Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Qualcomm onderuit na bericht Apple over modemchips

Qualcomm onderuit na bericht Apple over modemchips

(ABM FN-Dow Jones) Aandelen Qualcomm noteerden vrijdag dik 7 procent in het rood door een bericht dat Apple zijn eigen modemchips gaat ontwikkelen voor de iPhone. 

Dit component wordt nu gemaakt door Qualcomm. Het aandeel van de chipproducent steeg recent juist sterk door een positieve outlook die deels is gebaseerd op de uitrol van 5G iPhones met Qualcomm chips.

Wanneer Apple kan beginnen met de productie van zijn eigen modemchips is onduidelijk maar voorlopig zullen ze die van Qualcomm afnemen. De twee bedrijven tekenden in april 2019 nog een zesjarige licentiedeal.

Bron: ABM Financial NewsBeeld: NYSE ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Apple kopen verkopen
QUALCOMM kopen verkopen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 11 februari

    1. Kering Q4-cijfers (Fra)
    2. Wereldhave Q4-cijfers
    3. Barco Q4-cijfers
    4. Wereldhave Belgium Q4-cijfers
    5. BP Q4-cijfers (VK)
    6. Ondernemersvertrouwen mkb januari (VS)
    7. Coca-Cola Q4-cijfers (VS)
    8. DuPont Q4-cijfers (VS)
    9. Deutsche Boerse Q4-cijfers (Dld)
    10. Montea Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht