(ABM FN-Dow Jones) HeidelbergCement heeft een overeenkomst getekend om zijn activiteiten in het westen van Amerika te verkopen voor 2,3 miljard dollar in contanten. Dit maakte het Duitse concern in bouwmaterialen uit Heidelberg maandag bekend.
De op drie na grootste producent van cement ter wereld verkoopt zijn activiteiten in de Amerikaanse regio aan Martin Marietta Materials.
HeidelbergCement benadrukte wel dat Amerika een kernregio blijft. De onderneming wil investeren in onder meer de Canadese regio door capaciteitsuitbreiding en overnames.
De onderneming telt meer dan 50.000 werknemers in ruim 50 landen.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden