Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Ageas voert management aanpassingen door

(ABM FN) Met ingang van 1 november 2020 wordt Filip Coremans, momenteel Chief Development Officer, benoemd tot managing director Asia bij Ageas. Dit terwijl Antonio Cano, momenteel Chief Operating Officer, tot managing director Europe wordt benoemd. Dat liet Ageas vrijdag nabeurs weten.

“Dankzij de benoeming van twee regionale managing directors krijgen we nog meer overzicht over onze activiteiten, kunnen we een nauwe band onderhouden met onze partners en de vinger aan de pols houden van de lokale business”, lichtte CEO Hans De Cuyper van Ageas de wijzigingen toe. 

De verantwoordelijkheden van Christophe Boizard als Chief Financial Officer en Emmanuel Van Grimbergen als Chief Risk Officer in het Executive Committee blijven ongewijzigd. 

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Media: Ageas in de race voor Britse Esure
  2. Verzekeraar Ageas is zowel overnameprooi als -jager

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Ageas kopen verkopen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 13 maart

    1. Pharming Q4-cijfers
    2. HelloFresh Q4-cijfers
    3. Deliveroo Q4-cijfers
    4. Maandrapport IEA
    5. Steunaanvragen - wekelijks (VS)
    6. Producentenprijzen februari (VS) volitaliteit verwacht
  2. 14 maart

    1. BMW Q4-cijfers
    2. OCI Q4-cijfers
    3. Inflatie februari def. (Dld)
    4. Industriële productie januari (VK)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht