(ABM FN) Floridienne heeft in het derde kwartaal meer omzet en EBITDA behaald. Dit bleek woensdagavond.
"Ondanks de inflatoire druk, de stijgende energieprijzen en de bevoorradingsproblemen die een negatieve impact hebben op de groei van onze activiteiten, kan Floridienne op het eind van september een stijgende omzet en EBITDA voorleggen", zei CEO Gaëtan Waucquez in een toelichting.
Bij de divisie Life Sciences steeg de omzet en ondanks "aanzienlijk" hogere kosten is de EBITDA fors gestegen.
De divisie Food kampte ook met stijgende kosten, die werden opgevangen met prijsverhogingen. Daardoor verbeterde de rentabiliteit, "al blijft die eind september 2022 toch wat achterophinken".
In de Divisie Chemicals is het operationeel resultaat sterk gestegen, vooral dankzij onze recyclageactiviteiten, die profiteren van de hogere volumes ingezamelde batterijen en de hogere prijzen voor gezuiverde metalen.
"Floridienne blijft bij zijn prognose van stijgende resultaten voor het volledige boekjaar 2022", zei CEO Waucquez.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden