(ABM FN) Texaf, dat in het bezit is van vastgoed en steengroeven in de Democratische Republiek Congo, zal een keuzedividend aanbieden aan zijn aandeelhouders. Dat liet de groep dinsdagavond weten in een persbericht.
De uitgifteprijs van de nieuwe gewone aandelen bedraagt 33,30 euro per aandeel, tegenover een slotkoers op dinsdag van 35,90 euro per aandeel. Voor iedere 37 aandelen zal een aandeelhouder één nieuw aandeel Texaf ontvangen.
Aandeelhouders kunnen er ook voor kiezen om het dividend in cash te ontvangen. Dan wordt er 0,90 euro per aandeel uitgekeerd. Een combinatie van cash en nieuwe aandelen is ook mogelijk.
De betaling van het dividend in contanten of de levering van de nieuwe aandelen zal gebeuren vanaf 28 mei.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden