(ABM FN-Dow Jones) Het coronavaccin van Pfizer en BioNTech werkt ook tegen verschillende mutaties van het virus. Dit bevestigde BioNTech vrijdag.
Volgens het biotechbedrijf beschermt het vaccin ook tegen de snel verspreidende mutaties van het coronavirus die in het Verenigd Koninkrijk en Zuid-Afrika zijn ontdekt.
De verwachting was ook dat het vaccin in deze gevallen zou beschermen, maar nu maakte BioNTech dit officieel bekend.
"Hoewel deze twee zich snel verspreidende virussen anders zijn, delen ze de N501Y mutatie", aldus het biotechbedrijf.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden