Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Sterke abonneegroei AT&T

Sterke abonneegroei AT&T

(ABM FN-Dow Jones) AT&T heeft in het derde kwartaal minder winst geboekt, maar de Amerikaanse telecom- en internetaanbieder meldde wel een sterke groei in het aantal mobiele en HBO-abonnees. Dit bleek donderdag uit de kwartaalrapportage van het bedrijf.

De omzet op jaarbasis daalde van 44,6 miljard naar 42,3 miljard dollar, volgens het bedrijf door de coronacrisis en met name doordat er minder in het buitenland werd gebeld. Ook de Amerikaanse videotak, het televisiebedrijf Warner Brothers en de theateractiviteiten zagen de omzet teruglopen.

De nettowinst daalde van 3,7 miljard naar 2,8 miljard dollar, of van 0,50 naar 0,39 dollar per aandeel. De aangepaste winst per aandeel kwam uit op 0,76 dollar, tegenover 0,94 dollar vorig jaar.

Het mobiele bedrijf in de VS kreeg er meer dan 5 miljoen abonnees bij.

Bij WarnerMedia steeg het aantal Amerikaanse abonnees van HBO en HBO Max tot 38 miljoen, waar het bedrijf eerder mikte op 36 miljoen voor het einde van het jaar. Wereldwijd steeg het aantal abonnees tot meer dan 57 miljoen.

"We hebben een goed kwartaal afgeleverd met een goede ontwikkeling van abonnees in onze focusmarkten", zei CEO John Stankey.

Outlook

AT&T rekent voor 2020 op een vrije kasstroom van 26 miljard dollar of meer dit jaar, en een dividenduitkering van tegen de 60 procent van de winst. De verwachte investeringen dit jaar blijven op 20 miljard dollar staan.

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. AT&T sluit het jaar sterk af
  2. AT&T wil 40 miljard aan aandeelhouders teruggeven

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AT&T kopen verkopen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 03 maart

    1. Ekopak Q4-cijfers
    2. Inkoopmanagersindex industrie februari def. (Jap)
    3. Inkoopmanagersindex industrie Caixin februari (Chi)
    4. Omzet detailhandel januari (NL)
    5. Inflatie februari vlpg (NL)
    6. Inkoopmanagersindex industrie februari (NL)
    7. Inkoopmanagersindex industrie februari def. (Fra)
    8. Inkoopmanagersindex industrie februari def. (Dld)
    9. Inkoopmanagersindex industrie februari def. (eur)
    10. Inkoopmanagersindex industrie februari def. (VK)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht