(ABM FN-Dow Jones) Mastercard heeft in het tweede kwartaal meer winst behaald, dankzij hogere inkomsten. Dit bleek donderdag uit de cijfers van de Amerikaanse creditcardmaatschappij.
Consumenten bleven hun creditcard goed trekken en vooral internationaal zag Mastercard een mooie groei van 58 procent, aldus CEO Michael Miebach. Vooralsnog ziet de topman geen impact van de hoge inflatie, maar de maatschappij houdt dit wel scherp in de gaten.
De nettowinst steeg van 2,1 miljard naar 2,3 miljard dollar. De aangepaste winst ging van 1,95 naar 2,56 dollar per aandeel.
De inkomsten van het betaalbedrijf stegen dan ook met een miljard naar 5,5 miljard dollar.
De betaalvolumes stegen met 18 procent op jaarbasis.
Het aandeel lijkt donderdag bijna 2 procent hoger te starten.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden