(ABM FN-Dow Jones) Starbucks heeft in het vierde kwartaal van het afgelopen boekjaar boven de marktverwachting gepresteerd. Dit meldde de Amerikaanse koffieketen donderdag nabeurs.
De nettowinst daalde van 1,76 miljard tot 878 miljoen dollar, of 0,76 dollar per aandeel.
De aangepaste winst per aandeel van 0,81 dollar was beter dan de 0,72 dollar waar analisten geraadpleegd door FactSet op rekenden.
De omzet verbeterde op jaarbasis met 3 procent naar 8,4 miljard dollar, waar de markt rekende op 8,32 miljard dollar.
De vergelijkbare winkelverkopen stegen met 7 procent wereldwijd. Hier ging de markt uit van een groei van 4,2 procent.
In de nabeurshandel op Wall Street steeg het aandeel zo'n 3 procent.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden