindex industrie maart def. (Jap)
    3. Inkoopmanagersindex industrie Caixin maart (Chi)
    4. Reserve Bank of Australia rentebesluit (Aus)
    5. Omzet detailhandel februari (NL)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht